Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Реєстрація іноземних інвестицій

Опубликовано: 11.01.2019

видео Реєстрація іноземних інвестицій

ІНОЗЕМНІ ІНВЕСТИЦІЇ. ЯК ОФОРМИТИ ІНОЗЕМЦЯ В УКРАЇНІ - Тарас Бачинський

Процедура реєстрації інвестиційРеєстрація інвестицій в Україні: як уникнути ризиків

Юридичний супровід реєстрації інвестицій в Україні

Додаткові послуги

Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» надає практичні та консалтингові послуги у сфері міграційного та корпоративного права України, до переліку яких входить реєстрація інвестицій в Україні.


"Народний фронт" підтримуватиме законопроект, який спростить процедуру залучення інвестицій

Інвестиції складають дуже важливий елемент будь-якої успішної великої діяльності. Вони являють собою фінансові кошти, цінні папери, а також інше майно, які власник (самостійно, або за сприяння профільних організацій) вкладає в об’єкти підприємницької або іншої діяльності з метою отримання прибутку чи досягнення іншого корисного ефекту.

Інвестиції можуть бути як приватними (перерахування грошей від особи до особи), та з залученням держорганів. Реєстрація інвестицій в Україні необхідна, наприклад, коли:

Іноземна особа здійснює вливання в українську економіку з метою отримання посвідки на постійне проживання в країні, або громадянства; Закордонні компанії здійснюють інвестиції в наші підприємства, спираючись на деякі програми залучення іноземного капіталу з метою розвитку українського бізнесу, і т.д.

Процедура реєстрації інвестицій

Реєстрація інвестицій в Україні здійснюється досить швидко, однак складно. Труднощі полягають саме в заплутаній формальній стороні питання. Саме у зв’язку з цим рекомендується залучати до співпраці юристів, які знають всі тонкощі законодавства, а також зможуть вчасно виявити помилки та виправити їх, не допустивши гірких наслідків.

Отже, процедура здійснюється наступним чином:

Особа надає в державну адміністрацію м.Києва встановлений пакет документів; У журналі обліку державної реєстрації внесених іноземних інвестицій фіксується дата надходження паперів; Протягом 3-х робочих днів подані документи розглядаються, після чого приймається відповідне рішення, в результаті якого реєстрація інвестиції в Україні буде завершена.

Наші переваги

Оформляємо відсутні документи

Допомагаємо в оформленні ПМП

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

 

Вартість послуг з реєстрації іноземних інвестицій в Україні

Оскільки вартість послуг з реєстрації іноземних інвестицій в Україні може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Реєстрація інвестиції в Україні: як уникнути ризиків

Реєстрація іноземних інвестицій — досить складний процес. Інвестору, в першу чергу, необхідно зорієнтуватися в нових умовах, прорахувати ситуацію, зробити точний прогноз з урахуванням особливостей чинного законодавства, проаналізувати його відмінності від законів інших країн, і т.д.

Однак тут існує безліч ризиків, для мінімізації яких іноземцям необхідна юридична підтримка. Співробітники «Альт-Брайер» в точності спрогнозують ситуацію, вибудують алгоритм дії, і підготують всі папери, щоб реєстрація інвестиції в Україні пройшла якнайкраще без ускладнення процесу.

Юридичний супровід реєстрацій інвестиції в Україні

Правознавці «Альт-Брайер» готові запропонувати свої професійні послуги як приватним, так і інституціональним інвесторам. Ми здійснюємо повне якісне юридичне супроводження процедури будь-якої складності, включаючи не тільки реєстрацію фінансових вливань, але і супутні послуги:

Консультування юридичних осіб-нерезидентів з питань реєстрації іноземних інвестицій; Представлення та захист інтересів нерезидентів в органах державної влади України; Надання консультацій з питань українського та міжнародного законодавства; Розробка внутрішніх корпоративних документів юридичної особи; Допомога при реєстрації представництва нерезидента в Мінекономіки України; Реєстрація іноземних інвестицій; Реєстрація, реорганізація і ліквідація підприємств за участю іноземного капіталу в нашій державі; Розробка алгоритму повернення закордонних інвестицій.

Компанія «Альт-Брайер» завжди забезпечує своєчасну юридичну допомогу і прагне до успішного вирішення проблем наших клієнтів. У нашому колективі працюють висококваліфіковані юристи, які мають за плечима роки практики у сфері корпоративного права, і зокрема – реєстрації іноземних інвестицій.

Ми проводимо глибокий аналіз документів, будуємо правову позицію, і знаємо всі процесуальні тонкощі, пов’язані з інвестуванням. Така правова і практична база дає можливість не лише гарантувати успіх, але і раз за разом доводити високий рівень компанії «Альт-Брайер» на ринку юридичних послуг.

 

Приклади отриманих документів компанією Альт-Брайер

Можливо Вам буде цікаво:

rss