Навигация по сайту

Популярные статьи

Різні типи подання каталогу використовуються в SEO.

Directory Submission - все ще вражаюча стратегія для створення зворотних посилань. Це є важливим для вас, щоб бути уважним при виборі каталогів. Якщо ви можете зловити високі каталоги рейтингу сторінок, що стосуються концепції вашого сайту, це буде більш домінуючою з перспективи SEO.

Є радикально дев'ять тип підпорядкування, але деякі з них можуть бути трохи перетворені.

* Вільне подання каталогу * Вільне подання каталогу

* Взаємний звичайний веб-довідник Лістинг

* Платна подача каталогу

* Автоматичне подання каталогу

* Керування поданням каталогу

* Відсутні подання каталогу

* Слідкуйте за поданням каталогу

* Ніша Directory Submission

  1. Вільне подання каталогу: - Це безкоштовно для подання каталогу, ніхто не може стягувати безкоштовно або регулярно подання. Але немає гарантії, що адміністратор отримає схвалене посилання, і це займе багато часу.

  1. Регулярне Взаємне подання веб-довідника: - У цьому, взаємна посилання повинні бути представлені на нашому сайті, коли ми стимулюємо або активуємо взаємне посилання, то адміністратор каталогу схвалить наше посилання.

  1. Платне подання каталогу: - У цьому вигляді каталогів Подання партнер сайту каталогів буде стягувати за подання і наша посилання буде затверджена в той час або схвалені протягом 24 годин. Ми отримаємо швидкі посилання з оплати подання каталогу. Деякі сайти пропонують цей пакет за рік або протягом всього життя.

  1. Автоматичне подання каталогів: - При такому підході подання різного програмного забезпечення та інструментів передаються до подання каталогів. Це заощадить наш час і за підтримки автоматизованого великого обсягу подання, завершеного за короткий час.

  1. Посібник з подання каталогу: - Усі пошукові системи разом з Google не заохочують або не визнають досягнення в маніпулятивному рейтингу. Якщо ми підготуємося до використання інструменту автоматизованого подання каталогів, наш веб-сайт буде визнано масовою серією випадкових каталогів одним клацанням миші. Вона завершується вручну, і вона буде тривати багато часу для виконання подання каталогу.

  1. Відсутність подання в каталозі : - У світі пошукових систем формула атрибута "не слідувати" стає спірною. У поданні довідника, чи слід визнавати, що надіслані сайти не підпадають під каталоги?

  1. Слідкуйте за поданням каталогу: - Ми знаємо, що сьогодні кожен Blogger хоче підвищити свій рейтинг в блозі. Але, збільшення рейтингу в пошукових системах не є простою роботою, так що слідкуйте за каталогами грає хорошу роль для отримання SERP (Search Engine Result Page). У наслідувати посилання дуже важливо для отримання високого рейтингу. Отримання великого обсягу трафіку не є простим. Кожен блогер хоче розвиватися в успішного блогера, але важка робота є ключем до успіху.

  1. Ніша Directory Submission: - Ніша Довідники складаються з каталогів, які каталог тільки RSS-канали, блоги, скрипти, програмне забезпечення, веб-хостинг компаній, веб-дизайнерів, SEO компаній та інших інтернет-компаній. Таким чином, вся ніша-каталог присвячена певній темі, що входить до категорії під загальним каталогом.

Збори за виконання подання каталогу для URL-адреси веб-сайту в основному залежить від статистики каталогів, які вона використовує. Коли ми надсилаємо посилання на каталоги, вона виступає в якості напрямків для пошукових систем. Якщо частота посилань на нашому сайті більше, то і видимість в Інтернеті і рейтинги теж більше. Оскільки рейтинг нашого сайту збільшується, пошукові системи відвідують нашу сторінку більш періодично і вважаються найбільш важливим, доречним і відповідним сайтом.

Facebook Comments

У поданні довідника, чи слід визнавати, що надіслані сайти не підпадають під каталоги?