Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Робимо ремонт квартири своїми руками

Опубликовано: 29.09.2018

видео Робимо ремонт квартири своїми руками

Ремонт: Комната с нуля до покраски!

Зробити ремонт для сучасного обивателя зовсім просто, вже давно існує безліч контор, які надають свої послуги з ремонту житлових приміщень, достатньо подивитися кількість пропозицій від подібних контор, де кожен бажаючий може підібрати щось на свій смак і кишені. Але що робити якщо бюджет маленький, а зробити потрібно багато чого? Не впадайте у відчай - цілком реально виконати ремонт квартири і своїми власними силами. Для цього виділимо всього три етапи:

 Етап перший (Підготування стін і стелі)

 Етап другий (Шпаклювання)

 Етап третій (Фарбування стелі або стін, обклеювання шпалер)

Етап перший (Підготування стін і стелі)

 Для якісної проклейки шпалер або обробки стін під фарбування необхідно, перш за все, підготувати ці ж стіни. Делаеться наступним чином: промакивать старі шпалери теплою водою, краще всього це робити губкою, після цього чекаємо годину-півтора і шпателем або спеціальними засобами для зняття шпалер знімаємо шпалери.


Как сделать потолок.Потолок своими руками.

 Після цього, якщо на стіні залишилася стара фарба або крейдяна вапно очищаємо її до утворення сухої міцної поверхні. Після проведення вищевикладених процедур чекаємо годину-півтора і починаємо грунтувати стіну. Стіни грунтуються валиком або щіткою в один, два шари в залежності від стану стін.


Косметический ремонт дешево, своими руками

 Я б рекомендував грунтувати стіни все-таки 2 рази, тому що це дуже позитивно позначається на стані самих стін, вони стають міцнішими, збільшується їх адгезія.

 Процедура підготування стелі практично однакова, але є свої нюанси: Шви й всякі тріщини на стелі попередньо прогрунтувавши закрити сіткою, для того щоб у майбутньому ці ж тріщини не пішли знову.

Етап другий (Шпаклювання)

 Шпаклювання стін і стелі відбувається наступним чином: Замішується однорідна маса з сухої гіпсової суміші (на ринках їх чимало) і рівномірним шаром наноситься на стелю. Робиться це за необхідністю два максимум три рази. Важливо! Перший шар наносимо Шкаклевкой (Старт).

 Коли ця "краса" висихає (приблизно 2-3 дні), злегка перетираємо сіткою для перетирання (розмір-80), і починаємо шпаклювати Шпаклівкою (Фініш), слід зауважити, що шпаклювання цієї шпаклівкою вимагає уважності та неквапливості. Робиться 2-3 рази. Коли всі висихає, перетираємо стеля (стіни) остаточно сіточкою (розмір-200), злегка грунтуємо (щоб при фарбуванні або проклеювання не відходила шпаклівка від стін).

Етап третій (Фарбування стелі або стін, обклеювання шпалер)

 Для вдалого фарбування стелі (стін) квартири чи будинку необхідно щоб стіни були ідеально чистими рівними і сухими. Фарбування слід проводити великим валиком для стін і стелі і маленьким для укосів на вікнах і в інших важкодоступних місцях. Фарбу слід наносити рівномірним шаром і розкочувати також рівномірно. Кількість фарбувань 2-3 рази.

 Обклеювання обой

 Перед поклейкой обой слід порізати шпалери на рівномірні довжини в залежності від висоти стін. Якщо шпалери йдуть з малюнком, і він підбирається, слід кожне полотно шпалер підібрати по малюнку. Шпалери клеяться стик у стик, тобто впритул один до одного, після чого прокачуються валиком і рівномірно по всій довжині розкочуються великим гумовим валиком. Починати клеїти шпалери слід від вікна.

rss