Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Робота в Польщі: легальне працевлаштування українців

Опубликовано: 21.10.2018

видео Робота в Польщі: легальне працевлаштування українців

Про співпрацю і роботу в Німеччині. Працевлаштування в Німеччині і Польщі | Работа в Германии

Сьогодні, Польща – це країна, яку найчастіше обирають українські заробітчани. Причина такого вибору криється у кращому заробітку, територіальній та культурній близькості. Приємним для українських заробітчан є і те, що польські роботодавці готові легально співпрацювати з іноземними працівниками.За статистикою, трьома останніми роками в Польщі легалізувалося 84 тисячі українців. А це означає, що Польща не проти бачити українців на своїй території, більше того, польські роботодавці сприяють тому, аби українці обирали працевлаштування саме в них.

Зауважимо, що серед найпопулярніших і високооплачуваних вакансій в Польщі , можна виділити: електрик, водій, зварювальник, будівельник. Такі вакансії, здебільшого гарантують престижний заробіток і непогані умови праці, але для того аби її виконувати, зрозуміло, що для цього потрібно розумітись в даних роботах, без відповідного досвіду та кваліфікації ви не зможете виконувати роботу. Часто вимагається початкове або середнє знання польської мови. А якщо ви у цій справі новачок, до їдьте спершу на роботу,  на якій не потрібне знання польської, це можливість просто поїхати в країну і вивчити мову, опісля обрати більш достойну працю. Для працівників без досвіду і особливих знань, тут також знайдеться заробіток, а саме: сезонна праця(робота в полі, догляд за землею), робота на фабриках(пакувальники, фасувальники), праця на м’ясокомбінатах тощо.


Робота в Польщі без робочої візи по біометричному паспорту

Зважаючи на останні дані, українців не лякає робота за кордоном. Так як  за три останні роки, кількість іноземців, які бажають отримати легальний статус в Польщі збільшився на 61%. Все більше працівників обирають легальний заробіток, і правильно роблять, адже такий вид праці не несе за собою кримінальної відповідальності.


З 1 січня у Польщі змінюються правила працевлаштування українців

Нагадаємо, що для легального працевлаштування вам потрібно відкрити Національну візу категорії D .

Протягом останніх років заяв на легалізацію від українців було подано більше ніж 84 тисячі, а це велика кількість людей, погодьтесь. Тому є місце думці про те, що українцям не погано працюється в Польщі, адже багато заробітчан обирають саме цю країну для роботи.

rss