Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Робота в Польщі:праця за кордоном: добре чи погано?

Опубликовано: 21.10.2018

видео Робота в Польщі:праця за кордоном: добре чи погано?

Чи можна працювати по біометричному паспорту??? Вакансії у Чехії. sobran Tv

Сьогодні, про роботу за кордоном думав майже кожен. Всі хочуть жити краще, от тільки як, коли в Україні важкий стан, заробіток на більшості робіт також не дуже вагомий, а купувати все необхідне треба, жити якось потрібно. Задумуючись про це, багато українців подають на звільнення і вирушають на заробітки до сусідніх країн. Тож які за і проти можна виділити працюючи за кордоном.


Польща. Топ 5 НАЙКРАЩИХ робочих місць для Українців

Рішення поїхати за межі своєї країни, приходить не просто так, на то мають бути відповідні причини, і у всіх вони різні. В більшості випадків, причина поїздки за кордон – це бажання змінити власний фінансовий стан.

Сьогодні, для українських заробітчан, найпопулярнішою країною для заробітків є Польща. Серед популярних вакансій, можна виділити наступні: зварювальники, водії, електрики, столяри, будівельні роботи, робота на пекарні, обробка м’яса, працівники на завод, пакувальники. Проте, окрім хорошого заробітку, у такій роботі є і свої нюанси. Адже найголовніше «але» полягає, у готовності працювати не шкодуючи себе по 12 годин на добу.


Догляд за немічними: чому в Німеччині дефіцит доглядальниць | DW Ukrainian

Детальніше про роботу в Польщі, дивіться тут .

Відгуки про роботу, також різні, адже все залежить від того, до якого роботодавця ви потрапите і які умови він вам надасть, не менш важливе ваше вміння працювати, так як часом саме воно сприяє тому, аби вам дали більшу зарплату.

Не секрет, що вартість одного робочого дня в Польщі коливається від 8 до 12 злотих за годину. Тобто, за 12- годинний робочий день можна заробити від 97 до 150 злотих, а це 650-970 гривень в день.

В результаті, отримати за день можна частину місячного заробітку в Україні. Але пам’ятайте, що не всі кошти зароблені за місяць часу, залишаться у вас, адже частина піде на харчування. Звичайно, що багато фірм надають безкоштовне житло, але є і такі вакансії, де за житло потрібно оплачувати, отже віднімаємо ще декілька злотих.

Якщо ви твердо вирішили потрапити на роботу за кордон, то це вам просто так зробити не вдасться. Для початку вам потрібно знайти роботу, яка влаштовуватиме, опісля домовитись з посередником або роботодавцем,( в залежності від того, в який спосіб ви шукаєте роботу) і отримати запрошення(дозвіл) на основі якого виробляється Національна робоча віза класу D, з правом працевлаштування.

Робота в Польщі – це можливість підзаробити і покращити власний економічний стан. І буде такий заробіток добрим чи поганим, залежить лише від вас.

Надаємо послуги, що пов’язані з візами. Допомагаємо відкрити Шенген і Національну візу. Детальніше про ціни та додаткові послуги, дізнавайтесь за номерами телефонів:

(098)35-68-094

(099)92-06-710

(063)02-43-994

rss