Навигация по сайту

Популярные статьи

Робота в інтернеті на кліках без вкладень на дому в Seo-fast

  1. Реєстрація в системі
  2. вибір роботи
  3. Ціна питання
  4. Скільки можна тут заробити?

З трьох обраних вітчизняних сервісів , Що пропонують роботу вдома в інтернеті на кліках по рекламі, мені залишилося розповісти тільки за Seo-fast. За фактом, перед нами повний аналог Сеоспрінта , Тільки з більш вигідними цінами для рекламодавців, забитими майданчиками з дешевими оголошеннями і трохи ускладненими завданнями для потенційних працівників. Дозвольте зробити відгук.

Реєстрація в системі

Давайте розглянемо сервіс для роботи без вкладень на дому детальніше. При реєстрації вас попросять в першу чергу ввести нікнейм і пароль, а також вибрати реферера. Правда, при реєстрації від нього можна відмовитися, вибрати іншого або потім просто «продати» себе за більш прийнятний рефбек.

Після верифікації електронної пошти від вас в принципі, крім вашого WMID ( Webmoney ID ) Для роботи нічого не буде потрібно. У відгуку варто відзначити, що крім Webmoney ви також можете без вкладень виводити свої кровні на інші платіжні інтернет - системи, такі як Яндекс гроші , QIWI, Perfect Money і Payeer.

вибір роботи

Як і у випадку з WMmail панель для роботи на кліках в Інтернеті розташована тут в лівому верхньому кутку, де за відгуками на вибір можна робити кліки по рекламі, читати листи, проходити тести і виконувати завдання. Все те ж саме, тільки ціни на пару копійок нижче. Минаючи перші три типи заробітку на дому, я відразу перейду до справи.

Все що пов'язано з соціальними мережами і реєстрацією на одних і тих же проектах відразу можна відфільтрувати. Особисто я для себе традиційно залишив для роботи на дому лише багаторазові завдання, пов'язані з кліками по рекламним блокам в інтернеті.

Ціна питання

Подібних «ТАСК» для проходження на дому я тут знайшов близько 600 штук із середньою вартістю виконання від 0.2 до 1.5 рубля. Я не буду порівнювати ціни за виконання завдань між поштовиками в інтернеті, скажу лише, що на тому ж самому Сеоспрінте аналогічний діапазон цін на кліки варіювався б від 0.4 до 1.8 рубля.

Логіка тут проста. На Сеоспрінте мінімальна ціна за виконання завдання повинна становити 0.5 рубля, що для деяких вебмайстрів та рекламників просто неприйнятно. Чи то справа Seo-fast, де мінімальна ціна за виконання завдання в інтернеті становить 0.2 рубля, а це вже, як мінімум, на 60 відсотків більше виконаних «ТАСК».

Скільки можна тут заробити?

Загалом, провів я тут аналогічний експеримент без вкладень на дому, додавши в «Вибране» найсмачніші багаторазові завдання. За годину у мене вийшло заробити 17 рублів. Але заковика в іншому: я то вибирав в обраному тільки найвигідніші пропозиції для кліка.

Вже на другу годину інтернет роботи на дому середня ціна за виконання скотиться до рівня в 0.5 рублів за клік - а це вже 13 рублів за годину. Тоді як 4-а година роботи принесе тільки 10 рублів. Сумарно за повний робочий день у вас вийде заробити не більше 100 рублів. Не сильно густо, але для початку підійде, особливо якщо вас раптом за щось забанити на раніше описуваних сервісах.

Наостанок мені хотілося лише сказати про те, що подібну роботу в інтернеті на дому без вложений можна поєднувати відразу на декількох поштовика. Іншими словами, додати в «Вибране» найвигідніші пропозиції за переходами на Seosprint, WMmail і Seo-fast і приділяти по 2-2.5 години на кожен сервіс.

В якості фінального відкликання: на дому ви стабільно зможете заробляти по 20-25 рублів за годину роботи на кліках і завданнях в інтернеті. До зустрічі.

Скільки можна тут заробити?