Навигация по сайту

Популярные статьи

Роль контенту для просування сайту

  1. Публікуючи матеріали на сайті дотримуйтеся простих правил:

Всім відомо, що якісний унікальний цікавий контент - це основа популярності будь-якого інтернет ресурсу. Завдяки правильному грамотному наповнення сайту можна з легкістю закріпитися на верхніх місцях пошуку і обійти конкурентів.

Публікуючи матеріали на сайті дотримуйтеся простих правил:

Публікуючи матеріали на сайті дотримуйтеся простих правил:

  • Не слід розміщувати відразу кілька статей за короткий проміжок часу. Причина полягає в тому, що пошукові системи в деяких випадках можуть побачити в них покупну «халтуру». Краще не поспішати з розміщенням, викладаючи по одній статті в день. Картина нарощування контенту повинна бути максимально природною.
  • Не слід розміщувати статті на сайтах, які не користуються довірою пошукових систем, а також на ресурсах, які далекі вам по тематиці. Відповідно до проведених досліджень, користувачі та потенційні партнери не відчувають довіри до майданчика, якщо її тематичний індекс цитування менше 100, вік домену менше двох-трьох років, а сама майданчик займається продажем посилань в автоматизованих біржах.
  • Текст статті повинен бути унікальний, не містити помилок і мати не менше 2000 символів. При цьому, допускаються максимум дві зовнішні посилання, кожна з яких має вести на окремі сторінки. Однак пошукові системи можуть за це «зачепитися». В ідеалі, в одній статті - одна посилання.
  • Стаття повинна відповідати запиту. У тексті повинні міститися різні ключові слова або їх синоніми. Тільки таким чином стаття обростає авторитетністю в очах пошукових систем, а також це впливає і на зростання тематичного індексу цитування.
  • Не варто просувати сайт за допомогою статей, якщо на самому ресурсі низькоякісний контент або не допрацьовано usability. Користі в такому випадку буде не багато. Більш розумним рішенням буде, в першу чергу, доопрацювати контент і юзабіліті на власному сайті, а вже потім вкладати гроші в статті.
  • Не можна розмножувати статтю. Розкручуючи сайт за допомогою статей необхідно робити упор на їх унікальність. Це вкрай важливо. Існує кілька способів отримати унікальні статті. Наприклад, купити їх на трастової біржі. Однак в цьому випадку стаття може не на 100% відповідати вашим запитам або вашому бізнесу. Більш розумним рішенням буде замовити статтю у професіонала - копірайтера. При просуванні на якості статей економити не варто.

Якщо ви хочете просунути свій сайт , Але у вас немає часу і персоналу для цього - зверніться в спеціалізовану студію - завдяки накопиченому досвіду ми популяризуємо Ваш ресурс в мінімальні терміни.