Навигация по сайту

Популярные статьи

Роль зображень в сео оптимізації. просування картинками

  1. Картинка говорить більше тисячі слів
  2. Поради щодо оптимізації зображеннями

Зображення в сео оптимізації грає величезну занчение Зображення в сео оптимізації грає величезну занчение. Перед публікацією нової статті обов'язково переконайтеся в тому, що вона містить зображення. Пошук по зображеннях ще ніхто не відміняв, тому унікальні зображення можуть приносити вам непоганий трафік з пошукових систем. У цій статті я дам вам кілька порад з просування картинками і розповім, як правильно їх використовувати.

Картинка говорить більше тисячі слів

Вченими давно доведено, що 75% інформації зчитується очима через візуальні образи. Саме тому в рекламі найчастіше використовують барвисті банери. Вам же я раджу залучати зображеннями увагу до важливої ​​інформації. Темболее, це набагато полегшить відвідувачам читання інформації зі сторінок вашого сайту, темболее, якщо її дуже багато.

Поради щодо оптимізації зображеннями

  1. По-перше, вставляйте в свої пости тільки свої зображення, тобто, навіть якщо ви його у кого-то «вкрали», то залийте його на свій сервер. Тільки так зображення буде коректно відображатися на вашому сайті. По-друге, перед зігрузкой зображення на сервер, дайте йому унікальне ім'я, яке тісно пов'язане з темою статті, тобто використовуйте наступні ключові слова і розділяйте їх дефісом «-»
  2. Редагуйте зображення так, щоб воно було хорошої якості і мало «важило». Розмір файлу грає ключову роль в швидкості роботи сайту, на що пошукові системи звертають увагу не в останню чергу. А в першу чергу не варто забувати про користувачів, для яких ви пишете. Навряд чи вони хочуть чекати по 15-20 секунд, поки прогрузити та чи інша сторінка вашого сайту.
  3. Атрибути в html розмітки. Обов'язково використовуйте атрибути «Title» і «Alt». При індексації зображення саме на них в першу чергу звернуть увагу пошуковики.
  4. Текст, який оточує картинку, повинен тісно пов'язаний з нею і містити в собі слова, зазначені в атрибуті «Alt». Так само зображення і текст повинні знаходитися в одному параграфі (прослідкуйте, щоб між ними не було або що відкривається тега <p>, або закривається </ p>).
  5. Унікальність зображень. Звичайно краще буде, якщо в своїх статтях ви будите використовувати тільки своіізображенія, але що робити, якщо ви не вмієте користуватися програмою photoshop або у вас немає фотоапарата? Скачайте будь-яку вподобану вам зображення, перейменуйте його, збережіть в іншому форматі і при вставці в статтю використовуйте рамку. Так само можете використовувати дзеркальний поворот.

Вашої родзинкою може стати те, що ви оформляєте зображення в кожній статті однаково. Наприклад, я роблю їх все одного розміру і завжди з лівого краю від тексту. Але це тільки на початку статті, а далі дію по ситуації.

Оптимізувавши зображення, ви зможете отримати трафік на ваш сайт по низькочастотних запитах. Головне, не сховайте помилково свої зображення від роботів в файлі Robot.txt .


Залиш коментар, натисни «Мені подобається» ( «Like») і «Зберегти», а я напишу для тебе ще що-небудь цікаве :)

Звичайно краще буде, якщо в своїх статтях ви будите використовувати тільки своіізображенія, але що робити, якщо ви не вмієте користуватися програмою photoshop або у вас немає фотоапарата?