Навигация по сайту

Популярные статьи

Російські англомовні сайти - Як і навіщо їх створювати

  1. Чи хороша ідея створити англомовний сайт?
  2. Чому не потрібно створювати російських англомовних сайтів
  3. Ви все ще хочете створити свій англомовний сайт?

Якось в одному закритому жіночому співтоваристві був кинуть клич: «А давайте створювати і просувати англомовні сайти!»

Звідки народилася ця ідея у моїх співвітчизниць, які живуть тепер в різних куточках планети? Навіщо потрібно створювати російським людям англомовні сайти? У чому тут собака заритий? Ідея здавалася надзвичайно привабливою і досить простий.

Чи хороша ідея створити англомовний сайт?

Англомовні сайти мають аудиторію ширшу, ніж сайти російськомовні. До того ж, російський інтернет ще немовля - доходи від російськомовних блогів поступаються заробіткам, які існують в англомовному інтернеті.

За судження курсанток, вести англомовний сайт можна, навіть не знаючи англійської мови. Всього-то й потрібно, що писати свої статті або створювати свої інфо продукти, а на завершальному етапі, скористатися послугами професійного перекладача - платити йому так само, як платять фрілансерам або копірайтерів.

Хочу застерегти Вас створювати англомовні сайти. Не поспішайте! Подумайте, який обсяг робіт Вас чекає заради примарних заробітків в перспективі! І не тільки це!

Чому не потрібно створювати російських англомовних сайтів

По-перше, то що рекламодавці на англомовних майданчиках платять більше - це свого роду міф. Найбільше платять на французьких сайтах! На другому місці - японські сайти, на третьому - польські.

Так чому б не створити франкомовний або польськомовний сайт? Але найголовніше, звідки вам знати, під які ключові запити заточувати свої пости? Ви не живете життям австралійця, американця, європейця. Ви не зрозуміла їх ментальність, їх потреби. А чи відомі вам особливості просування англомовних сайтів?

Вам, як веб майстрам, давно вже повинно стати зрозумілим, що просування сайту в інтернеті залежить, перш за все, від точного попадання по пошуковому запиту, від ключових слів. Перш, ніж вашу статтю побачить аудиторія, її повинні «побачити» роботи. А боти - не люди, вони художнього слова не цінують, вони розуміють тільки мову алгоритмів.

Ви будете писати-писати, наповнювати сайт контентом, а читачі так і не прийдуть на ваш блог, тому що його не буде в пошуковій видачі, тому що нікому з членів англомовної аудиторії не прийде в голову поставити те запит, по якому написана ваша стаття; тому що Вам буде важко зорієнтуватися, які пошукові запити вводяться вашими потенційними читачами.

Я кажу це не просто так, а тому що знаю це напевно: ті курсантки, які «за велінням серця» ведуть свої англомовні блоги мають на них нульову відвідуваність, що свідчить про те, що вони погано досягли успіху в просуванні цих сайтів.

І, навпаки, досить було написати на хорошій російській мові про відому японку Сей Сьонаґон , Як тут же на моєму сайті з'явилися зацікавлені читачі з Японії, незважаючи на те, що стаття російською сайті, в російськомовному інтернеті.

І ніколи ваш англійська мова не буде настільки ж гарним у викладі, як російська. А для людини, якій англійська є рідною мовою, читати ваші жалюгідні потуги англійської буде неприємно. Він не надовго затримається на сторінці вашого сайту, як тільки оцінить стиль викладу.

Наступна біда полягає в тому, що все, що ви напишіть, буде другосортним матеріалом і вдруге значущим. Тому що все, що цікаво і знайоме нам, їм буде чуже і не цікаво. Наші персонажі і наші герої - свої, а у них - свої.

Ви їм будете розповідати про наших політиків, акторів, бізнесменів? Про нашому способі життя? Про наші проблеми? Все це гаряче хвилює нас, але не їх.
Щоб вести сайт, потрібно дуже добре уявляти собі свою аудиторію.

Англомовна аудиторія аморфна. Житель Нової Зеландії не те ж саме, що житель Канади. На чию аудиторію буде спрямований ваш англомовний сайт? Чи не буде цільової аудиторії, що не буде успіху.

Ви станете писати про голлівудських зірках і американських астронавтів? В такому випадку, всі ваші новини будуть не новинними, тому що інформацію про них ви будете брати все з тих же англомовних сторінок сайтів - ваше виклад втратить свою актуальність.

Ви все ще хочете створити свій англомовний сайт?

Ви впевнені, що вам є що сказати англомовному землянинові? Ну, що ж, дерзайте! Я вам бажаю удачі! У напуття маленька порада. Створюйте англомовний сайт в зоні .com, а не в зоні .ru

Доменне ім'я англомовних сайтів переважно в цій зоні. Створити і вести англомовний сайт, це не те ж саме, що мати англомовну версію свого сайту. Це суть різні речі.

майя Славська

Де брати ідеї для сайту і Як написати статтю

Хто вчиться в п'ятому класі, рано йти в десятий

Технічні питання просування сайтів Інтернет - маркетинг

Чому Великий комбінатор - позитивний герой? З лекцій Дмитра Бикова

Чи хороша ідея створити англомовний сайт?
Навіщо потрібно створювати російським людям англомовні сайти?
У чому тут собака заритий?
Чи хороша ідея створити англомовний сайт?
Так чому б не створити франкомовний або польськомовний сайт?
Але найголовніше, звідки вам знати, під які ключові запити заточувати свої пости?
А чи відомі вам особливості просування англомовних сайтів?
Ви їм будете розповідати про наших політиків, акторів, бізнесменів?
Про нашому способі життя?
Про наші проблеми?