Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Росія почала замасковану наземну операцію в Сирії

Опубликовано: 21.10.2018

Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm продовжує відстежувати події, пов’язані з участю збройних сил Росії у сирійському конфлікті. Учора, 28 жовтня 2015 року, у мережі з’явилося фото російської техніки в районі Латакії (населений пункт Al-Shelfatiyeh), в Сирії: бронетранспортери, командно-штабні машини, артилерія та автотранспорт. На автотранспорті було помічено військовослужбовців. Судячи з форми  кольору піску, це російський наземний військовий контингент. Схоже, Росія почала замасковану наземну операцію в Сирії по такому ж сценарію, як у Криму, а потім на Донбасі.

На представлених фотографіях все в кращих традиціях російського «вермахту»: бортові номери на бронетехніці затерті так само, як ми це бачили на Донбасі, на автотранспорті немає номерних знаків, як це було в Криму в 2014 році.

У кадр потрапив артилерійський тягач на шасі КамАЗ-63501, що буксирує гаубицю,  такі Камази стоять на озброєнні лише у кількох артилерійських з’єднань ЗС РФ, у тому числі на озброєнні 291-ї артилерійської бригади 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу (в\ч 64670, місце дислокації – Інгушетія, станиця Троїцька), що не раз була помічена в контексті “ростовсько-українських відряджень” і причетна до обстрілів території України з кочуючих позицій з території Ростовської області РФ влітку-восени 2014 року, про що свого часу повідомляв InformNapalm, читайте – “ Бойовий шлях” 291-ї артилерійської бригади від Криму до Донбасу “.

Примітка: Можливо, інформація ГУР про перекидання в Сирію артпідрозділу 120-ї АБр опублікована із запізненням і помічений вчора в Сирії КамАЗ, що буксирує гаубицю “Мста-Б”, належить цьому артилерійському з’єднанню. Але не можна виключати, що в Сирію заздалегідь перекинули інший артпідрозділ ЗС РФ з такими ж тягачами та гаубицями, наприклад, з тої ж 291-ї АБр ПВО.  

 

Щодо форми кольору піску на військовослужбовцях – це форма ЗС РФ для тропічного клімату, таку форму носять на російських окупаційних військових базах в Грузії – в Абхазії та Цхінвальському регіоні, на російських військових базах у Вірменії та Таджикистані, а також у деяких військових з’єднаннях Південного військового округу, в тому числі тих, що дислокуються в окупованому Криму. Таку форму ми бачили й у російських МНС-ників, а насправді у російських військових з підрозділів ПДВ  та   МТЗ , під час перекидання озброєння та боєприпасів під прикриттям путінських “гуманітарних конвоїв”, у тому числі в серпні 2014 року.

Посилання на джерела фотографій із Сирії:

Дивіться посилання за темою про 291-у артбригаду в контексті війни на Донбасі:

Матеріал до публікації підготував  Іраклій Комахідзе .

(с) Інформація підготовлена спеціально для сайту  InformNapalm.org , при передруку та використанні матеріалу активне посилання на автора та наш проект обов’язкове.

rss