Навигация по сайту

Популярные статьи

РОЗКРУЧУВАННЯ САЙТУ - PR і ТИЦ - Дикі уроки HTML

  1. Розкрутка сайту Ми з вами довго працювали разом. Вже, можна сказати, і не один рік. З'їли разом...
  2. Індекс Цитування ІЦ -

Розкрутка сайту

Ми з вами довго працювали разом. Вже, можна сказати, і не один рік. З'їли разом не один пуд солі, перцю, гірчиці та інших гострих приправ, поки, нарешті, не навчилися готувати сайт так, яким ось зробили. Кожен для себе. Термін пройшов чималий, і пора вже підвести деякі підсумки.

Напевно, якась частина моїх учнів пішла, зневірившись в самій ідеї створення власного сайту. Іншим просто набридло колупатися з усякими там тегами, скриптами і програмами. Третім просто стало нудно і вони пішли шукати собі нові пригоди. Але мова не про них. Про вас. Про вас, що не пішли, які не зневірились, які захопилися, і просто захворіли всіма тими справами, якими захопилася, захворіла, та до сих пір і не одужала я - скромний учитель своїх диких уроків.

Давайте ж разом подивимося на результати своєї власної праці. Чи став він популярний? Пізнаваний? Відвідуємо? Яка у нього аудиторія? Чи змогли ви за цей час завести нових друзів, та й просто знайомств? Чи став інтернет для вас другою домівкою або ви, як і раніше, ютітесь десь на задвірках інету?

З сьогоднішнього дня ми почнемо ретельно займатися пошуком помилок, проблем і невдач наших сайтів. Будемо шукати разом ходи і виходи, відповіді на питання, які не були знайдені, отримані під час всього навчання. І, сподіваюся, з вашою допомогою ми знайдемо, нарешті, ключ до наступному ступені пізнання web-будівництва.

І почнемо ми просто з аналізу наших сайтів. А для цього нам знадобляться дві речі, які допоможуть нам зрозуміти на якій позиції стоять наші сайти. Для початку я розповім вам про двох необхідних речах - індекс цитування (ІЦ) і PageRank (PR) сайту. Особливо це важливо для тих, хто хоче заробляти на своїх сайтах, відводячи спеціально для цього майданчик на своїх сторінках під рекламу.

Раніше я ставилася до реклами негативно. Тепер так не думаю. Реклама вона теж буває різною. Рекламодавців можна (і потрібно!) Вибирати, а вибрати є з чого, запевняю вас! Але рекломадателямі ми займемося багато пізніше. Для цього необхідно все підчистити і підправити. І чому я люблю рекламодавців і ставлюся до них з повагою? По-перше, гроші, отримані від реклами, дозволяють повністю оплачувати хостинги моїх сайтів, і мені не доводиться випрошувати гроші у чоловіка кожен раз, коли підходить термін оплати. По-друге, насправді, сайтам потрібна реклама. Як безкоштовна, так і платна. Я ось теж замислююся про платну рекламу своїх сайтів. І якщо безкоштовні методи розкрутки не допоможуть, сама стану платити за рекламу. З тих грошей, які отримаю від своїх рекламодавців, звичайно. :))

Так ось, при реєстрації сайту на рекламних майданчиках звертають увагу не тільки на відвідуваність, а й на індекс цитування ІЦ та PR сайту, до яких ми зараз і приступимо. І, визначивши позицію нашого сайту сьогодні, ми потім порівняємо її з тією позицією, яку займемо після робота над розкручуванням і просуванням наших сайтів. Все будемо робити безкоштовно.

PageRank - PR сайту

Так що ж таке це незрозуміле PageRank, а простіше кажучи - PR сайту і з чим його їдять? Якщо спробувати перевести його на російську мову, то це буде означати на скільки наш сайт котирується, на скільки затребуваний. І чим вище котирування, тим ближче стоїть наш сайт за запитами пошукових систем.

Нещодавно в Інтернеті я натрапила на одну цікаву статтю, що описує історію двадцятирічного Джоша, який вів звичайний віртуальний щоденник. Так ось, помилково Google йому було присвоєно PR = 100. Боже, що тут почалося! Як запит його сайт був на 1 місці! Тобто будь-яке слово, яке було написано в його щоденнику, за запитами виходило на всі перші сторінки пошуку !!!

Не знаю, на скільки це все вірно, але я, право, сміялася до сліз. Відразу він став зіркою, все його знали, все з ним рахувалися і навіть сам президент був змушений прислухатися до його думки! Скінчилося тим, що понівечений славою Джош написав лист Google і його відразу забанили за всіма статтями, присвоївши нульовий PR. І відразу став ніким. Якщо цікаво, можете почитати оригінал статті -

Але врахуйте, якщо ви зробите noindex на посилання з дружніх сайтів, з якими ви домовилися про обмін, це буде нечесно і негарно.

Можна зробити навіть окрему сторінку посилань, де помістити посилання, які ви рекомендуєте і в заголовку сторінки між тегами <HEAD> і </ HEAD> помістити заборона на індексування всієї сторінки.


Цим ви вб'єте двох зайців - і розповісте всім про свої улюблені посиланнях, і не втратите жодної крупинки вашого дорогоцінного PR!
Але і це не все! Можна, виявляється і без всяких но-індексів не втрачати PR !!! Відкрию вам цей секрет. Просто потрібно близько кожної вихідної посилання поставити посилання, що йде всередину свого сайту. Наприклад, я на www.dikarka.ru поставлю посилання на www.friendship.com.ru, наприклад, таку: корабель Друзів Детальніше >>
І у нас вийде ось так:
корабель Друзів Детальніше >>
На окремій сторінці свого сайту я заведу окрему сторінку для опису посилань, і там розхвалив все гідність засиланого сайту, наприклад так:
Корабель Друзів - найкращий сайт для дітей та дорослих !!!
Ну, а тепер можна перейти до Індексу Цитування.

Індекс Цитування ІЦ -


Напевно вам цікаво, хто і що про вас, про ваш сайт думає в Інтернеті. Часом я натикалася на такі несподівані посилання, що просто диву давалася! Те мене хвалять, то рекомендують, а то і лають як попало. Відгуки вони різні бувають. І не завжди знаходиш те, що хочеш. Така гірка дійсність. Хоча хорошого, набагато більше!
Індекс цитування придумав Яндекс, який, як я писала вище ... втім це не має значення. Однак і тут теж не все просто. Також враховуються важливі сторінки і зовсім не враховуються посилання з форумів і з безкоштовних хостингів, хоча це і не справедливо. Індекс цитування перераховується щотижня і не дивуйтеся, якщо він то буде рости, то зменшуватися. Але не здумайте знову ж займатися накруткою або іншим забороненими методами - зразу ваш тИЦ обнулится і надовго!
Детальніше про це можна прочитати на самій сторінці Яндекса -
А якщо вам скоріше хочеться дізнатися індекс цитування вашого сайту, то налаштуйте код в будь-якому місці вашої сторінки: Напевно вам цікаво, хто і що про вас, про ваш сайт думає в Інтернеті
І у вас з'явиться така ось картинка:

При натисканні на неї ви потрапите на лист цитування свого сайту, де і знайдете всілякі посилання на себе, рідного. Або не знайдете. Але навіть якщо результат вас пригнічений - не переживайте. У вас зате є я! І хоч це і слабка втіха, але ось в наступному уроці ми продовжимо наші уроки по розкрутці сайту і я, сподіваюся, все буде добре.
Ну і до наступного уроку! До списку всіх уроків
(В. Ахметзянова, 2005 р)

Чи став він популярний?
Пізнаваний?
Відвідуємо?
Яка у нього аудиторія?
Чи змогли ви за цей час завести нових друзів, та й просто знайомств?
Чи став інтернет для вас другою домівкою або ви, як і раніше, ютітесь десь на задвірках інету?
І чому я люблю рекламодавців і ставлюся до них з повагою?