Навигация по сайту

Популярные статьи

розкрутка блогу

  1. 1) Купівля сссилок
  2. 2) Бази трастових сайтів
  3. 4) Панель вебмастера
  4. 5) Соціальні мережі
  5. 5) Прихильники

Доброго часу доби, шановні читачі! Нещодавно я обіцяв розповісти про те, як відбувалася розкрутка блогу «Мобільний Дім». Поспішаю виконати свою обіцянку. Читайте статтю уважно.

розкрутка блогу

Невелике уточнення: я не можу стверджувати на 100 відсотків, що той чи інший метод дієвіше інших, оскільки застосовував їх у сукупності. Раджу вам робити так само, оскільки заздалегідь неможливо передбачити що ж спрацює. Всі блоги різні, тому якоїсь універсальної пігулки, що допомагає всім без винятку, немає. Більш того, я вважаю, що застосовуючи кілька способів розкручування одночасно, ви досягнете синергетичного ефекту.

Для тих, хто не знає, поясню: синергетичний ефект - це коли результат одночасного впливу декількох чинників сильніше, ніж сума результатів від впливу кожного фактора окремо. На цьому вступ закінчується, і я переходжу безпосередньо до теми статті. [Wp_ad_camp_1]

Рік тому відвідуваність блогу «Мобільний Дім» становила гадану зараз неприпустимо маленької цифру в 250 унікальних відвідувачів на добу. Але тоді це було досягненням, адже місяцем раніше ці цифри були в 2 рази менше. Що ж я робив для розкрутки блогу? Я просто писав статті ... У мене була впевненість, що статей на сайті має бути багато, інакше пошуковим системам нічого буде індексувати. Тому пости на моєму блозі публікувалися в той період 2 рази в день. Це принесло свої плоди: за місяць (з листопада по грудень 2011 року) відвідуваність зросла в 2 рази (про що я вже згадав).

Якість моїх старих статей залишало бажати кращого, але мене це не зупиняло Якість моїх старих статей залишало бажати кращого, але мене це не зупиняло. Крім того, в той час я не завжди правильно оптимізував свої публікації, що призводило до повного ігнорування таких статей пошуковими системами.

Озираючись назад, хочу дати перша порада початківцям блогерів: пишіть статті! Ваш ресурс повинен бути наповнений контентом, оскільки це найголовніший фактор успішної розкрутки блогу. При цьому не забувайте про те, що:

- Статті повинні бути унікальними. Унікальність статей найкраще перевіряти за допомогою програми Advego Plagiatus. Вона повинна становити не менше 90 відсотків. З самого початку не допускайте того, щоб на вашому блозі присутній контент, скопійований з інших ресурсів. Будете писати статті самі - відточите копірайтерського навик (як виявилося, в цьому немає нічого складного) і допоможете своєму блогу в просуванні.

- Статті повинні бути оптимізованими. Оптимізація проводиться за допомогою чудового плагіна All In One Seo Pack. Якщо ваш блог на WordPress, то першим ділом встановіть цей плагін і почніть оптимізувати КОЖНУ статтю.

- Статті бажано публікувати кожен день. При цьому дотримуйтесь періодичність. Правильніше буде розміщувати по одній статті кожен день протягом одного тижня, ніж розмістити відразу 7 статей в один день. Згоден, що у багатьох немає можливості писати кожен день, тому намагайтеся хоча б через день. Якщо вже задумали зайнятися розкручуванням блогу, то приділіть йому частину свого часу.

- Статті не повинні бути занадто маленькими. Я не скажу вам оптимальний розмір, оскільки потрібно писати різні статті. У вашому арсеналі повинні бути пости об'ємом як 1500 символів Якого, так і 4000 символів. Основний момент: ви пишете для людей, тому подбайте про те, щоб статтю було не нудно читати.

Це все, що стосується написання статей. Я неспроста приділив цьому питанню так багато уваги, тому що якісний контент - це перша умова успішного просування (знову я повторююсь).

Але чи достатньо для розкрутки блогу тільки писати статті? Ні, цього мало. Відвідуваність зростатиме, але дуже маленькими темпами. А ми ж не любимо довго чекати, вірно?

1) Купівля сссилок

Якщо ви вже займаєтеся своїм блогом, то напевно чули про зовнішні посилання. Це посилання, які ведуть з будь-якого сайту на ваш сайт. При цьому частина ваги того сайту, де розміщено посилання, передається вашому сайту, а це дуже і дуже непогано.

Є спеціальні посилальні біржі, де за гроші можна купити зовнішнє посилання. До слова кажучи, там можна і заробити, розмістивши у себе на сайті посилання на чужий сайт. Але я настійно рекомендую цього не робити. Це тільки зашкодить вашому молодому розвивається ресурсу.

Запам'ятайте: без покупки посилань розкрутити блог дуже важко. Як би ви не старалися, як би не намагалися економити, але вкладати гроші доведеться. Скільки?

Я пробував працювати з такими біржами як Rotapost, Blogun і GoGetLinks. З усієї трійці я остаточно зупинився на біржі GoGetLinks. У чому її переваги?

- Є можливість купити посилання на дійсно якісному сайті.

- Ви купуєте ВІЧНІ посилання. Тобто вони розміщуються назавжди. Звичайно, є ймовірність, що сайт через півроку видалить ваше посилання, але тоді він «вилетить» з біржі. Тому такі випадки вкрай рідкісні.

Тому такі випадки вкрай рідкісні

Вартість посилань абсолютно різна - 50, 100, 500 рублів ... Я купую посилання в середньому за 80-120 рублів. Щоб гроші не полетіли в трубу, купуйте посилання тільки на сайтах, по тематиці схожими з вашим. Це дає найбільший ефект. Крім того, звертайте увагу на відвідуваність, показники ТИЦ, PR, а також наявність сайту в Яндекс Каталозі і каталозі DMOZ.

Скільки витрачати в місяць на покупку посилань? Цю суму ви повинні визначити самі. Якщо вам не шкода витрачати 1000 рублів - це ваше право. Якщо зовсім шкода що-небудь витрачати - обмежтеся покупкою одного посилання на тиждень (не пошкодуйте 300-400 рублів на місяць для свого дітища).

2) Бази трастових сайтів

Знайоме поняття трастових сайтів? Це сайти, які мають певний авторитет у пошукових систем, і з яких ви можете отримати зовнішнє посилання абсолютно безкоштовно! Бази трастових сайтів збираються вручну і продаються в основному за гроші. Це цінна інформація.

У мене є база трастових сайтів, по якій я проганяв свій ресурс. Але, зрозумійте мене - я не можу її викласти у відкритий доступ, оскільки вона не моя. Я її отримав у процесі проходження платного тренінгу. Захочете її мати - раджу пройти цей тренінг, оскільки там ви отримаєте масу знань по розкрутці блогу.

Якщо база трастових сайтів все-таки у вас виявилася, то почніть проганяти свій сайт по цій базі. Прогонка зазвичай полягає в реєстрації і залишення в контактних даних посилання на свій сайт. Це посилання проиндексируется пошуковими системами, і ваш сайт отримає певну вагу.

Я займався цим сам. Скажу, що процедура ця досить одноманітна, марудна і віднімає багато часу. Краще цей час витрачати на написання статей, а прогін по трастовим сайтам доручити фрілансерам. Ви не повірите, але коштує це зовсім не дорого. 1 рубль за 1 сайт - таку ціну знайти цілком реально.

Не забувайте про періодичність! Буде дивно, якщо ваш молодий блог отримає відразу сотню зовнішніх посилань в один день. 10 посилань в день - ось хороший темп.

Пару раз я звертався на біржу фріланса, де публікував завдання по розкрутці блогу і підняття відвідуваності. Відповіді приходили самі різні. В основному пропонувався прогін сайту по різним каталогам. Сума даної послуги була зовсім не маленькою - від 3000 рублів. При цьому ніякого ефекту не гарантувалося. Витрачати гроші на вітер не хотілося ...

Але одна пропозиція мене зацікавила. Всього за 200 рублів мені запропонували прогнати RSS-стрічку мого сайту по базі RSS-каталогів. Це хоч і не гарантує підвищення показників сайту, але в будь-якому випадку зміцнює його позиції. Тим більше ціна цілком адекватна. Я не знаю, завдало це якийсь ефект на мій сайт, але ... (згадайте про синергетичному ефекті).

(згадайте про синергетичному ефекті)

Якщо когось зацікавив цей метод, напишіть мені в зворотний зв'язок, і я скину вам контакти фрілансера.

4) Панель вебмастера

Нагадаю вам про обов'язкову реєстрацію в панелях вебмайстра Яндекса і Гугла. Відстежувати ставлення пошукових систем до вашого сайту найкраще саме там. Ви будете знати, які сторінки знаходяться в топі, скільки у них переглядів і кліків. Також ви зможете знайти якісь проблеми на своєму сайті, якщо вони з'являться (биті посилання, помилки індексування і т.д.).

5) Соціальні мережі

Не тільки пошуковики повинні приносити вам цільових відвідувачів. Зараз все більше зростає роль соціальних мереж. Не упускайте можливості залишити анонс статті зі свого блогу на таких ресурсах як Subscribe, ВКонтакте, Facebook, Google+ та інших. Особливу увагу приділіть Контакту. Як найкраще це робити?

Якщо власної групи у вас немає, то залишайте анонси на стінах інших груп вашої тематики. Стіни бувають закритими (характерно для груп з великим числом передплатників), але ви зустрінете і відкриті стіни. Ось там і публікуйте свої анонси.

У Subscribe робіть те ж саме. Приєднуйтеся до якусь групу з великим числом учасників і залишайте там короткі огляди з посиланням на свій сайт. Якщо тема цікава, то ви отримаєте серйозний приплив нових відвідувачів.

У Facebook і Google+ я залишаю анонси за допомогою кнопок соціальних мереж (кнопка +1 над статтею, кнопка «F» після статті).

Був час, коли я використовував сервіси соціальних закладок Bposter.net і BestPersons.ru. Ці сервіси дозволяють автоматично додавати посилання на ваші статті в різні соціальні мережі. Чи була користь від цього? Не можу знати ... Але вам ніщо не заважає спробувати це метод, з огляду на його простоту і швидкість.

5) Прихильники

Дуже важливо, щоб ваш блог мав постійних відвідувачів. Адже з пошукових систем люди приходять і йдуть, а постійні читачі заходять до вас кожен день, набираючи в рядку браузера адресу вашого сайту. Такі люди найцінніші для вас, оскільки їх інтерес до вашого блогу показує Яндексу і Гуглу його значимість.

Як отримати постійних читачів? Для цього існує маса способів. Основні з них:

- Давайте людям корисну інформацію, щоб у разі виникнення нової проблеми вони захотіли повернутися до вас за пошуком рішення.

- Залучайте людей конкурсами, акціями, призами та подарунками.

- Встановіть форму підписки від SmartResponder на своєму блозі і давайте людям щось безкоштовне за підписку.

- Встановіть форму підписки на оновлення сайту (на RSS-стрічку). Бажано зробити це не тільки в сайдбарі сайту, на і після всіх популярних статей.

- Спонукайте своїх читачів ставити питання і обов'язково потім на них відповідайте. Це створює довірчі відносини між автором (тобто вами) і читачами.

Ух ... Такі великі статті я ще ніколи не писав ... Але обіцяв же з вами поділитися всією інформацією, так що довелося потрудитися.

Невелике відволікання: розкрутка блогу - справа серйозна, тому відразу визначте для себе цілі, заради яких ви будете цим займатися. Бажання реалізувати себе? Можливість спілкуватися з іншими людьми? Просто цікаве заняття? Важливо зрозуміти, що якщо ви на перше місце будете ставити заробіток грошей, то у вас не вийде зробити блог для людей. Ви зациклилися на грошах і пропустіть головне - бажання принести якусь користь іншим. Тільки в цьому випадку ваш блог стане по-справжньому популярним.

До речі, не забудьте сформулювати місію сайту .

Які ще методи я застосовував? Мабуть, всі основні я перерахував. Не дивуйтеся, що їх так мало ... Не варто розпорошуватися на кількість - краще зосередитися на якості.

Можливо, вам відомі якісь способи, про які я не згадав, але вони принесли вам результат. Буду радий, якщо ви поділитеся своїм досвідом в коментарях! Це стане відмінним доповненням до статті.

Звертаюся до всіх веб-майстрам!

Пропоную зібрати всі працюючі методи, які реально приносять якісний і довгостроковий ефект! Допоможемо всім початківцям блогерів!

Сподіваюся на ваш відгук!

З повагою Сергій,

автор блогу «Мобільний Дім».

Поделітеcь посиланням на статтю з друзями:

Поділитися на Facebook ВКонтакте Twitter Однокласники


Проголосуйте за статтю:


Що ж я робив для розкрутки блогу?
Але чи достатньо для розкрутки блогу тільки писати статті?
А ми ж не любимо довго чекати, вірно?
Скільки?
У чому її переваги?
Скільки витрачати в місяць на покупку посилань?
Як найкраще це робити?
Чи була користь від цього?
Як отримати постійних читачів?
Бажання реалізувати себе?