Навигация по сайту

Популярные статьи

Розкрутка групи вконтакте за допомогою програми вікінг ботовод

 1. Розкрутка групи вконтакте
 2. 1 пункт. Знайомство з Viking Botovod
 3. 2 пункт. Налаштування
 4. 3 пункт. Додаємо аккаунт і групу
 5. 4 пункт. Додавання завдань
 6. Додавання повідомлень на стіну
 7. Додавання картинок
 8. Запрошення в друзі
 9. Підписати на RSS
 10. 5 пункт. Робота обмінника
 11. 6 пункт. Побалакаємо з базікою?
 12. Підсумуємо

Опубліковано: 27-08-2012 | Рубрика: Програми | Автор: tekseo

Добрий день ув. читачі. Блог tekseo.su досить молодий, навіть за мірками інтернету (8 жовтня 2012 буде рік.), Тому я докладаю зусиль не тільки з написання якісних текстів, але по його просуванню в мережі. Адже як відомо якісний контент має сенсу, якщо його немає кому читати. Однак, у сформованого класичного SEO є досить великий недолік - великий час ефекту. Адже поки пошуковики знайдуть всі вхідні посилання на сторонніх сайтах, поки зарахують всі зміни у внутрішній структурі ресурсу і т.д., загалом пройде 1-2 місяці. І цілих два місяці проект буде не живий-ні мертвий, в якомусь невагомому стані. Та й по закінченню 6 місяців з пошукової видачі ми можемо не отримати бажаного припливу відвідувачів, адже наші конкуренти розвиваються. Ще один важливий момент: дія користувачів на ресурсі безпосередньо впливає на позиції ключових слів - поведінковий фактор нині є вагомим важелем.

Розкрутка групи вконтакте

Блог tekseo.su вийшов Вконтакт з користувачами найбільшої соціальної мережі. Наша сторінка доступна за адресою vk.com/tekseo. Будьте в курсі новин seo технології, обговорюйте і діліться досвідом! Пропонуйте свої теми для нових статей. Ми допомагаємо вам освоїтися в середовищі інтернету і зробити ваш ресурс більш популярним. Група ще молода і зі зрозумілих причин не може бути самостійною одиницею генерації трафіку на блог, а також проектом для рекомендації друзям. Додавайтеся в групу, стаєте моїми друзями, адже разом ми здатні зробити більше. Я ж постараюся спростити завдання автоматичними засобами просування. Для цього і була придбана програма для розкрутки груп вк Вікінг ботовод (Viking Botovod). Скажу відразу, я переглянув десятки подібних рішень від інших розробників, прочитав сотні відгуків і зупинився саме на позначеному продукті. Чи не велика ціна за величезний функціонал також порадувала. Далі ми розглянемо поетапно її використання на наочному прикладі - розкручуванні сторінки vk.com/tekseo.

1 пункт. Знайомство з Viking Botovod

Отже, після оплати ми завантажили програму. Встановлювати її по суті не потрібно - розпакували, запустили і ввели ключ і все - можна приступати до роботи.
Меню складається з розділів додавання / видалення основних даних (Додати сторінку):
- додати аккаунт
- додати групу
- додати зустріч
- додати публічну сторінку
- зберегти
- видалити аккаунти
- видалити (видалити всі акаунти; видалити всі невалидность акаунти; видалити всі акаунти зі зміною пароля)
Є спрощують роботу елементи (Додати завдання):
- розмістити повідомлення
- розмістити картинки
- запросити в друзі
- видалити вихідні заявки
- підписати на RSS
Також можна видалити виконані завдання по кнопці «видалити виконані»:
- у поточного аккаунта
- у всіх акаунтів
Налаштування, завдання, стіна, обмін і базіка - виведені в основний блок.
Більш докладно призначення кожного підміню ми розглянемо нижче.

2 пункт. Налаштування

Для правильного функціонування вікінга потрібно здійснити його настройку. Для цього необхідно перейти по кнопці «Редагувати Налаштування» -> «Загальні». Ключ antigate дозволяє автоматизувати процес введення захисних кодів, які необхідні для блокування спаму. Увійдіть на antigate.com, при цьому вкажіть один з кодів, який можна взяти на сторінці Безкоштовні ключі antigate.com , Для можливості безкоштовного тестування системи. Після входу на antigate, натисніть на ваш логін (розташований з право вгорі), далі скопіюйте «ваш captcha ключ» і введіть його в налаштування вікінга, як показано на зображенні. Обов'язково поставте галочку навпроти «Дозволити обменнику розгадувати капчу», інакше можлива загроза бана. Повний вид стіни дозволяє нам повністю працювати з аккаунтом, що вельми зручно. Далі в підрозділі «Додаткові» вносимо наступні коригування: «вести лог обмінника» - функція дозволяє переглянути події, що наочно і дозволяє оцінити процес роботи. «Кількість відображуваних завдань» - вельми інформативна функція, що дозволяє переглянути поставлені завдання. Налаштовується індивідуально і залежить від ступеня активності, але все ж я рекомендую параметр встановити на значення 60, хоча можна і більше.

3 пункт. Додаємо аккаунт і групу

Тепер нам потрібно додати дані, які дозволяти здійснювати роботу з нашою групою, і спростять авторизацію і управління аккаунтом в цілому. Для цього вибираємо в меню «Додати сторінку» пункт «Додати обліковий запис», після чого вводимо логін і пароль, все просто:
Тепер нам потрібно додати дані, які дозволяти здійснювати роботу з нашою групою, і спростять авторизацію і управління аккаунтом в цілому

Для додавання ж групи потрібна деяка хитрість. Справа в тому, що зараз стало модно ставити замість арифметичних порядкових номерів груп, унікальні іменні. Наприклад наша група виглядає vk.com/tekseo, але для роботи в програмі потрібно вказати номер. Для цього поруч з «номер» є значок пошуку, при натисканні на який з'явиться віконце розшифровки номера. Досить просто можна дізнатися про своє порядковий номер, не потрібно шукати рішення в інтернеті.

Досить просто можна дізнатися про своє порядковий номер, не потрібно шукати рішення в інтернеті

4 пункт. Додавання завдань

Viking Botovod дозволяє автоматизувати виконання всіх функцій по додаванню інформації в Вконтакте: повідомлень, картинок, друзів і RSS. Розберемо їх докладно.

Додавання повідомлень на стіну

Як відомо, повідомлення не тільки носять інформаційний характер, а й показують «живучість» аккаунта. Якщо ви їдете куди-небудь (відпочинок, відрядження), але при цьому хотіли б оповіщати ваших читачів про важливі події, вам досить не вимикати комп'ютер, при цьому додати в завдання публікацію в необхідний часовий проміжок заданого тексту. Для цього виберіть «Додати завдання» -> «Розмістити повідомлення» і вкажіть параметри. Кожне повідомлення необхідно відокремлювати порожній рядком. Можна також додати картинки.

Додавання картинок

Фотографії завжди привертали увагу великої аудиторії користувачів. Та й взагалі народ інформаційних технологій все менше приділяє часу текстовому контенту, адже фотографії не тільки барвисті, але і готові показати надзвичайні фрагменти (благо дзеркальні фотоапарата цьому сприяють). Процес налаштувань ідентичний додаванню фото, проте є деякі нюанси: можна заливати фотографії як пазли, або графіті, при цьому картинки будуть братися з вказаної папки. Присутній важлива функція «ігнор лист», яка дозволяє не повторювати графічні матеріали, які будуть публікуватися через програму.

Запрошення в друзі

Друзів багато не буває, а якщо це друзі по схожим перевагам і критеріям, то взагалі здорово.

Функція запрошення володіє декількома специфічними налаштуваннями:
- Запрошення за критеріями (1) дозволяє задати стать, вік, школу, країну і т.д. Також можна вставити в ручному режимі (2) заздалегідь заготовлені дані, які цілком можна сформувати стандартним пошуком Вконтакте.

- Можливі друзі є у кожного (вони відображаються в меню зліва). Функція (3) дозволяє запросити тих людей, які мають схожі з вашими анкетні дані, або у вас є спільні друзі.
- З групи (4) можна запросити друзів, які будуть мати спільні з вами переваги (наприклад група Каста об'єднує фанатів)
- Чужі друзі (5) іноді корисні, так якщо вони ще й кращого вашого товариша, або розкрученої бренд-групи.
- За списком id (6) вводимо ручками всі номери потрібних нам людей ВК.

Якщо ж торкнутися основних умов, які допоможуть уникнути бана, то вони виглядають таким чином: не більше 40 запрошень за добу з інтервалів 15-20 міну. Так довго, але якщо знехтувати цим параметром, то можна і зовсім бути заблокованим, адже спам не люблять не тільки пошукові системи. Також вкрай рекомендується написати осмислене пропозицію, яке допоможе ідентифікувати вас як нормальну людину, а не спам робота з незрозумілими намірами. Використання варіацій за допомогою дужок {} дозволяє зробити кожне повідомлення унікальним, що не може не збільшити ефект, і знизити підозри з боку ВК. Ігнор лист зберігає номери тих акаунтів, які ми вже запросили - повторення тут не доречно!

Підписати на RSS

RSS є дуже зручною технологією, яка дозволяє публікувати ваші повідомлення прямо на стіну, наприклад з вашого сайту, або блогу. Потрібно просто ввести адресу вашої стрічки (наприклад https://tekseo.su/feed) в програму для контакту, поставити галку «розпізнавати картинки» і «спробувати отримати лайки на пост», ну куди ж без них 🙂 Однак все ж раджу перевірити на далі цю функцію, тому що можуть бути не зовсім коректні відображення (повторення заголовка і т.д.), в зв'язку з особливістю технології RSS

5 пункт. Робота обмінника

Обмінник представляє собою систему, яка об'єднує всіх користувачів програми Viking Botovod. Завдяки неї можна спільно накрутити показники «Мені подобається», фанатів і друзів. Можна з легкістю підвищити число вступили в групу / зустріч / додаток / публічну сторінку. Особливо добре піддається накрутка сердечок (лайки), хоча і передплатників стає помітно більше. Загалом це взаімокасса - ви допомогли одному, інші допомогли вам. На мій погляд зручно і дуже просто. Я рекомендую дотримуватися наступних установок:
Потрібно включити «обмін лайками (мені подобається)» і вибрати один з варіантів:
- Звичайні. Вказується адреса поста, якому ми хочемо додати лайків. Що б дізнатися цю саму адресу необхідно натиснути на дату повідомлення. При знаходженні на розкручуваної сторінці більше одного «Мені подобається», то буде задіяний верхній пост.
- Зовнішні (накрутка віджета). Дозволяє розкрутити будь-яку зовнішню посилання, для цього достатньо вбити URL адреса і натиснути на кнопку «Отримати» для визначення коду «AppId».

Задіюйте функцію «включити обмін вступами», при цьому будуть доступні варіант: група, зустріч, додаток, публічна сторінка. Виберіть відповідну опцію, після чого введіть цифровий номер сторінки

Модуль «підтримувати аккаунт онлайн» дозволяє тримати ваш аккаунт в мережі - більше немає необхідності здійснювати вхід. У будь-який момент ви можете почати спілкуватися з людьми вконтакте, навіть якщо у вас не один обліковий запис.

Я вкрай не раджу робити активним «автоматично приймати заявки в друзі», а також «включити обмін друзями», які приведуть до вас безліч людей, але чи потрібні в друзях незнайомі нам користувачі ВК, думаю варто утриматися, хоча кінцевий вибір все ж за вами .

Решта функцій інтуїтивно зрозумілі - при необхідності використовуйте і тестируйте.

6 пункт. Побалакаємо з базікою?

Функція «Базіка» вельми цікава - я не зустрічав нічого подібного до цього моменту. Дозволяє створити імітацію живого людини, шляхом завдання відповідей на актуальні питання. В результаті можна підвищити відсоток додавання в друзі, тобто накрутити передплатників, що в свою чергу зменшить скарги на вас, як на спамера (адже рекламників ВК багато нині, і з ними активно борються). По налаштуваннях все дуже просто: вкажіть як часто потрібно перевіряти повідомлення, скільки відповідей при цьому потрібно давати, і власне на які питання і як потрібно відповідати. Раджу створити якомога більше варіацій «Питання-відповідь» для того, що б базіка все таки працював, а не мовчав при невідомої фразі.

Підсумуємо

Розкрутка групи вконтакте у сторонніх фахівців коштує досить великих грошей, при цьому якість виконання і гарантії залишаються по великим питанням. Краще ж самому придбати програму, яка дозволить робити все самому, при цьому ціна питання буде в рази менше, ніж на стороні. Зі статті ж ми бачимо, що це елементарно просто. Інструмент для роботи я рекомендую використовувати Viking Botovod. Принаймні те, чим я користувався до цього не має такого функціоналу. Оновлення вікінга постійні, а робота стабільна.


Побалакаємо з базікою?
Побалакаємо з базікою?