Навигация по сайту

Популярные статьи

Розкрутка і просування сайтів в пошукових системах

  1. Якісне просування сайту: навіщо платити більше
  2. Розкрутка сайтів в інтернеті
  3. Просування сайту в пошукових системах

06/10 2016

Багато починаючі власники Інтернет-ресурсів задаються питанням: Як розкрутити свій сайт Багато починаючі власники Інтернет-ресурсів задаються питанням: Як розкрутити свій сайт? Насправді це не складно, з огляду на величезну кількість онлайн ресурсів, що пропонують найрізноманітніші товари та послуги, між ними ведеться справжня «гонка» за клієнтів. І в цій боротьбі на перше місце виходить просування і розкрутка - це, грубо кажучи, рекламні компанії, завдяки яким на сайти потрапляє більше відвідувачів, що в, свою чергу, забезпечує постійний приплив нових клієнтів. А чим більше покупців, тим вищий дохід - головна мета будь-якого комерційного проекту.

Тих, хто займається популяризацією Інтернет-ресурсів, досить багато.

Це і приватні особи, і великі компанії, в штаті яких працюю десятки співробітників. Однією з таких компаній є студія інтернет-маркетингу і дизайну Boosters , Яка виконує роботу якісно і у встановлені терміни.

Якісне просування сайту: навіщо платити більше

Для того, щоб замовити розкрутку у професіоналів, необхідно мати певний бюджет. Якщо у веб-майстра він обмежений, то можна спробувати виконати оптимізаційні заходи самостійно. На перший погляд здається, що нічого складного в цьому немає, однак таке враження не зовсім вірно: в процесі реалізації з'являються різні «підводні камені», а також різноманітні проблеми і різного роду нюанси, які необхідно вирішити швидко і правильно, тому що вони в значній мірою впливають на просування інтернет ресурсу.

У цій статті мова піде не про технічні засоби для просування, нема про методології, а про пунктах, дотримання яких в рази підвищить ефективність, як самого онлайн порталу, так і послуги просування. І не важливо, хто її надасть - СЕО компанія, фрілансер, або ви реалізуєте її самостійно.

Слід знати, що будь-який ресурс потрапляє в видачу пошуковиків після його оцінки та індексації ботами, які роблять це, аналізуючи ключові слова. Але не поспішайте в кожне речення вставляти фразу з семантичного ядра, в результаті це зіграє злий жарт, і ваше дітище буде просто ігноруватися. Головне, щоб сайт подобався людям - інформація повинна бути корисною, структурованої, добре читається і сприймається, і грамотно написаної. Коли ваш ресурс полюблять відвідувачі - у ботів просто не буде вибору, і він потрапить в топ видачі пошукових систем.

Розкрутка сайтів в інтернеті

Розкрутка сайтів в інтернеті - це процес, який ніколи не припиняється. Постійно потрібні оновлення (інформації, новин, товарів), відстеження трафіку, аналіз конкурентів і інші дії. Варто ненадовго припинити стежити за своїм ресурсом і доведеться все починати практично спочатку.

Під час просування інтернет ресурсу можна порушувати правила пошукових систем. Вивчіть їх, і дотримуйтесь рекомендацій, адже в іншому випадку (наприклад, при використанні «сірих» методів розкрутки) ваш сайт буде виключений з видачі взагалі, і доданий в чорний список. І повірте, набагато простіше і дешевше створити новий ресурс, ніж відмивати репутацію.

Просування сайту в пошукових системах

Важливу роль в розкручуванні інтернет ресурсу грає унікальність контенту. Не копіюйте його зі сторонніх джерел, адже на цьому ваша розкрутка сайтів в пошукових системах і закінчиться - боти вкрай неохоче індексують такі сторінки. Також можуть виникнути проблеми з авторськими правами. Ідеальне рішення - заповнити свій портал якісної, цікавої і унікальною інформацією. Якщо не можете написати такі тексти самостійно, то краще звернутися до професійних копірайтерів.

Дотримання цих простих рекомендацій з самого початку значно спростить просування вашого сайту, і, відповідно, прискорить отримання прибутку. І головне: запасіться терпінням і будьте готові до складнощів, адже, як відомо, терпіння і труд все перетруть.

Коментувати можут: