Навигация по сайту

Популярные статьи

Розкрутка мобільного сайту. Як розкрутити WAP сайт?

 1. Каталоги WAP сайтів без зворотного посилання (список) ...

Передмова ...

Створення та розкрутка wap сайту - це комплекс різних заходів для збільшення відвідуваності сайту. Це, перш за все пошукова оптимізація wap сайту, реєстрація в білих каталогах і рейтингах, використання банерних мереж, обмін посиланнями з іншими wap сайтами, участь в партнерських програмах і т.д.
Отже, можна сказати що розкрутка сайту - це комплекс меропіріятій спрямованих на збільшення цільових відвідувачів сайту. У цій статті намагатимуться відповісти на питання як розкрутити сайт? максимально чітко, коротко і зрозуміло. Нижче розглянемо варіанти розкрутки.
Головне ...

Способів розкрутити сайт дуже багато, всі способи тут не будемо розглядати, тільки основні. На початку розташуємо найкращі способи. Поетапно коротко розповімо про кожному моменті.

1. Додайте сайт в білі каталоги сайтів. Вони відіграють велику роль в розкручуванні вашого сайту. Я думаю що ні одному сайту зворотнє посилання не завадить. Ви можете зареєструвати сайт додати опис, назва і посилання на свій сайт безкоштовно і це допоможе вам SEO оптимізувати ваш wap сайт. В першу чергу вап каталог це список мобільних сайтів з описом і посиланням на wap сайт.

Білий каталог сайтів - це сайт який дозволяє безкоштовно додати сайт і при додаванні не вимагає від користувача замість зворотних посилань, розміщуючи прямі посилання на ваш ресурс, за допомогою них можна розкрутити сайт. WAP каталог - це те ж саме що описано вище, тільки він адаптований для перегляду з мобільних телефонів. WEB каталог думаю ви самі зрозуміли, він адаптований для комп'ютерів. Веб каталоги з'явилися раніше ніж вап каталоги, але останні швидко стали популярними.

Каталоги WAP сайтів без зворотного посилання (список) ...

 • o5cat.ru (Pr3, тіц20)
 • wapnova.ru (Pr3, тіц20)
 • jakat.ru (Pr2, ТІЦ10)
 • wapcat.pro (Pr2, тіц0)
 • skykat.ru (Pr3, ТІЦ10)
 • katalogen.ru (Pr3, тіц0)
 • wapkatalog.ru (Pr3, тіц0)
 • whitecat.pp.ua (Pr1, тіц0)
 • volgowap.ru (Pr0, тіц0)
 • katwapa.org.ua (Pr1, тіц0)
 • list.mixwap.ru (Pr2, тіц0)
 • mobilekat.ru (Pr3, тіц0)

Це був список мобільних каталогів сайтів з високим рейтингом в пошукових системах. Одні з високою відвідуваністю, у інших відвідуваність низька. Але моя вам порада додайте ваш сайт в усі, адже шкоди від цього не буде. Так само всі каталоги дані в цьому списку є в індексі пошукових систем.

2. Додайте сайт в пошукові системи. З пошукових систем на ваш сайт будуть йти цільові відвідувачі що в першу чергу дуже добре для розкрутки сайту. Якщо у вашого сайту хороша внутрішня оптимізація, то відвідувачів з пошукових систем буде ще більше. Раджу додати сайт в усі пошуковики, так як з великого числа пошукачів, прийде більше відвідувачів.

Пошукові системи це великі компанії які допомагають користувачеві знаходити потрібну йому інформацію. В їх індексі мільйони інтернет сторінок, а так само 10-ки а може бути і сотні тисяч сторінок.

Щоб пошуковик почав індексувати ваш сайт і видавати його в результатах пошукової видачі, його необхідно представити системі. Додати новий URL в пошуковик простіше простого, вам необхідно просто зайти на сторінку додавання і прописати адресу вашого інтернет-сайту в формі.

Тут кілька пошукових систем в яких можна зареєструвати ваш сайт:

Google
Yandex
Bing
Rambler
Mail
Nigma
Bartwell.ru
Wlink.ru
Aport.ru
GoGo.ru
Yahoo.com
MSN.com

3. Зареєструйте сайт в сірих каталогах сайтів. Це такі каталоги які розміщують на ваш сайт не пряме посилання, і вимагають від вас посилання на каталог. Додавання в каталоги корисно тому що від них вам будуть переходити відвідувачі і чим більше переходів від вас тим більше від каталогів сайтів. Раджу використовувати тільки перевірені каталоги. Ну а я беру участь тільки в WapStik.Su. На мій погляд це найкращий вап-каталог.

Безкоштовні wap каталоги мобільних сайтів і посилань, в яких можна безкоштовно реєструвати сайти. Особливу популярність мають каталоги порно сайтів. Ви можете додати або знайти будь-який, що цікавить Вас сайт в каталогах.

4. Топ рейтинги сайтів дадуть вашому сайту додатковий приплив відвідувачів. Але це в тому випадку якщо ваш сайт не погано відвідуємо, де то від 100 хостів (чим більше відвідуваність тим більше, відвідувачів). Ще один фактор впливає на переходи це опис сайту воно повинно бути чітким і зрозумілим, щоб користувач рейтингу був зацікавлений у вашому сайті.

Топ рейтинги сайтів рунета, світу та ін., В яких можна знайти кращі, популярні, безкоштовні сайти. Нещодавно зареєстровані топ рейтингу wap сайтів ви зможете безкоштовно додати лічильник і дізнатися відвідуваність сайту. Крім того що ви зможете безкоштовно додати лічильник на свій сайт, Ви так само будете отримувати з топ рейтингів цільових відвідувачів, і чим більше відвідуваність вашого сайту тим більше буде переходів до вас. Хоча переходів буде і не багато але все ж реєстрацію в топах можна віднести до розкручування сайту. Всі сайти в топах відсортовані за рейтингом відвідуваності, що дозволить швидко знайти найпопулярніші і безкоштовні сайти.

5. WAP Клік-Клуби є непоганим засобом для безкоштовної розкрутки сайту, але менш ефективним. Ще їх можна використовувати для заробітку, на партнерських програмах або ж просто збирати кредити і продавати їх на біржі клубу. Суть клік клубів проста: учасники клубу переходять за вашими посиланнями, а ви в свою чергу переходите по посиланнях інших членів клубу.

Різноманітні клік клуби. З їх допомогою можна безкоштовно збільшити відвідуваність сайту. Сенс клік клубів дуже простий: ви дивитеся сайти вап-майстрів переходячи по їх посиланнях, а вони в свою чергу переходять на ваш сайт. Або ви можете просто збирати кредити в банку і продавати їх на біржі, тим самим заробляти гроші без свого сайту, на клік-клубах. Розкручені і немає, з підміною реферера, з оплатою за кліки, з майданчиками, з великою кількістю посилань для кліків. Також в клік клубах проводяться акції і не тільки. Вони допоможуть вам швидко підвищити відвідуваність сайту, повністю безкоштовно.

6. Банерні Мережі. З їх допомогою банерообмінних мереж можна розкрутити сайт і заробити. Після реєстрації ви отримаєте код банера в який буде встановлено у вас на сайті. Після установки коду банера на вашому сайті починають показуватися банери. За переходи користувачів по банерах і покази на ваш рахунок нараховуються кредити, які можна продати на біржі, або витратити на розкрутку свого проекту. Для розкрутки вам необхідно буде, створити власний банер з допомогою графічних редакторів або скористатися готовими шаблонами. При переході по банеру, користувачі потрапляють на ваш сайт, а при переході користувачів за іншими банерів, користувачі потрапляють на сайт рекламодавця.

Банерна (або баннерообменная) мережу - це така система обміну рекламних графічних банерів або текстового банеру. Суть таких систем полягає в наступному: Учасник мережі розміщує код рекламного банера, за покази і переходи якого йому нараховуються певне кількість кредитів. Кредити можна витратити на рекламу свого проекту або ж продати на біржі за встановлену ціну. Банерна мережа - це найкращий спосіб заробити на рекламі і розкрутити свій сайт. Переваги полягають у наступному: Ви можете швидко продати та / або купити покази на біржі, без ризику втрати коштів або показів.

7. І останнім способом розкрутки сайту є обмін посиланнями. Це не найефективніший метод розкрутки але все ж можна сказати що обмін посиланнями це розміщення посилань на сайти між партнерами. За посиланнями не будуть переходити люди або будуть дуже мало (дивлячись де розміщувати посилання). Цю систему більше можна віднести до оптимізації сайту шляхом нарощування посилань на сайт, ніж до реклами.

Поділіться з друзями:

These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages . These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages

Схожі записи: