Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Розкрутка на Яндексі стала простіше

Будь-якій людині, який має свій сайт, відомо, що для отримання ефективності та підвищення працездатності, сайт необхідно просувати Будь-якій людині, який має свій сайт, відомо, що для отримання ефективності та підвищення працездатності, сайт необхідно просувати. Просування сайту багато в чому залежить від складання грамотних ключових запитів. Розвиток Інтернет-технологій та їх служб допомагає багато в чому відстежувати популярність і кликабельность тих чи інших «ключів».

Пошуковик Яндекс вже більше півроку тому вніс зміни в групи оголошень, і тепер у кожного користувача є шанс протестувати цей інструмент. Групи оголошень, створені Яндексом, дають можливість створити кілька банерів під одними ключовими запитами, до того ж це дозволяє автоматично відбирати найбільш популярні. завжди необхідна оптимізація сайту для Яндекс пошукача.

  1. «Майстер звітів» тепер включає статистику по групах. Така функція дозволяє отримувати дані не тільки по цілій групі, але і по окремим оголошенням.
  2. Непрацюючі оголошення можна заархівувати через інтерфейс. Даний девайс корисний тим, що дозволяє видалити непотрібні оголошення при отриманні необхідних результатів. Крім цього, існує можливість прибрати оголошення, які ще не брали участі в показі.
  3. Фільтр для груп. Створення такої функції, як фільтрація по назві, дозволяє скоротити час пошуків.

Етап тестування даних груп, яких існує вже більше 1,5 мільйонів, дозволяє розробникам Яндекс відстежувати їх функціональність і допрацьовувати корисними дрібницями.

Однак варто зазначити, що різноманіття подій, що впливають на розкрутку сайту , Багато в чому залежить від сукупності різних факторів, які необхідно враховувати при роботі.