Навигация по сайту

Популярные статьи

Розкрутка (просування), реклама групи Вконтакте в Москві: ціна

Цікавить просування групи Вконтакте? Розкрутка груп в контакті в Москві зараз набуває все більшої популярності. Звертайтеся в нашу студію за комплексним просуванням вашого бізнесу в соціальних мережах.

Звертайтеся в нашу студію за комплексним просуванням вашого бізнесу в соціальних мережах

Ведення групи: 25000 рублів / місяць

Налагодження та ведення таргетированной реклами: 10000 рублів за настройку і ведення + бюджет

Що входить у вартість:

  • Створення та оформлення групи: дизайн аватарок, wiki-меню, обкладинок товарів і альбомів.
  • Наповнення групи контентом в тематиці даної сторінки: 1 пост - опис послуг, товару. 1 пост - корисні статті, новини на задану тематику.
  • Проведення конкурсів, акцій, опитувань.
  • Модерірація спільноти (підтримка діалогів і обговорень, видалення спаму)
  • Налаштування рекламного кабінету і запуск рекламної записи в соціальної мережі
  • Щомісячний приріст цільової аудиторії.
  • По закінченню місяця ви отримуєте докладний звіт про виконану роботу.

Соціальна мережа «В контакті» зараз є першою за популярністю у користувачів Росії і СНД, щодня своє дозвілля в ній проводять мільйони людей. За статистичними даними, стає все більше користувачів, які щодня проводять В контакті по кілька годин. Розкрутка груп Вконтакте в Москві зараз набуває все більшої популярності, і щодня з'являються нові SMM-агентства, що пропонують свої послуги в тому напрямку. Давайте розберемося, чому зараз цей напрямок так популярно.

Якщо ще кілька років тому користувачі заходили в мережу кілька разів в день лише для того, щоб поспілкуватися або побачити список у своїх друзів, зараз практично у всіх є додаток на смартфоні, що дозволяє бути в контакті практично постійно. З підвищенням популярності мережі, практично весь великий і середній бізнес завів там свої «представництва» у вигляді публічних сторінок. Звідси і такий попит на просування в контакті.

За останні роки мережі сильно змінилася, і в ній з'явилося безліч інструментів для бізнесу, наприклад, блок з товарами, віджети для запису на прийом до фахівця, чат спільноти, афіші та багато іншого. Чи варто говорити, що багато підприємців відмовляються від інтернет-магазинів (малий і середній бізнес, як правило), займаючись рекламою і продажем своїх товарів через соціальні мережі.

Вартість на розкрутку соціальних мереж в Москві складається з декількох параметрів і безпосередньо залежить від кількості і типу послуг, які ви замовили. Повноцінне SMM полягає не тільки в оформленні та веденні групи, але і в пошуку цільової аудиторії, спілкуванні з передплатниками (клієнтами і потенційними клієнтами), налаштування та веденні таргетированной реклами.

Зараз запуск рекламної кампанії в Контакте - один з ключових інструментів в арсеналі СММ-щиків, і в веб-студії «Батьків Сайт» працюють тільки кваліфіковані дипломовані фахівці, які забезпечують максимальну конверсію і оптимальне витрачання рекламного бюджету.

У Москві досить пропозицій по SMM від різних агентств і фрілансерів, але, якщо ви дійсно хочете, щоб був результат, треба звертатися тільки до кваліфікованих фахівців. У нас люди працюють не заради роботи, а тому, що вони знають і люблять свою справу, тому ви можете не сумніватися в результаті. Ознайомитися з прикладами нашої роботи можна в розділі сайту «Кейси», де ми викладаємо результати щодо конкретних клієнтів в конкретних цифрах. Тому, якщо ви хочете замовити SMM просування групи в Москві, залиште на нашому сайті заявку або зателефонуйте за безкоштовним федеральному номером.

Можливо, Вам будуть цікаві наші інші послуги:

Просування в Facebook

Просування в Instagram

Просування в Одноклассниках

Цікавить просування групи Вконтакте?