Навигация по сайту

Популярные статьи

Розкрутка рахунку в букмекерській конторі

  1. Що собою являє розкрутка рахунку Каппера
  2. Як самому розкрутити ігровий рахунок
  3. Грати на основі платних і безкоштовних прогнозів
  4. Повна самостійна робота
  5. підводимо підсумки

Шахрайства немає меж, а самі шахраї вигадують різні хитрощі, щоб за їх допомогою обдурити недосвідчених або сильно довірливих хлопців. В рамках спортивного беттінга з'явився ще такий спосіб обману, як розкрутка рахунку в букмекерській конторі. Відгуки багатьох хлопців, які встигли «скористатися» даною послугою, говорять багато про що. Ефективність такого розкручування буває не просто нульовий, а негативною, часом банк не розкручується, а весь програється. Щоб не потрапити в таку пастку, варто розглянути сутність цього явища.

Що собою являє розкрутка рахунку Каппера

Що собою являє розкрутка рахунку Каппера

На різних профільних ресурсах багато «професійні» каппери пропонують молодим або мінусовим бетторам розкрутити їх рахунок. В цей час спеціально найняті хлопці активно пишуть відгуки, що вони задоволені таким професіоналом, його послугами треба обов'язково скористатися.

Після такої психологічної атаки, ряд гравців клює на приманку, і виходить на контакт з горе професіоналом, який пропонує новоявленому клієнту передати йому пароль і логін рахунки для управління ним.

З тієї причини, що букмекери ввели обмеження, коли виведення грошей можливий тільки тим же способом, яким вони були введені, то шахрай не зможе вивести всі кошти на свій рахунок

Надалі «професіонал» надходить наступному образів. Набравши команду клієнтів, він вибирає кілька подій і різним клієнтам починає робити протилежні ставки. Тим, кому він банк програв, все листування припиняється, а тим, кому вдалося таким способом підняти банк, вимагає відсоток винагороди.

Варто розуміти, що плюсового беттору немає сенсу комусь розкручувати рахунок, він і сам може спокійно заробляти гроші. Зрозуміло, що багато контор ріжуть ліміти плюсовим клієнтам, але є ряд топових контор, що дозволяють грати у себе такої категорії гравців, якщо вони не сильно нахабніють, виводячи не сильно великі суми. Тому пропозиція розкрутити рахунок може надійти тільки від шахрая, який сам в реальності бути в плюсі ​​на дистанції не вміє.

Як самому розкрутити ігровий рахунок

Завжди треба думати своїм розумом. Можна тільки слухати поради досвідченіших хлопців, але домагатися позитивного результату краще тільки власним копіткою працею. Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. А розкрутити рахунок в БК можна і самостійно, для цього є 2 шляхи.

Грати на основі платних і безкоштовних прогнозів

Є кілька платних майданчиків, де досвідчені беттори продають непогані прогнози. Організатори деяких порталів пропонують робити віртуальні ставки на спорт всім бажаючим, самим пюсовим бетторам вони дозволяють продавати свої прогнози.

Зрозуміло, що частина грошей від продажу йде цьому порталу. Кожен бажаючий заходить на такий ресурс, переглядає історію ставок Каппера і підбирає для себе найбільш підходящого, починаючи на його основі розкручувати свій банк в конторі.

Багато сайтів зі спортивних ставок мають розділи з безкоштовними прогнозами. Є він і на нашому порталі.

Є він і на нашому порталі

Відразу треба уточнити, що у нас працює непогана команда аналітиків, викладаємо якісні прогнози в рамках футболу, хокею, тенісу та баскетболу. В розділі " прогнози »Беттор може брати для себе запропоновані варіанти ставок і також розкручувати рахунок. Тільки спершу треба проаналізувати самостійно, наскільки часто виграють такі прогнози і який їх підсумок на дистанції: плюс або мінус.

Повна самостійна робота

Це досить складний шлях, але при належному підході дає згодом більш ефективний результат. Тут необхідно виконати буквально наступне:

  • розробити робочу стратегію гри;
  • обкатати розроблену теорію;
  • розпочати безпосередню гру.

Полегшити собі завдання при виборі такого шляху кожен може, ознайомившись, наприклад, до статті « Як робити ставки на баскетбол »Або« Як зробити правильну ставку. Поради новачкам », Розміщені на нашому порталі, що в подальшому дозволить уникнути багато помилок і більш оперативно розробити реально виграшну теорію. Матеріалу такого характеру у нас багато, вони написані досвідченою командою бетторов, які вирішили поділитися своїми спостереженнями і реально робочими теоріями.

І ось коли власна теорія буде успішно розроблена можна починати самостійно розкручувати свій банк. Але для гри краще вибрати такого оператора, де пропонується невеликий мінімальний ліміт. Для цього можна вибрати, наприклад, БК 1xСтавка або Ліга Ставок .

підводимо підсумки

Останнім часом в світі спортивних ставок розвелося надто багато «хитрих» хлопців, які намагаються на основі обману збагатитися за рахунок інших. Не варто довіряти свої гроші шахраям, своє фінансове благополуччя треба забезпечувати самому на основі наполегливої ​​і кропіткої праці.