Навигация по сайту

Популярные статьи

Розкрутка сайтів основи, секрети, трюки - Яковлєв А. А. | Книги для вебмастера і Вебдизайнер

  1. Розкрутка сайтів: основи, секрети, трюки - Яковлєв А. А. | 5-е видання, перероблене і доповнене |...
  2. Google Analytics для професіоналів - Брайан Кліфтон

Е то вже п'яте видання книги «Розкрутка сайтів: основи, секрети, трюки», серйозно перероблене й доповнене

Е то вже п'яте видання книги «Розкрутка сайтів: основи, секрети, трюки», серйозно перероблене й доповнене. Ринок інтернет-просування розвивається дуже динамічно: алгоритми роботи рейтингів постійно вдосконалюються, конкуренція в Інтернеті щодня посилюється, побажання користувачів Інтернету регулярно змінюються.

Давно закінчилося той час, коли власники сайтів гналися за підняттям тИЦ Яндекса, Google PageRank, CTR та інших термінів, зрозумілих лише фахівцям.

Зараз настали інші часи, у всякому разі, ми це бачимо по нашим замовникам. У поточній ситуації прийшов час думати стратегічними категоріями, особливо в інтернет-маркетингу. Всі хочуть реальних результатів. Все частіше доводиться чути фрази: «Яку частку пошукового трафіку я отримаю, якщо інвестую в Інтернет 1 000 000 руб.?», «Скільки у мене буде цільових відвідувачів на сайті через X місяців роботи?», «Скільки мені потрібно заплатити, щоб у мене було Y продажів? »і т. п.

Для відповіді на ці питання знадобиться стратегічне мислення, необхідне для прогнозування результатів. Як спрогнозувати, скільки трафіку прийде на наш сайт через 6-12 місяців, яку суму необхідно інвестувати з метою захоплення X частки пошукового трафіку. Відповіді на ці питання лежать в площині комплексного інтернет маркетингу.

У сучасних умовах потрібно розуміти, що розкрутка сайту - це лише один із напрямів. Якщо в 2006 році, коли виходило перше видання цієї книги, розкрутка була повністю самодостатньою, то зараз це лише крапля в морі. Технології інтернет-маркетингу сильно змінилися за ці роки і продовжують змінюватися галопуючими темпами. В даний час у нас вийшло вже три книги по інтернет-маркетингу: «Розкрутка сайтів: основи, секрети, трюки», «Контекстна реклама: основи, секрети, трюки» і «Веб-аналітика: основи, секрети, трюки». Нині ми готуємо узагальнюючу книгу для менеджерів і керівників, в якій буде розібрана весь ланцюжок завдань, необхідних для успішного ведення бізнесу в Інтернеті, - від побудови стратегій і прогнозування до аналізу ефективності конкретних використовуваних інструментів інтернет-маркетингу з метою подальшої оптимізації стратегії інтернет-присутності сайту в мережі.

У п'ятому виданні даної книги ми постаралися викласти всі нюанси розкрутки веб-сайту - від «білих» методів, які вже зарекомендували себе як надійні і будуть працювати завжди, до «сірих» і відверто «чорних» методів просування - щоб ви могли чітко розуміти, що робити можна і потрібно, що не варто і які штрафні санкції можна за це отримати.

Книга буде корисна тим, хто хоче зайнятися просуванням свого сайту або заробляти на просуванні чужих веб-ресурсів, а також тим, хто віддав цю роботу на аутсорсинг в SEO-компанію.

У даній книзі ви ознайомитеся з усіма базовими моментами, з якими стикається фахівець з пошукової оптимізації та які необхідні для успішної розкрутки як російськомовних, так і англомовних веб-ресурсів.

Деякі приклади ми будемо приводити з англомовної частини Інтернету, тобто. К. За російські аналоги поки не існує (але вони дуже скоро з'являться). У книзі наводиться величезна кількість реальних прикладів з життя оптимізаторів, які допоможуть вам краще розібратися в цій нелегкій справі.

Ви виявите, що інформація, представлена ​​в книзі, дасть вам величезне тактичну перевагу в змаганні за топові позиції. Скористайтеся цією інформацією для того, щоб сфокусувати свої зусилля там, де ви отримаєте найбільший відгук. Якщо сказати коротко: вам слід працювати розумно, а не важко.

Ми намагалися приводити найбільш свіжу і ефективну інформацію яка тільки можлива. Однак Інтернет - це динамічна і постійно змінюється середу, і те, що працює сьогодні, може не працювати вже завтра.

Проте ми впевнені, що методи, які тут описані, працюють зараз і будуть працювати і в майбутньому. Однак дуже важливо, щоб під час вивчення матеріалу ви навчилися самостійно аналізувати використовувані методики.

Розказано, як домогтися успіху в залученні на веб-сайт цільових відвідувачів. Книга містить необхідний і достатній матеріал для самостійного просування інтернет-сайтів будь-якої складності. Дано основи пошукової оптимізації (SEO), викладені сучасні методи SEO, особливості просування в Yandex, Google і ін., Описані основні елементи, що впливають на сумісність сайту з пошуковими машинами. Дано рекомендації з пошуку та аналізу ключових слів, персоналізації пошуку, персоналізації сайтів, написання контенту для сайту, технології аналізу сайтів конкурентів. Розглянуто проблеми пошукового спаму і «чорних» методів оптимізації та особливості продажу товарів через Інтернет. Книга заснована на матеріалах курсів пошукової оптимізації проектів SEO-Study.ru і AllinTop.ru, практичних прикладах з життя, а також відповідях на запитання й відповіді.

У п'ятому виданні оновлені всі розділи, уточнена і виправлена ​​інформація, пов'язана зі посилальним ранжированием, внутрішньою оптимізацією і соціальними чинниками. Оновлено інформацію про сервіси для аналізу сайтів. Додана нова глава «Ціноутворення в SEO».

Розкрутка сайтів: основи, секрети, трюки - Яковлєв А. А. | 5-е видання, перероблене і доповнене | СПб .: БХВ-Петербург | 2015 год | ISBN 978-5-9775-3568-7

: БХВ-Петербург |  2015 год |  ISBN 978-5-9775-3568-7

Дивіться також інші матеріали:

Google Analytics для професіоналів - Брайан Кліфтон

SEO - мистецтво розкрутки сайтів - Е. Енж, С. Сненсер, Р. Фишкин, Д. Стрікчіола

Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах. Ашманов І. та Іванов А.

», «Скільки у мене буде цільових відвідувачів на сайті через X місяців роботи?
», «Скільки мені потрібно заплатити, щоб у мене було Y продажів?