Навигация по сайту

Популярные статьи

Розкрутка сайтів: постинг в блогах, форумах

Розкрутка сайтів необхідна для досягнення їх максимальної ефективності Розкрутка сайтів необхідна для досягнення їх максимальної ефективності. Методи розкрутки сайтів існують найрізноманітніші, серед них - Social Media Marketing ( SMM ), Комплексні методи розкрутки сайту в різних соціальних проектах (соціальні мережі, блоги, форуми, спільноти). Як розкручувати сайти подібними методами?

Слід розрізняти цілі публікації повідомлень (постинга) в блогах і на форумах. По-перше, постинг в блогах і на форумах може проводитися для залучення уваги до розкручувати сайту, для безпосереднього залучення зацікавлених учасників форумів і блогерів. По-друге, постинг в блогах і на форумах може використовуватися для збільшення кількості посилань на сайт, що призводить до зростання показників тИЦ і PR .

Розкрутка сайту за допомогою постінгу в блогах, на форумах дещо відрізняється в цих двох випадках. Для збільшення кількості посилань на сайт веб-майстри часто застосовують спеціальні програми, що дозволяють автоматизувати процес постинга. У свою чергу, для залучення на сайт учасників форумів, блогерів краще використовувати постинг вручну.

Ручна розкрутка сайтів в блогах і на форумах повинна слідувати декільком простим правилам:

  • коректний підбір місця постинга;
  • вдалий час постинга;
  • актуальність повідомлень для відвідувачів майданчика.

При розміщенні повідомлень на форумах, в блогах важливо враховувати тематику і відвідуваність ресурсу, його показники тИЦ і PR. Найбільш ефективні повідомлення та коментарі на добре відвідуваних тематичних ресурсах, власники яких дозволяють відвідувачам залишати активні гіперпосилання. Такі ресурси називаються dofollow . Посилання з dofollow-ресурсів з високими показниками PR і тИЦ цінуються більше.

Не менш важлива актуальність публікованих повідомлень. Повідомлення повинні викликати інтерес у відвідувачів майданчика, провокувати їх на відвідування розкручуваного сайту. Так, наприклад, можна скористатися методом вірусного маркетингу для залучення уваги відвідувачів.

Час постинга також має значення. Слід вибрати час, коли відвідуваність форуму або блогу найбільш висока - так вище шанси, що повідомлення будуть прочитані максимальним числом відвідувачів. У свою чергу, постинг на так званих «мертвих» ресурсах (останні оновлення дуже давні) не ефективний.

Розкрутка сайтів за допомогою спеціальних програм автоматизованого постинга на форумах і в блогах часто не вимагає високої відвідуваності майданчика або вибору найбільш вдалого часу для постінгу. В цьому випадку переслідувана мета - збільшення числа посилань на сайт. Однак неграмотний автоматичний постинг не даватиме потрібного ефекту.

При неправильному підході розкрутка сайтів за допомогою постінгу в блогах, на форумах може принести більше шкоди, ніж користі. Так, публікація повідомлень, коментарів на будь-яких ресурсах без урахування їх тематики нагадує звичайний спам і присікається адміністрацією цих ресурсів, знижує довіру до розкручувати сайту з боку пошукових систем.

Крім того, постинг в блогах і на форумах, які не мають високих показників трастовості (тобто довіри з боку пошукових систем), може бути абсолютно даремний, оскільки він ніяк не впливає на розкрутку сайту посилання з недовірених ресурсів цінуються дуже невисоко.

Тому розкрутка сайтів в блогах і на форумах, а також розкрутка сайту іншими методами, повинна проводитися професійними SEO-оптимізаторами. Завдяки накопиченій базі знань і величезному практичному досвіду SEO-фахівці веб-студії WebStudio2U проводять розкрутку сайтів грамотно, швидко, оптимізуючи витрати замовників. В результаті розкрутки сайти отримують високі позиції в пошукових системах, одержують цільових відвідувачів, що, в кінцевому підсумку, дозволяє сайту ефективно виконувати покладені завдання.

Розкрутку вашого сайту Ви можете замовити прямо зараз!
Теги:
social media marketing, розкрутка сайтів, постинг в блогах, постинг на форумах

Як розкручувати сайти подібними методами?