Навигация по сайту

Популярные статьи

Розкрутка сайту без покупки посилань

Як каже мій тато - "Терпіння і труд все перетруть" Як каже мій тато - Терпіння і труд все перетруть   У цій статті хочу описати свої спостереження, пов'язані з однією з моїх головних SEO-концепцій і цілей - я впевнений що розкрутити сайт безкоштовно і наростити трастових без закупівлі посилань можливо

У цій статті хочу описати свої спостереження, пов'язані з однією з моїх головних SEO-концепцій і цілей - я впевнений що розкрутити сайт безкоштовно і наростити трастових без закупівлі посилань можливо!

Покладаючись на основні принципи інтернету, це і так, здавалося б, очевидно. Однак практично всі SEO-оптимізатори (або принаймні більшість) розкручують свої і клієнтські сайти саме шляхом закупівлі посилань на посилальних біржах і говорять про незначне вихлопі з такого методу. В цьому немає нічого поганого;) Так, в цьому є плюси - результат швидко дає про себе знати. Але і без мінусів не обійтися - довідкова голка вимагає постійних грошових інвестицій. На мій суб'єктивний погляд, будь-яка інвестиція повинна приносити прибуток, в такому випадку ця інвестиція стає виправданою і доцільною. Але що робити, якщо у Вас немає коштів? Хорошим стартом може бути розкрутка сайту безкоштовно . У будь-якому випадку Ви платите, якщо не грошима, то в даному випадку, розкрутка сайту безкоштовно забере у Вас час.

І так, суть ситуації:

цього блогу близько 2-х місяців, доменне ім'я не реєструвалося раніше, на сайті приблизно 10 статей на SEO тематику. Поставлена ​​мета - розкрутити даний сайт, наростити трастових (і пузомерки, звичайно ж) не вклавши жодної копійки в закупівлю посилань.

Здобуваючи посилання природним шляхом, результатом є ТИЦ 10 після апу 8.04.12 Щодо трафіку, сайт щодня збирає своїх близько 10-ти стабільних відвідувачів (так, це дуже мало, але врахуйте кількість статей, відсутність копіпаст і конкурентність тематики). Здобував посилання з трастових і тематичних сайтів як в рунеті, так і в буржунете. Є зворотні посилання з доменів в зоні edu

Попередні висновки: наростити тулбарние показники Тіца цілком можливо у відносно короткий період часу (в залежності кількості витраченого часу і його результативності у вигляді кількості здобутих посилань) без інвестицій в посилальні біржі. Вважаю, що тулбарние показники PR також зростуть після чергового апдейта, адже принцип один і той же. Але про це буде написана друга частина даної статті, де я викладу щодо детальну статистику по беклінк, витраченому часу і результатами.

Так де ж взяти ці посилання? - запитаєте Ви :) Відповідаю - Гугл Вам в допомогу;) Цей варіант розкрутки не для ледарів. За допомогою Гугла Ви можете знайти купу тематичних блогів і сайтів, де є можливість залишити коментар зі зворотним посиланням. Рутинність методу полягає в тому, що потрібно писати адекватні коментарі і не факт, що всі коментарі залишаться. Не забувайте про посилання з профілів і повідомлень на трастових форумах і сайтах, де є можливість зареєструватися. Таким чином, у мене постійно поповнюється база сайтів для посилань для інших просуваються проектів.

Так, я не спалив тему, не видав якийсь секрет, не встиг викласти базу сайтів для посилань, напевно не сказав нічого нового :) Просто довів собі та Вам той факт, що цей спосіб розкрутки працює на отличненько. Результат залежить від Вашого старанності і кмітливості. В SEO не потрібні якісь надприродні здібності і купа супер секретного і дорогого SEO-софта, який все зробить за Вас - тільки комп, інтернет і Ви.

Надалі, я буду публікувати статті на тему розкрутка сайту безкоштовно. Не обійдеться без приємних сюрпризів - буду викладати списки трастових сайтів, з яких можна отримати безкоштовні халявні беки. Також, повідаю про відомих мені способи видобутку безкоштовних жирних посилань! Надалі, я буду публікувати статті на тему розкрутка сайту безкоштовно

Але що робити, якщо у Вас немає коштів?
Так де ж взяти ці посилання?