Навигация по сайту

Популярные статьи

Розкрутка сайту - Київ, ціни, просування сайтів, google

Просування сайту, абсолютно будь-якого сайту, має починатися з його аудиту. Аудит сайту - це детальний аналіз, за ​​допомогою якого можна оцінити стан ресурсу на даний момент, а також визначитися з заходами щодо його поліпшення.

Варіанти аудиту:

  1. Експрес-аудит сайту - спрощений аналіз сайту. В ході аналізу документуються виявлені помилки, а також даються рекомендації для їх виправлення.
  2. Usability (юзабіліті) - це оцінка зручності сайту. В даному випадку розглядаються такі параметри: навігація по сайту, контент і наповнення сайту, сприйняття дизайну сайту, а також інші параметри які можуть відштовхувати користувачів.
  3. SEO аудит сайту - У даному аудиті перевіряється сайт на наявність критичних помилок для просування і визначається правильне семантичне ядро ​​для просування сайту. Проводяться дослідження за якістю і кількістю зовнішніх посилань, порівняльний аналіз з сайтами конкурентів. На основі зібраних всіх даних визначаються основні сторінки для просування сайту, даються письмові рекомендації щодо закриття "непотрібних" сторінок від індексації пошуковими системами.
  4. Технічний аудит сайту - це пошук помилок на сайті, які можуть негативно впливати на роботу сайту і його просування.

Технічний аудит сайту - це пошук помилок на сайті, які можуть негативно впливати на роботу сайту і його просування

Наступним важливим етапом розкрутки вашого сайту є його сео оптимізація. Провести роботи по оптимізації сайту можливо за умови відсутності помилок в системі управління вашого сайту.

На жаль має місце в 60% випадків, коли ми приступаємо до оптимізації вже існуючого сайту виникають проблеми, які не дозволяють виконати цей етап.

Це відбувається в результаті масового виробництва сайтів різними компаніями, приватними особами, самоучками, які не володіють достатнім розумінням постійно мінливих алгоритмів пошукових систем.

Кваліфікація таких фахівців на рівні поверхневих знань програмування, не більше.

Тому замовник, як правило, отримує неякісний продукт.

Критерії ж якості такими розробниками визначаються тільки зовнішнім виглядом (дизайном, заставками, великою кількістю миготливих рекламних банерів, лічильників), при цьому в цмс допускаються помилки, які заважають його просуванню, наприклад банально немає полів метатегов, дублі сторінок, відсутність можливості задати rel canonical, дубльовані тексти в категоріях інтернет магазину на головній сторінці та дочірніх і т.п.

Гарантій якості тут не буде, такий розробник може запропонувати тільки низьку ціну.

В основному вибір розробника на цьому ринку послуг, на жаль, поки що зводиться до перегляду замовником робіт "портфоліо" розробника (якщо взагалі є) за зовнішнім виглядом, а часто просто до вибору найнижчої ціни, не замислюючись про якість. У цьому сенсі, розуміння створення сайту зводиться до примітивно простому обману - сайт створений, наповнений контентом (інформацією), а раз він в Інтернеті означає все ОК.

Інформація, значить, уже працює. Основні критерії якості - якісна цмс, дотримання правил "юзабіліті" як правило, замовник неусвідомлено ігнорує через свою необізнаність. Та й розбиратися в таких технологічних тонкощах йому необов'язково, це завдання розробника.

Але розібратися не досвідченому в цих технологічних тонкощах людині можна і досить просто. Досить з'ясувати чи є в "портфоліо" розробника роботи, які знаходяться в пошукових системах за ключовими запитами (словами, словосполученням) в першій десятці.

Просування сайту тримається на трьох китах:

  1. Зовнішнє посилальне
  2. комерційні фактори
  3. поведінкові чинники

Зовнішнє посилальне

Результативна і безпечна розкрутка сайту за допомогою посилань на увазі детальне вивчення впливу посилального фактора в цілому.

Посилання до сих пір є ефективним інструментом просування. Так буде і в найближчій перспективі.

Всі чутки і пересуди щодо зниження працездатності посилань не мають під собою реальних доказів.

комерційні фактори

До них відносяться фактори, що характеризують діяльність / особливості функціонування продає сайту. Тут можна виділити:

  • внутрішні чинники (опис компанії, відомості про співробітників, інформація про партнерство, новини, відгуки клієнтів, профілі організації в соцмережах, портфоліо, слоган і логотип, прайс-лист, всілякі способи консультування, e-mail-розсилки, умови оплати, доставки, акції , і так далі);
  • зовнішні фактори (згадки бренду в мережі, наявність коментарів від покупців на сайтах-отзовіках, реєстрація компанії в сервісі «Адреси» від Google, Yandex і так далі).

Необхідно постійно працювати з комерційними параметрами ресурсу.

поведінкові чинники

Вони є орієнтиром в рамках реалізації сортування проектів у видачі. Це фактори, які мають відношення до взаємодії цільової аудиторії з вашим сайтом.

До них відносяться:

  • показник відмов (не тільки по всьому майданчику, але і по кожній її сторінці);
  • час, проведений користувачем на ресурсі;
  • кількість переглянутих розділів;
  • показник повторних відвідувань (повернень)
  • частота введення адреси вашого сайту (або бренду) в пошуковий рядок;
  • показник КЕП (CTR);
  • кількість повернень до стрічки пошукових результатів.

Особливу увагу слід приділити показнику відмов. Якщо його поточне значення значно перевищує норму (переконатися в цьому можна за допомогою сервісів Yandex.Метріка і Google Аналітікс), то необхідно виконати комплексний аудит «проблемних» сторінок.

Наші партнери, які можуть створити вам відмінний, ефективний в продаж сайт - створення сайтів Харків