Навигация по сайту

Популярные статьи

Розкрутка сайту серфінгом

  1. Чи є ризик?
  2. Як скористатися сервісами для серфінгу?
  3. На закінчення

Розкрутка сайту серфінгом - це один з методів просування в ТОП . Існують спеціальні сервіси, реєстрація в яких дає змогу збільшити кількість переглядів. Це підвищує авторитет ресурсу. Безліч користувачів таких систем заробляють, переглядаючи рекламу, переходячи по посиланнях. Їх відвідування забезпечують унікальність IP адрес, що має значення для успішного просування. Такий спосіб просування може бути платним або безкоштовним. Розкрутка сайту серфінгом - це один з методів   просування в ТОП

Якщо налаштувати автосерфинг системи, ви зможете переглядати пропоновані нею сайти, отримувати заробіток. Кошти можна витратити на покупку переглядів для власного сайту. Таким чином відбувається «обмін візитами» між власниками ресурсів.

Серфінг дозволяє просувати ресурси, обходиться значно дешевше SEO. Слід постаратися, щоб відвідуваність зростала рівномірно, не було різких стрибків. Якщо вже обраний такий інструмент просування , Отримані результати, не слід від нього відмовлятися. Якщо раптом кількість відвідувань різко впаде, сайт буде повернутий на колишні позиції при видачі, а виконана робота виявиться марною.


Чи є ризик?

При розкручуванні молодих сайтів серфінгом недосвідчені вебмастера вважають, що різке збільшення кількості відвідувань здатне підвищити авторитет ресурсу в очах пошукових систем. Але ефект може бути зворотним. Якщо зростання здасться пошуковим роботам занадто різким, вони можуть запідозрити обман, навпаки знизити позиції при видачі або взагалі виключити з індексації.

Якщо зростання здасться пошуковим роботам занадто різким, вони можуть запідозрити обман, навпаки знизити позиції при видачі або взагалі виключити з індексації

Необхідно враховувати, що при серфінгу користувачам не цікаві товари і послуги. Вони знаходяться на сторінці дуже короткий час, оскільки їх метою є перегляд максимальної кількості ресурсів для збільшення заробітку. Пошукові системи можуть побачити, що користувачі швидко залишають сторінки, і прийти до висновку, що сайт неякісний і нецікавий. Це може привести до накладення санкцій. При всіх способах просування слід враховувати переваги і ризики.


Як скористатися сервісами для серфінгу?

Існує кілька сервісів, що забезпечують збільшення відвідуваності. На кожному з них пропонується зареєструватися в системі, підтвердити реєстрацію через E-mail, скачати програму, запустити її. Здійснить автоматичний серфінг, заробляти можна кредити, щоб їх витратити на розкрутку власного ресурсу в інтернеті. Це може бути не тільки сайт, але і блог або форум.

До найпопулярніших сервісів збільшення відвідувань відносяться:


На закінчення

Використання сервісів, в яких можна вибирати країну надходження трафіку, кількість переглядів в день і годину, встановлювати максимальний час відвідування, виключить санкції з боку пошукових систем. Грамотний підхід до організації збільшення відвідуваності допоможе скористатися усіма його перевагами.

Корисне по темі


Чи є ризик?
Як скористатися сервісами для серфінгу?
Чи є ризик?
Як скористатися сервісами для серфінгу?