Навигация по сайту

Популярные статьи

Розкрутка в Google Maps і адресах

 1. Реєстрація в Local Business
 2. Відгуки в Google Maps
 3. Основоположні чинники ранжирування

Користувачі часто шукають інформацію в пошукових онлайн-системах. Видача результатів відображається не тільки списком, але і наочно, наприклад, в Google Maps. Розкрутка сайту і відображення адреси фірми на карті - завдання здійсненне. Досить знати основні принципи, що дозволяють вивести ресурс в топ.

Реєстрація в Local Business

Реєстрація в Local Business

Для того щоб посилання на веб-ресурс була відзначена на картах Google, необхідно внести відомості про реальну компанії в загальну пошукову базу, що належить сервісу Local Business. Власнику підприємства або його представнику слід ввести правдиві дані, які будуть містити:

 • Назва;
 • Контактний номер телефону;
 • Фактичне місцезнаходження;
 • Сферу діяльності.

Просування безпосередньо залежить від кількості заповнених полів. Потрібно надавати пошуковим роботам якомога більше відомостей про діяльність фірми. Для підтвердження реєстрації на вказану адресу надсилається лист з секретним кодом. У деяких випадках набір цифр відправляють користувачеві повідомленням.

Відгуки в Google Maps

Відгуки в Google Maps

Внести деякі зміни необхідно і в HTML код головної сторінки. Після декількох простих коригувань підприємство з'явиться в адресах Гугла. Спочатку ресурс не буде відображатися в топ видачі, тому необхідно попрацювати над його рейтингом самостійно.

Успішне просування сайту можуть забезпечити якісні відгуки і оцінки клієнтів у великій кількості. На практиці з'ясовано, що позитивні коментарі залишає близько 1% людей, які скористалися послугою. Щоб більше користувачів хотіли поділитися своїми приємними враженнями, важливо мотивувати це бажання. Можна запропонувати людині, яка залишить свій коментар, знижку, невеликий приз або безкоштовну доставку замовлення. На початковому етапі не заборонено просити писати відгуки своїх знайомих і родичів.

Дуже важливо відповідати клієнтам, які написали кілька пропозицій про послуги фірми. Це дозволить не тільки підвищити загальний рейтинг, але і продемонструє швидкість і якість взаємодії з покупцями.

Основоположні чинники ранжирування

Основоположні чинники ранжирування

Щодня кількість доменів в глобальній мережі збільшується. Як же зробити сайт конкурентоспроможним і відвідуваним? Для цього потрібно зрозуміти, на що звертають увагу пошукові машини при аналізі тієї чи іншої сторінки. До основних факторів ранжирування в Гугл МАПС відносяться:

 1. Наявність одного або декількох ключових слів в назві фірми. Наприклад, якщо представництво займається нотаріальною діяльністю, то його найменування повинно містити слова «нотаріус» або «нотаріальна контора».
 2. У блоці «опис» обов'язково вживання фраз, які збігаються з найчастішими запитами в глобальній мережі.
 3. Вказівка ​​відповідних категорій. Вони повинні не просто інформувати користувача про сферу діяльності, але і містити ключові слова.
 4. Оцінки і відгуки про роботу компанії. Важливо все - кількість, якість, час і частота написання.
 5. Побудова самого сайту. Він повинен бути оптимізований під роботу різних пошукових ресурсів і відповідати ключовим запитам.
 6. Вказівка ​​місцезнаходження підприємства і його назви в різних статтях, блогах і на новинних порталах.

Такий варіант розкрутки сайту дозволяє домогтися результатів за відносно короткий проміжок часу. Стандартні способи для потрапляння в першу десятку з видачі вимагають від фахівця з просування великих зусиль.

команда Trendline професійно займається розробкою і розкручуванням веб-ресурсів будь-якого рівня складності. Ми допоможемо зробити ваш сайт популярним і відвідуваним!

Як же зробити сайт конкурентоспроможним і відвідуваним?