Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Розмноження живцями рослин, винограду, смородини.

Опубликовано: 16.01.2019

видео Розмноження живцями рослин, винограду, смородини.

Размножение жимолости отводкой в пластиковую бутылку

Як заготовлювати одерев'янілі живці?Найкраще їх заготовляти з осені, бажано з трьома-п'ятьма бруньками, але можна і більше, а то і з одного.На весні можна зрізати живці тільки з непідмерзлих гілок. Якщо живці рослин (винограду, смородини)заготовлені восени, то слід оновити нижній зріз, для освіти каллюса добре б на нижній третині живців зробити порізи кори.Нижні бруньки, якщо вони є, потрібно видалити.

Черенкование. (Живцювання зелене) .wmv

Тепер на черзі пробудження живців. Якщо вони подвялі, то можна поставити їх в банку з водой. При цьому треба врахувати, що повністю або навіть на половину перебуваючи у воді довгий час, вони можуть задихнутися і загинуть. Тому потрібно занурювати посадкову сировину на один-два сантиметри і накрити банку кришкою.


Необычный способ укоренения растений. Работает на 100%

Нормально відчувають себе живці або щойно зрізані достатньо загорнути в змочену у воді і вичавлену ганчірку, помістити в темний пакет і на тиждень залишити при кімнатній температурі. Після чого треба укорінювати, похило заглубив майже повністю в суміш живильної землі і опилок.Для кращої життєдіяльністі, перед цим потримати в стимуляторі зростання, скажімо, в гумат натрію.

При укоріненні важливі такі умови, при яких затримується розвиток пагона. Брунька поки отримує від ростка живця запас вологи та харчування, але, не розвинувши коріння, він не зможе довго постачати зароджується гілка, і той відімре.

Необхідно, щоб грунт був градуси на два-три тепліше воздуха. Для цього горщик або будь-яку іншу ємність (якщо живців багато, можна взяти ящик) слід поставити на джерело тепла, скажімо, на підвіконня, під яким розташована опалювальна батарея, або нагрівати дно електролампою.

Непогано б ще накрити ящик плівкою зробивши прорізи для верхньої частини живців, на яку стікатиме прохолодне повітря від вікна або форточкі. Прі такому температурному режимі і поливі грунту теплою водою відбувається процес корнеутворення. Не треба перезволожувати грунт, інакше пагон загніє. Укорінення відбувається через три-чотири тижні.

Існує цікавий спосіб укорінення живців троянди в клубні картофеля. Кажуть, що таким способом можна вступати і з живцями інших рослин, у тому числі дерев. Але це підходить, скоріше, для живців, зрізаних навесні до розпускання бруньок, або вже зелених. Нижню частину потрібно обрізати у вигляді двосантиметрового клина і відразу вкласти в бульбу з вирізаними глазками. Клубень посадити в підготовлений грунт і присипати шаром землі. Залишену на поверхні частину черешка укрити скляною банкою.

rss