Навигация по сайту

Популярные статьи

Розробка і створення сайтів Харків. Інтернет агентство Intelweb

  1. Що ви отримуєте, замовивши у нас розробку сайту в Харкові?
  2. Скільки коштує розробка сайту в Харкові?
  3. Хочете замовити розробку сайту в Харкові?

Наше інтернет агентство може реалізувати проекти різного рівня складності: створення сайтів для корпоративного сегмента або просто   класичний сайт візитка Наше інтернет агентство може реалізувати проекти різного рівня складності: створення сайтів для корпоративного сегмента або просто класичний сайт візитка . Ми не просто займаємося розробкою сайтів - ми проектуємо сайт під ваші цілі і завдання, створюємо прототіпіри ключових сторінок (головна, типова внутрішня, сторінка продукту), розробляється оригінальний дизайн на базі вашого фірмового стилю.

Наша відмінність від багатьох пропозицій на ринку в тому, що ми не стоїмо на місці і постійно розвиваємося. Для нас стали звичними такі речі як: адаптивний веб дизайн під потрібні для ваших клієнтів пристрою, html5 за допомогою якого створюється анімація на смартфонах і планшетах без використання «флеша». Через кілька років це стане стандартом веб-розробки, зараз це може стати вашою конкурентною перевагою.

Створити «просто сайт» сьогодні - це нікудишнє рішення. Розробка сайту - це процес до якому потрібно приходити виходячи з цілей і завдань вашого бізнесу. А не навпаки як це робиться багатьма зараз. Так само варто брати до уваги те що, мобільний ринок зростає, число користувачів стрімко збільшується. Тому якщо створювати, то комплексне рішення.


Сайти бувають різні, тому етапи розробки сайту іноді можуть змінюватись. Ми в процесі діалогу з вами формуємо технічне завдання на розробку сайту, враховуючи нюанси вашого бізнесу. Потім укладаємо з Вами договір на розробку сайту, в якому ми прописуємо права і обов'язки сторін.


Що ви отримуєте, замовивши у нас розробку сайту в Харкові?


Ви приходите до нас із завданням або проблемою. Ми допомагаємо її вирішити за допомогою спроектованого нами сайту, в якому враховано всі ваші побажання: чітка структура сайту, максимум інформації для прийняття рішення.

  • Після запуску ми займаємося тестуванням вашого сайту.
  • Для сайтів, які не передбачають високого навантаження *, хостинг на один рік входить у вартість.
  • ми зацікавлені в підтримці і розвитку сайтів створених нами проектів.
  • На всі виконані роботи гарантія 1 рік.

Скільки коштує розробка сайту в Харкові?


Створення ексклюзивних сайтів вимагає індивідуального підходу - вартість розробки сайту може варьіроватся от 2000 грн. (Для простих сайтів) до 5000 грн. (Для технічно складних пріектов) в залежності від ТЗ на розробку сайта.


Хочете замовити розробку сайту в Харкові?


Щоб почати обговорювати ваш проект, зателефонуйте нам або надішліть замовлення нашим менеджерам.

+38 (096) 683-14-15

або написати на пошту [email protected]

Також ви можете залишити повідомлення, скориставшись цією формою:


Що ви отримуєте, замовивши у нас розробку сайту в Харкові?
Скільки коштує розробка сайту в Харкові?
Хочете замовити розробку сайту в Харкові?
Що ви отримуєте, замовивши у нас розробку сайту в Харкові?
Скільки коштує розробка сайту в Харкові?
Хочете замовити розробку сайту в Харкові?