Навигация по сайту

Популярные статьи

Розробка мобільної версії сайту

  1. Як зробити мобільну версію сайту недорого? Час не стоїть на місці: розробка сайту для мобільних пристроїв
  2. Мобільна версія сайту: ціна розробки
  3. Таким чином, якщо ваш сайт не є «Mobile-friendly», то варто задуматися над розробкою мобільної версії.
  4. Аналіз зручності перегляду сайту на мобільних пристроях допоможе вам визначитися з необхідністю адаптації...

Як зробити мобільну версію сайту недорого?

Час не стоїть на місці: розробка сайту для мобільних пристроїв

Якщо ще деякий час назад завдання розробника була коректно зверстати сайт для відображення в браузерах (мультібраузерная верстка), то зараз гостро стоїть завдання адаптації сайту під мобільні пристрої.

Вихід в Інтернет з мобільних пристроїв: смартфонів, планшетів та ін. Щорічно зростає, і Пошуковики стають більш вимогливими до сайтів (Google) і ускладнюють seo просування (Яндекс Минусинськ).

Google ще в квітні 2015 року відрядив попередження сайтам з поганою адаптацією під мобільні пристрої і попередив їх, що 21 квітня ці сайти опустяться вниз в результатах Пошуку.

Мобільна версія сайту: ціна розробки

Розробка мобільної версії сайту включає в себе кілька етапів. Починаючи з постановки задачі і закінчуючи її наповненням. Створення мобільної версії сайту може відрізнятися за ціною. Вартість сайту для мобільників буде залежати від функціоналу версії, дизайну. Ціна розробки мобільної версії визначається в кожному проекті індивідуально. Щоб скласти кошторис на проект нам необхідно технічне завдання або, якщо його немає, то ваші побажання до майбутнього проекту.

Таким чином, якщо ваш сайт не є «Mobile-friendly», то варто задуматися над розробкою мобільної версії.

Адаптувати сайт по мобільні пристрої можна двома способами:
  1. Розробити повноцінну мобільну версію сайту.
  2. Адаптувати дизайн сайту для мобільних пристроїв.

Адаптивний дизайн дає універсальний доступ відвідувачам вашого сайту з пристроїв з різним форматом і дозволом. Таким чином, один і той же сайт може відображатися на планшеті, смартфоні, ноутбуці і ін. Пристроях, при цьому немає необхідності створювати різні версії сайту (мобільного / деськтопной, планшетній).


Пам'ятайте, що коректне відображення сайту на різних пристроях також впливає на просування сайту. При відсутності адаптації під мобільні пристрої Ваш сайт буде залишатися невидимим в мобільному пошуку (як в Яндекс, так і в Google) і Ваші потенційні клієнти просто підуть до конкурентів.

Аналіз зручності перегляду сайту на мобільних пристроях допоможе вам визначитися з необхідністю адаптації сайту. Перевірте свій сайт .

Зробити мобільну версію сайту недорого допоможе web-студія INNOV.

Замовити мобільний сайт

Як зробити мобільну версію сайту недорого?
Як зробити мобільну версію сайту недорого?