Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Розробка під Android

Привіт, мене звати Андрій і я займаюся додатками Тінькофф і Тінькофф Джуніор для платформи Android. Хочу розповісти про те, як ми збираємо два схожих додатки з однієї кодової бази.

Тінькофф Джуніор - це мобільне банківський додаток, орієнтоване на дітей до 14 років. Воно схоже на звичайне додаток для дорослих, тільки в нього додані деякі функції (наприклад, теми оформлення), а інші, навпаки, вимкнені (наприклад, кредитки).


. .


На старті проекту ми розглядали різні варіанти його реалізації і прийняли ряд рішень. Відразу ж стало очевидно, що два додатки (Тінькофф і Тінькофф Джуніор) матимуть значну частину загального коду. Ми не хотіли робити форк від старого додатки, а потім копіювати виправлення помилок і новий загальний функціонал. Щоб працювати з двома додатками відразу, ми розглядали три варіанти: Gradle Flavors, Git Submodules, Gradle Modules.

Читати далі →