Навигация по сайту

Популярные статьи

Розробка сайтів, розробка бюджетних сайтів, підтримка сайтів і просування сайтів в києві

Розробка сайту подібна створення скрипки: майстер, який буде готувати деревину,
готувати лак, створювати неповторну форму скрипки і т.д. Хто їм буде - любитель або майстер?

Веб студія "Alsan" з 2001р. спеціалізується на створенні сайтів, оновленні сайту, просуванні сайтів і розкручування в Інтернет.

Основна мета студії "Alsan" - розробка сайтів будь-якої складності від бюджетних сайтів до представницьких, створення сайту-каталогу Вашої продукції, інтернет-магазину, або оновлення вже існуючого сайту Вашої організації, розміщення (хостинг) і просування сайтів в інтернет.

В даний час статистика розвитку мережі Інтернет свідчить про те, що в Україні вже понад 50% жителів відвідують Інтернет. Завдяки величезним обсягам інформації та постійно зростаючій кількості користувачів, Інтернет є високоефективним рекламним засобом.
Навіть бюджетний сайт в мережі Інтернет забезпечить Вам наступні незаперечні переваги:

 • формування іміджу компанії;
 • просування товарів і послуг - залучення нових клієнтів;
 • інформування зовнішнього середовища компанії (споживачі, постачальники, посередники і т.д.) про свою діяльність; розміщення детальної інформації про Вашу організацію - прайс-листи, фотографії, малюнки, креслення, анімація, озвучування, відео-матеріали;
 • інформаційна підтримка клієнтів компанії; автоматизація продажів, шляхом ознайомлення покупців з товарами і послугами через мережу Інтернет, з подальшим формуванням замовлення;
 • можливість ознайомлення з інформацією в будь-який час доби незалежно від часових поясів;
 • доступність внутрішньої інформації для співробітників Вашої компанії, в тому числі, які перебувають у відрядженні або працюють поза офісом;
 • реєстрація Вашого сайту в пошукових системах України, Росії та зарубіжжя;
 • розміщення прайс-листів продукції і послуг в каталогах підприємств і дошках оголошень;

Що необхідно для розробки сайту?

Визначитися, яким Ви хочете бачити Ваш сайт (обсяг інформації, кількість сторінок, наявність фото, малюнків, колірна гамма) і вибрати ім'я для Вашого сайту.
ми пропонуємо послуги зі створення сайту ?


Наші переваги:
 1. Ми завжди поруч. Займаючись розробкою сайтів в Києві, ми можемо дозволити собі таку розкіш, як "живе спілкування" з клієнтом. Досвід створення сайтів для наших замовників з Києва і області дозволяє нам стверджувати, що лише одну годину спілкування "тет-а-тет" з нашим веб розробником замінить цілий тиждень телефонних дзвінків і email листування. Будьте впевнені, навіть якщо Вас цікавить тільки розробка бюджетного сайту - Вам буде приділено максимум нашої уваги.
 2. Швидко означає ... якісно. Саме так. І це випливає з першого пункту. У той час як Ви будете думати над вмістом і готувати матеріали для наповнення, ми виконаємо основну частину роботи. Всього одного тижня може вистачити для запуску повноцінного веб-магазину для Ваших товарів і послуг, не кажучи вже про простий бюджетному сайті, який ми можемо розробити за 3-4 дня.
 3. Безперервно підтримка сайту. Невід'ємна частина нашої послуги з розробки сайту. Ви здивуєтеся, як оперативно ми внесемо будь-які зміни і доопрацювання в створений сайт, або ж повністю оновимо дизайн і структуру Вашого старого сайту.
Хто їм буде - любитель або майстер?