Навигация по сайту

Популярные статьи

Розробка та просування сайтів

  1. Наші послуги
  2. Створення сайтів в СПб
  3. Чому ми?
  4. Розробка і просування сайтів

Ми допоможемо знайти клієнтів в інтернеті!

Створення сайтів будь-якої складності: від простих Лендінзі до інтернет-магазинів і багатофункціональних порталів, створення дизайну, мобільного та адаптивної версій, розробка мобільних додатків.

Просування сайтів в пошукових системах, висновок в ТОП, підтримка сайтів - поліпшення і утримання видимості інтернет-майданчики, технічне обслуговування і розвиток.

Інтернет-маркетинг і PR: настройка і ведення контекстної реклами, розвиток соціальної активності і управління репутацією в інтернеті і соціальних мережах, комплексний інтернет-маркетинг по індивідуальної стратегії.

Наші послуги

ОРЕНДА САЙТІВ

Створення сайтів в СПб

Створення сайту - перший і дуже важливий етап просування вашої компанії в інтернеті. Мережа являє собою велику і перспективну площадку, яка надасть вам безліч клієнтів, зацікавлених у ваших послугах або товарах.

Це ваше представництво і візитна картка в інтернеті. Створення якого вимагає такої ж уваги, як відкриття офісу чи магазину, адже головним його завданням є залучення, консультування і обслуговування клієнтів. Створивши якісний ресурс, можна справити хороше перше враження на нового відвідувача. Ви не можете запропонувати користувачеві чашечку кави, але можете заманити його професійним дизайном, надати зручний інтерфейс і корисну інформацію.

Будь-який інтернет-ресурс - це складний інструмент маркетингу, який, створений професіоналами, зможе в значній мірі збільшити прибуток вашої організації. Він буде залучати і консультувати потенційних покупців, з допомогою технічного настроювання функціоналу можна автоматизувати багато процесів обслуговування клієнтів, підтримувати імідж компанії, ефективніше рекламувати послуги і управляти репутацією в інтернеті.

Саме з цих причин розробку і просування сайту слід довіряти виключно професіоналам, що володіє достатньою кількістю практичного досвіду і актуальних знань в сфері розробки інтернет-проектів. Ми займаємося створенням і просуванням сайтів в СПб вже більше 5 років. За цей час ми розробили більше 200 проектів на різні тематики і знаємо, як створювати дійсно ефективні майданчики, які працюють. Замовляючи створення інтернет-майданчики у нас, ви отримаєте якісний ресурс зі свіжим актуальним дизайном, що відповідає сучасним технічним вимогам і працює на конверсію. Ми візьмемо на себе всю роботу по створенню і просуванню.

У нас завжди ви можете замовити за вигідними цінами. Також у нас є готові проекти на різні популярні тематики, які можна взяти в щомісячну оренду або викупити для одноосібного використання.

Але після створення ресурсу робота над ним не зупиняється. Велика частина змін вноситься як раз не в момент розробки, а в момент тестування. Всі доробки робляться на основі аналітики відвідувань користувачами і для їх зручності. Потрібно доповнювати, покращувати, просувати і підтримувати ресурс для підвищення його ефективності.

Чому ми?

Більше 200 створених проектів Нам довіряють і рекомендують друзям

Більше 5 років досвіду створення і просування

Команда досвідчених технічних фахівців і ваш особистий менеджер

Зрозумілі і результативні принципи роботи - від проекту до результату

Розробка і просування сайтів

Розробка і просування сайтів

Просування - це комплекс заходів, спрямованих на динамічне зростання відвідуваності, підвищення його авторитетності в очах пошукових систем, внаслідок чого ваш інтернет-ресурс видається на перших позиціях популярних пошукових систем при запитах користувачів про ваші товари або послуги ( внутрішня оптимізація сайту і SEO ), А також комплексний інтернет-маркетинг, що привертає нову цільову аудиторію і поліпшує імідж компанії і впізнаваність бренду (зовнішня оптимізація і реклама в інтернеті). Але, в кінцевому рахунку, все це переслідує єдину мету - збільшення ваших продажів.

Розробка і просування сайтів - це комплексна робота, при якій важливо враховувати всі. Правильно користуючись інструментами просування, можна домогтися максимальних результатів за мінімальною ціною. Це означає низьку вартість звернення клієнта по відношенню до рекламного бюджету.

Для ефективного просування наші фахівці постійно відстежують зміни алгоритмів роботи пошукових систем і тестують нові методи на особистих майданчиках нашого агентства. Ми використовуємо тільки «білі» методи просування, щоб сайти не потрапили під санкції пошукових систем. Ще одна перевага: прозорість нашої роботи - пропозиція робіт на місяць, щомісячні звіти по відвідуваності, позиціях в пошуку, проробленим за місяць робіт.

Якщо вам необхідна розробка сайтів в СПб, а також їх розкрутка - компанія «SEOSKY» готова надати весь комплекс послуг. Зателефонуйте, замовте зворотний дзвінок або напишіть нам, і ми зможемо обговорити деталі подальшої співпраці.

Компанія «SEOSKY» - основа успіху вашого бізнесу в інтернеті!

Чому ми?