Навигация по сайту

Популярные статьи

Розробка веб-сайтів для бізнесу. Студія MYATA | Якою має бути правильна SEO-стаття? -Секрет просування сайтів

  1. Якою має бути правильна SEO-стаття? Опубліковано в 14: 12год в статті автор MYATA Важливість...
  2. Технічні аспекти SEO-статті
  3. 2. Структурування статті
  4. 3. Виділити в коді сайту заголовки і підзаголовки, опис сторінки
  5. 4. Посилання на інші сторінки сайту
  6. 5. Зображення та інші медіа складові
  7. 6. Можливість комментов і лайків

Якою має бути правильна SEO-стаття?

Опубліковано в 14: 12год в статті автор MYATA

Важливість якісного контенту на сайті вже давно ніким не заперечується. Більш того, цей фактор в просуванні сайтів відіграє все більшу роль. Навіщо потрібні статті на сайті і якими вони повинні бути, ми вже обговорювали. А ось що таке правильна SEO-стаття і як оптимізувати звичайний текст під сео-вимоги, обговоримо сьогодні.

Особливості статті для пошукових систем

Головна відмінність сео-тексту від звичайного - це наявність ключових фраз, по яких просувається сайт. Іншими словами, в текст органічно (!) Вплітаються ті словосполучення, за якими користувачі можуть знайти ваш сайт через пошукову систему.

Раніше на сайтах можна було зустріти такі собі статті з суцільного набору ключових фраз. Але такий текст-«абракадабра» відіграє негативну роль на вашому сайті.

По-перше, для реальних людей «ріже» очей. Його читати ніхто не буде, як наслідок - поведінкові факторі слабкі, звідси низький рейтинг сайту.

По-друге, пошуковики такий текст сприймають як «переоптімізірованние» і відзначають таку сторінку як некорисно.

Звідси висновок: правильна SEO-стаття, крім наявності «ключових слів», повинна відповідати ряду інших вимог:

1. Помірна кількість ключових фраз

2. Природне входження цих фраз в текст

3. Тільки смислова спрямованість тексту - «текст для людей»!

4. Розмір статті - до 5000 слів.

Ці правила тісно взаємопов'язані між собою: не виконуючи одного з них, анулюється і виконання іншого. Наприклад, якщо на статтю обсягом 1000 слів використовується 50 ключових запитів, то про яку смисловий складової може йти мова? А вже тим більше про гармонійний і не ріжучому оці входженню цих фраз? Яскрава ілюстрація того
Ці правила тісно взаємопов'язані між собою: не виконуючи одного з них, анулюється і виконання іншого Як з прислів'я «масло масляне» виходить. До речі, досить багато початківців копірайтерів грішать такими вміннями.

Що ж стосується обсягу статей, то тут відбувається конфлікт сеошників і юзабіліті фахівців. З одного боку, чим солідніше стаття, тим краще - Google таку сторінку не пройде стороною, проиндексирует та ще відзначить як корисну. Це грає на руку сео-фахівцям. Зворотний бік медалі в тому, що сучасні люди бояться «багато букв» і обходять такі тексти стороною, що негативно позначається на поведінкових факторах. Тому з розміром статей важливо не перестаратися.

Технічні аспекти SEO-статті

1. Ключові слова

«Ключевики» - фрази з 2-5 слів, по яких просувається сайт в інтернеті. совокопность цих фраз називається семантичне ядро сайту. Це ті фрази, які людина вводить в рядок пошуку, щоб знайти відповідь на своє питання.

Де їх брати? Існує багато сервісів для збору ключів по будь-якій тематиці (наприклад, Яндекс Wordstat). Як найочевидніший спосіб збору - фрази зі списку будь-якого пошукача. Це - найчастіші запити людей (високочастотні запити).

| Читайте також: Як скласти семантичне ядро сайту?

Дуже важливо, щоб стаття розкривала тему, і ті фрази, за якими вона просувається, були дійсно ключовими. Наприклад, по ключовому запиту «ремонт телефону samsung» може бути стаття, де розповідають про поширені проблеми цих телефонів, але ніяк не продаж телефонів samsung.

Який ключовий запит - такий точну відповідь.

І пам'ятайте - помірна кількість ключових слів! Є навіть такий параметр - «нудота» тексту. Якщо відсоток нудоти високий, значить, автор захопився використанням таких слів.

2. Структурування статті

Виділити абзаци, заголовки, підзаголовки, оформити інформацію списками або в таблиці - це вимога не лише з технічного боку добре, але і для людей дуже зручно.

Потрібно використовувати виділення тексту (хоча б курсивом або напівжирним). Але виділяти не ключові фрази, а по-справжньому важливу інформацію.

3. Виділити в коді сайту заголовки і підзаголовки, опис сторінки

Це робота для програміста. У коді сайту всі ці заголовки обертаються в теги Н1, - Н6. Також потрібно написати короткий опис того, що знаходиться на сторінці.

Це робиться для того, щоб пошуковик виділив головний заголовок (seo title) і опис статті (description), тому що відображає їх на сторінці видачі всіх результатів. Забігаючи наперед, відзначимо, що паралельно з цією роботою потрібно ще для кожної картинки або фото в статті прописувати атрибут alt. Цей атрибут повинен містить всі ті ж ключові запити. Тому що пошук за картинками ніхто не відміняв.

Ось цей заголовок і опис повинні бути короткими і в той же час розкривати тему всієї сторінки. Саме ці параметри відіграють вирішальну роль - ви обрали ваш сайт для переходу чи ні.

4. Посилання на інші сторінки сайту

У потрібних місцях можна вставити посилання на інші сторінки сайту. Перелінковка сторінок позитивно впливає на просування.

5. Зображення та інші медіа складові

Оформляємо статтю картинками, фото, інфографікою, відео. Це робить текст легким для сприйняття, цікавим. Сприяє активному перебуванню людей на сайті. Про важливість поведінки користувачів на сайті знову згадувати? ;) І не забуваємо прописувати атрибут alt для кожної картинки!

6. Можливість комментов і лайків

Залиште можливість коментувати статті і робити репости.

Найкраще розвиток сайту - це коли користувачі самі розповідають про нього!

І так, в загальних рисах робота над seo-текстом зводиться до наступних етапів:

  1. Збираємо семантичне ядро.
  2. Авторитетно і повністю розкриваємо тему.
  3. Структуруємо статтю на більш дрібні блоки
  4. Рівномірно, красиво і плавно впроваджуємо по тексту ключі
  5. Додаємо оптимізовані картинки, відео та посилання на авторитетні ресурси.
Якою має бути правильна SEO-стаття?
Наприклад, якщо на статтю обсягом 1000 слів використовується 50 ключових запитів, то про яку смисловий складової може йти мова?
А вже тим більше про гармонійний і не ріжучому оці входженню цих фраз?
Де їх брати?
Про важливість поведінки користувачів на сайті знову згадувати?