Навигация по сайту

Популярные статьи

Розширені поради по пошуковій оптимізації від Brian Dean, майстра

  1. Як отримати цінні зворотні посилання
  2. Контент-маркетинг
  3. Згадки про пресу / PR
  4. Структура URL-адреси
  5. Архітектура сайту - Техніка хмарочоса

Хоча SEO є своєрідним Інтернет Бермудським трикутником (без навігації, жодна логіка не застосовується, люди таємно втрачаються), я вважаю, що є спосіб для нас, капітанів, контролювати свій курс через його води.

Сьогодні я хотів би представити вам кілька порад від Брайана Діна , сам майстер SEO!

Як ви пам'ятаєте, я вже писав про SEO в “ SEO для чайників Посаду (я закликаю вас перевірити, якщо ви не впевнені, яке тварина має довге ключове слово). Цього разу ми підемо далі: дізнайтеся, як отримати цінні зворотні посилання, які найкращі практики веб-архітектури і що таке Техніка хмарочоса.

Як отримати цінні зворотні посилання

Ми називаємо "зворотний зв'язок" вхідної гіперпосилання з одного сайту на інший. Кількість зворотних посилань дає сигнал Google, що речі, які ви розмістили на вашому веб-сайті, є цінним і варто посилатися на нього (все це знову ж таки про великий вміст!). Це означає, що чим більше зворотних посилань має ваш сайт, тим вищий рейтинг Google.

Ось як можна отримати зворотні посилання:

Контент-маркетинг

Ось чому люди в SEO завжди говорять про контент і контент-маркетинг: адже саме так ви отримуєте посилання, і саме так ви в кінцевому рахунку займаєте позицію в Google.

Не так просто отримати зворотний зв'язок. Простіше кажучи: чим простіше отримати зворотний зв'язок, тим менше значення має це посилання для Google.

Наприклад, уявімо, що ви хотіли б отримати зворотні посилання та підвищити рейтинг в Google. Кілька разів ви розміщуєте власне посилання на соціальних мережах і залишаєте його в коментарях до інших публікацій або статей.

Сказана істина полягає в тому, що вона не матиме значення SEO.

Google знає, що люди часто публікують посилання на статті, але вони рідко читають їх. Саме тому, з технічної точки зору, таке посилання позначається як посилання " не слідувати ". Це означає, що Google не буде звертати увагу на це посилання, і це не допоможе вам підвищити рейтинг.

Але уявімо, що ви створили дуже інформативний пост, інфографіку, підручник або приклад, і люди люблять його. Як тільки вони посилаються на вашу сторінку з їхньої, вона вважається цінною зворотною посиланням .

Це не просто отримати зворотний зв'язок (потрібно трохи потіти!), Але як тільки ви його отримаєте, він вартий своєї ваги в золоті.

Згадки про пресу / PR

Інша стратегія, яка допоможе вам отримати гарний зворотний зв'язок, повинна бути представлена ​​на Forbes, Inc або регулярний портал новин. В обох випадках PR дуже зручно.

Щоб отримати посилання з порталу новин, потрібно щось, що є новиною. Чудовим прикладом є те, що Red Bull привернув увагу Фелікса Баумгартнера до космічної станції. Кожен сайт новин писав про божевільного хлопця, який стрибав «з краю простору», і це було величезним стимулом для PR (і SEO) для Red Bull.

Але справа в тому, що навіть невеликі компанії можуть створити те, на що преса хотіла б зв'язатись. Наприклад, кілька років тому онлайн-роздрібний продавець Kogan.com представив перший у світі «податок» на Internet Explorer 7 від Microsoft.

За даними компанії, лише 3% їхніх клієнтів використовували стару версію браузера, але його команда ІТ була зайнята адаптацією, щоб сторінки відображалися належним чином на IE 7. Цей податок був введений для компенсації додаткового часу розробки. .

Як ми всі знаємо, Internet Explorer не має найбільшого PR у будь-якому випадку, так що ця новина була широко прокоментована в пресі і принесла компанії сотні згадок і зворотних посилань одночасно.

Бути розміщеними в порталах, таких як Forbes, також нелегко і вимагає продуманої стратегії. Необхідно інвестувати в свій особистий бренд, і як тільки ви потрапите на головні портали або блоги, у вас є шанс бути прийнятим як учасник Forbes. Але це знову ж таки історія контент-маркетингу.

Структура URL-адреси

Підказка Бріана про оптимізацію - це переконатися, що ваша структура URL є дружньою до SEO (так, навіть URL має значення!).

Уявімо, що у вас є URL веб-сайту: www.website.com/whatever. Справа в тому, що все, що відбувається після косої риси, дуже важливо для SEO. Це означає, що якщо у вас є URL: website.com/blog-post-01-07-2017this-is-my-new-article, це буде погано для SEO.

Крім того, ви повинні пам'ятати, що більш короткий URL , тим краще він буде рангу. Кращою практикою є додати лише ключове слово після косої риси, тому URL-адреса виглядає так: website.com/just-the-keyword. Завдяки такому простому трюку, ваша сторінка має краще місце.

Архітектура сайту - Техніка хмарочоса

SEO схожий на будівлю. У вас є будівля, в якій є 5 номерів, це не так складно, щоб переконатися, що труби йдуть в потрібне місце. Але коли у вас є величезний хмарочос з 550 різних кімнат, то дуже складно переконатися, що все працює правильно.

Архітектура сайту є одним з факторів, які мають величезний вплив на ваш SEO, але це має значення для тих сайтів, де є сотні під-сторінок у вашому домені.

Уявіть, що ваш сайт схожий на будівлю.

Якщо у вас є будівля, в якій є 5 кімнат, то не так складно, щоб переконатися, що труби йдуть в потрібне місце, і електроенергія тече. Але коли у вас є масивний хмарочос з 550 різних кімнат, то дуже складно переконатися, що все працює правильно, і все правильно підключено.

Те ж саме стосується вашого сайту. Чим більше ваш сайт, тим більше шансів щось піде не так з тим, як пов'язані речі з точки зору SEO.

Наприклад, ви можете мати посилання, які вказують на неправильні сторінки або посилання, які більше не існують. Крім того, можуть бути сторінки, які поховані в архітектурі вашого сайту, і це не добре для SEO, тому що павук Google повинен зробити те ж саме і може мати труднощі з пошуком своєї сторінки.

Головне правило зручного, добре оптимізованого веб-сайту полягає в тому, щоб всі підсторінки були доступні в 3 кліки . Якщо це займе більше, Google бачить ваш сайт як кластер хаосу (і не індексує його).

І остаточна порада від Брайана Діна: візьміть, як величезний папір, візьміть маркер і намалюйте схему вашого сайту. Після того як ви очистити ваш безлад, ви побачите ваш сайт skyrocket ваш рейтинг Google.