Навигация по сайту

Популярные статьи

Розширений SEO для освітлення спільнот

 1. Односторінкові програми & SEO
 2. Розуміння автоматично створеного файлу мапи сайту
 3. Створення файлу sitemap.xml
 4. Чому я не бачу деяких сторінок у моїй карті сайту?
 5. Налаштування на успіх
 6. Додавання тегів соціальних медіа
 7. Додаткові поради та підказки
 8. Ресурси

У цьому блозі ви дізнаєтеся про те, як розробляти та розвивати спільноти Блискавок для пошукової оптимізації (SEO). Ми розповімо, як це зробити, враховуючи особливості продукту та найкращі практики.

Ключовим компонентом будь-якого успішного веб-сайту (або спільноти), орієнтованого на громадськість, є можливість для клієнтів навіть знати, що ваш вміст існує. SEO була навколо з часів dial-up, але тепер більше, ніж будь-коли, Google, Bing і інші пошукові системи є типовими відправними точками для споживачів, які подорожують через хороший інтернет.

У спільноті Cloud ми розуміємо, наскільки важливо, щоб ваша спільнота була оптимізована для того, щоб забезпечити максимально ефективний «сік» SEO, щоб принести користь вашим клієнтам і вашому бізнесу. Наша мета полягає в тому, щоб допомогти кожному з початківців спільноти Хмара з гуру зрозуміти, як саме цей продукт працює сьогодні за кадром і наскільки легко кожен зможе швидко налаштувати додаткові теги метаданих тощо.

Якщо ви новачок у SEO та Lightning спільнотах, рекомендуємо переглянути Поширені запитання щодо SEO для спільнот документацію, щоб зрозуміти основи.

Односторінкові програми & SEO

Важливо знати, що Lightning Communities є односторінковими програмами (SPA); ті самі рамки, що й сайти Gmail і Facebook. На відміну від традиційних веб-сайтів, які складаються з мережі окремих сторінок, односторінкові програми завантажують єдиний HTML-кадр і використовують AJAX і HTML5 для динамічного оновлення вмісту, винесеного до кінцевого користувача.

Незважаючи на те, що пошукові системи значно покращили індексацію та сканування сайтів на основі JavaScript, вони не завжди «люблять». Щоб допомогти на цьому фронті, ми генеруємо "статичний" HTML-перегляд кожної сторінки вашої спільноти, яка подається до пошукових систем на основі рядка користувача-агента (наприклад: googlebot). Тут кінцеві користувачі продовжуватимуть бачити досвід роботи на основі JavaScript.

Тут кінцеві користувачі продовжуватимуть бачити досвід роботи на основі JavaScript

Розуміння автоматично створеного файлу мапи сайту

Чи є у вас спільнота Блискавки? Чи ввімкнули ви публічний доступ у службі побудови спільноти, опублікували спільноту та активували її в консолі керування спільноти (CMC) або робочих просторах? Вітаємо! Тепер у вас є автоматично згенерований файл мапи сайту для вашої спільноти (sitemap.xml), який дотримується стандартні протоколи sitemap . Найпростіший спосіб перегляду вмісту файлу sitemap.xml - це просто додати "sitemap.xml" після URL-адреси вашої спільноти (наприклад: https://yourdomain.com/community/s/sitemap.xml). Якщо ви не знайдете цей файл, швидко перевірте стан спільноти.

<sitemapindex xmlns = "http://www.sitemaps.org/schemas/sitemap/0.9" xmlns: xhtml = "http://www.w3.org/1999/xhtml"> <sitemap> <loc> http: //SITEMAP_URL/sitemap-topic-1.xml > <lastmod> 2017-12-13T04: 30: 44.832Z </lastmod> </sitemap> <файл адреси> <loc> http: //SITEMAP_URL/sitemap-topicarticle-1.xml > <lastmod> 2017-12-13T04: 30: 46.238Z </lastmod> </sitemap> <файл адреси> <loc> http: //SITEMAP_URL/sitemap-listview-1.xml > <lastmod> 2017-12-13T04: 30: 48.600Z </lastmod> </sitemap> <карта сайту & gt <loc> http: //SITEMAP_URL/sitemap-view-1.xml > <lastmod> 2017-12-13T04: 30: 49.325Z </lastmod> </sitemap> <sitemap> <loc> http: //SITEMAP_URL/sitemap-question-1.xml > <lastmod> 2017-12-13T04: 30: 52.618Z </lastmod> </sitemap> <sitemap> <loc> http: //SITEMAP_URL/sitemap-collaborationgroup-1.xml </loc> <lastmod> 2017-12-13T04: 30: 53.273Z </lastmod> </sitemap> <sitemap> <loc> http: //SITEMAP_URL/sitemap-products-1.xml > <lastmod> 2017-12-13T04: 30: 54.192Z </lastmod> </sitemap> <sitemap> <loc> http: //SITEMAP_URL/sitemap-workbadgedefinition-1.xml </loc> <lastmod> 2017-12-13Т04: 31: 04.302Z </lastmod> </sitemap> </sitemapindex>

Я згадав, що ми не створюємо файл sitemap.xml для програм Sandbox orgs? Ми чули ваш відгук голосно і чітко, тому ми переглядаємо критерії цього рішення. Тим часом, якщо ви хочете увімкнути файл sitemap.xml у Org Developer Edition, ви можете створити квиток підтримки з Salesforce, який вимагає, щоб дозвіл був включений.

Створення файлу sitemap.xml

Після того, як ваша спільнота опублікована та активована, спрацьовує внутрішній процес "індексування" вашого спільноти Lightning для створення відповідних файлів sitemap.xml. Оскільки пошукові системи є, по суті, гостьовими користувачами, які приходять до вашої спільноти, цей внутрішній процес використовує профіль користувача, який генерується автоматично, коли публічний доступ надано у службі побудови спільноти:

Усі стандартні сторінки спільноти (наприклад, Home, Contact Support, Search тощо), які не були позначені як "Requires Login" у властивостях сторінки, будуть включені та відображені в sitemap-view- [] .xml. Типово всі сторінки, пов’язані з Chatter (тобто теми, обговорення тощо) і публічні групи, також будуть включені до вашої мапи сайту під sitemap-topic- [] .xml, sitemap-question- [] .xml та sitemap-cooperationgroup- [] .xml.

Сторінки об'єктів, які використовуються для представлення даних об'єкта (перегляд списку, перегляд записів, подання пов'язаних списків), відтворюються за незначними правилами набору, враховуючи, що ви можете лише розкрити підмножину об'єктів у спільноті - і лише підмножина цих об'єктів користувачеві. Наприклад, якщо я надав моєму користувачеві доступ до читання для декількох стандартних об'єктів (облікові записи, справи, контакти тощо), то будуть створені відповідні записи мапи сайту для кожної сторінки запису в цих об'єктах.

Наприклад, якщо я надав моєму користувачеві доступ до читання для декількох стандартних об'єктів (облікові записи, справи, контакти тощо), то будуть створені відповідні записи мапи сайту для кожної сторінки запису в цих об'єктах

Важливо знати, що навіть якщо всі записи нашої продукції будуть включені до файлу sitemap.xml, можливість доступу гостьового користувача до базових даних (записів) через спільноту все ще визначається безпекою Salesforce (спільне використання) правила, безпека на рівні поля, набори дозволів тощо).

Примітка. Якщо для вашої спільноти увімкнено декілька мов, ми автоматично включимо всі відповідні комбінації lang_local для URL-адрес сторінок спільноти (наприклад: s / home? Language = en_US та / s / home? Language = es_MX).

Чому я не бачу деяких сторінок у моїй карті сайту?

Нижче наведено швидкий контрольний список, якщо ви не знайдете сторінок спільноти у файлі sitemap.xml:

 • Ви опублікували будь-яке оновлення (наприклад, додавання нових сторінок) до спільноти.
 • Для стандартних сторінок переконайтеся, що доступ до сторінки не встановлено на "Потрібно ввійти".
 • Для об'єктних сторінок переконайтеся, що профіль користувача Guest має доступ, щонайменше, "read" для відповідного об'єкта.
 • Якщо ви використовуєте параметри URL-адреси на стандартній сторінці для доставки будь-яких динамічних даних (наприклад: s / product? ProductId = 12345), це не буде скановане внутрішнім процесом, який генерує файл sitemap.xml. Це пояснюється тим, що ми не знаємо, які значення є дійсними для параметра (ів) і яким є основний об'єкт Salesforce. Замість цього ви повинні використовувати об'єктні сторінки у вашій спільноті (наприклад: s / product / 12345) для сканування всіх сторінок запису.

Налаштування на успіх

 • Завжди переглядайте, до яких об'єктів ваш профіль користувача гостя має доступ, перш ніж активувати спільноту. Це не тільки найкраща практика для контролю розміру файлу sitemap.xml, але й найкраща практика для забезпечення безпеки вашої спільноти.
 • Скористайтеся функцією "Змінити базову URL-адресу", доступною в властивостях сторінки, для того, щоб об'єктні сторінки могли створити більше дружніх для SEO імен (так як ім'я ваших спеціальних об'єктів може бути не розроблено з урахуванням цього).
 • Перегляньте точність файлу sitemap.xml перед його поданням до Google, Bing і т.д. Кожна пошукова система має свої власні правила щодо того, як часто вони повторно індексують подання мапи сайту.
 • Розгляньте використання додаткових параметрів URL для створення додаткових URL-адрес, орієнтованих на SEO, у вашій спільноті.

SEO-оптимізація на рівні сторінки (нова навесні '18)

З випуском Spring '18 ми розширили нашу підтримку більш мета-тегів і додали підтримку більш деталізованої та динамічної, SEO-налаштування на рівні сторінки. Давайте подивимося.

 • Мета-теги: На стандартних і об'єктних сторінках доступна нова кнопка "Редагувати мета-теги", яка дозволяє налаштовувати мета-теги для окремих сторінок спільноти, які відображатимуться на додаток до будь-яких "глобальних" тегів, які ви налаштували в голові Розмітка вашої спільноти.
 • Назви та описи сторінок динамічної запису: Ви маєте більше контролю та гнучкості у формуванні вашої сторінки деталей запису <title> та <meta name = "description"> значення. Використовуйте вирази для динамічного відображення значень рівня запису для будь-якого поля об'єкта, до якого має доступ профіль користувача. Попрощайтеся з днями, коли ви застрягли з однією назвою сторінки, або зламуєте свій шлях через ін'єкцію DOM з користувальницькими компонентами Lightning.

Попрощайтеся з днями, коли ви застрягли з однією назвою сторінки, або зламуєте свій шлях через ін'єкцію DOM з користувальницькими компонентами Lightning

Додавання тегів соціальних медіа

Вам подобається обмінюватися речами, нам подобається ділитися речами, так само як і вашим клієнтам. З розширеною підтримкою додаткових мета-тегів і значень тегів легше, ніж будь-коли, налаштувати теги соціальних медіа від OpenGraph до Twitter через головну розмітку вашої спільноти.

І з підтримкою метатегів на рівні сторінки ви можете вибрати або збільшити, або перевизначити, будь-які "глобальні" теги, які ви, можливо, налаштували в голові.

Зауважте, що в майбутньому ми плануємо підтримати $ Resource.resourceName в наших редакторах мета-тегів, але зараз ви повинні використовувати наступний шаблон URL для статичних ресурсів у Community Builder: / sfsites / c / resource / {resource name}.

Додаткові поради та підказки

 • Підтримка органічного сканування: надсилання файлу sitemap.xml для індексації є лише частиною історії. Завжди використовуйте force: navigateToURL генерувати належним чином сформовані <a href> посилання у вашому користувальницькому компоненті Lightning, щоб допомогти органічному скануванню сторінок.
 • Robots.txt у порівнянні з <noindex>: Пам'ятайте, що вони не однакові, і в кінцевому підсумку ви можете поєднати обидва, щоб контролювати, які сторінки скануються і / або індексуються пошуковими системами. Рекомендуємо переглянути Ця стаття Google, щоб допомогти вам. Докладні відомості про реалізацію власного файлу robots.txt можна дізнатися для спільноти тут з підтримкою метатегів на рівні сторінки ви також можете реалізувати "noindex" на потрібних сторінках.
 • Інструменти для SEO-аналізу від третіх сторін: оскільки ми використовуємо рамки для однієї сторінки (SPA), якщо ви плануєте використовувати будь-які інструменти SEO для сканування вашої спільноти, переконайтеся, що вони правильно налаштовані для сканування сайтів на основі JavaScript (наприклад, : https://www.screamingfrog.co.uk/crawl-javascript-seo/#crawl ).
 • Перевірка індексації сторінок: Покладання на пошуковий шаблон Google "site: xxx" - це хороший спосіб перевірити загальний стан ваших сторінок спільноти, які індексуються, але не завжди 100% точний.
 • Продуктивність: Не забувайте про те, що швидкість сайту може відігравати в SEO. Використовуйте наші безкоштовні Плагін оптимізатора сторінок спільноти Salesforce (Chrome) з першого дня свого розробки.

Ресурси

Про авторів

 • Девід Грін ( @d_l_green ) є менеджером продуктів у команді Community Cloud, яка захоплюється тим, що дозволяє нашим розробникам та партнерам надавати багатий та захоплюючий досвід цифрового використання.
 • Кен Хуі - це інженер-менеджер у команді Community Cloud, яка звертає увагу на основні технологічні платформи та функції, які забезпечують кожну спільноту Lightning.
 • Дмитро Віннік ( @DmitryVinnik ) є інженером у команді Community Cloud, яка працювала над створенням першокласного продукту та досвіду SEO.
 • Генрі Чен ( @HenryChen_sfdc ) є інженером у команді Community Cloud, яка працювала над створенням першокласного продукту та досвіду SEO.

Чи ввімкнули ви публічний доступ у службі побудови спільноти, опублікували спільноту та активували її в консолі керування спільноти (CMC) або робочих просторах?
Xml для програм Sandbox orgs?
Наприклад: s / home?
Language = en_US та / s / home?
Чому я не бачу деяких сторінок у моїй карті сайту?
Наприклад: s / product?