Навигация по сайту

Популярные статьи

Розширений тег опису Google - інший цвях у гробі SEO?

 1. Наслідки більш тривалих описів у видачах
 2. Що тобі слід робити?
 3. Розгляньте AdWords

У листопаді минулого року спостерігачі відзначили, що більш довгі описи зв'язків з'являються в органічних результатах пошуку
У листопаді минулого року спостерігачі відзначили, що більш довгі описи зв'язків з'являються в органічних результатах пошуку.

У грудні, Земля пошуку отримав підтвердження зміни від Google. Як зазначено в статті:

Представник Google повідомив нам: «Ми нещодавно внесли зміни, щоб надати більш описові та корисні фрагменти, щоб допомогти людям краще зрозуміти, як сторінки мають відношення до їхніх пошуків. Це призвело до того, що фрагменти ставали трохи довшими, в середньому.

А ось приклад більш довгого опису:

До недавнього часу ці описи витягувалися з відповідних тегів опису HTML. Їх метою було дати користувачам достатню інформацію, щоб визначити, чи хочуть вони натиснути на посилання. (Всупереч загальному розумінню, метою поля є не пошукова оптимізація, хоча вона часто використовується таким чином.)

Ліміт символів для цього тегу роками становить від 154 до 160 символів (залежно від ряду факторів). Я завжди використовував 154, просто щоб бути в безпеці.

Але тепер ліміт кількості символів збільшився до 320 символів!

Крім того, замість того, щоб витягати опис з тега опису HTML, Google тепер динамічно витягує інформацію з опису мета і самої сторінки!

Знову з сайту пошукової системи:

Фрагменти частіше динамічно генеруються на основі запитів користувачів і вмісту, знайдених як в описі мета, так і в вмісті, видимому на сторінці. Якщо Google збирається використовувати довший фрагмент, він, ймовірно, витягне цей вміст зі сторінки.

Як ви можете собі уявити, SEO профі обговорювали, як боротися з цією зміною. Чи потрібно оновити існуючі теги? Як вони повинні оптимізувати ці теги?

Якщо ці дискусії цікаві, їх можна прочитати повідомлень у Moz і Yoast .

Але хоча ці дискусії цікаві, я думаю, що важливіше питання було пропущено: більш широкі наслідки цієї зміни.

Наслідки більш тривалих описів у видачах

Щоб пояснити, давайте уважніше розглянемо сторінку результатів пошукової системи:

Ви здивовані довжиною цієї сторінки? Я не особливо. Як маркетолог, я звик прокручувати повз донизу пошукових сторінок. І я можу засвідчити той факт, що SERPs ставали все більш і більш заплутаними.

Як ви можете бачити, на цій сторінці багато що відбувається! Наприклад, ми маємо:

 • Топ навігаційних посилань
 • Покупки зображень зверху та праворуч
 • Чотири оголошення на вершині
 • Списки карт
 • Відео
 • Зображення
 • Органічні списки
 • Ще чотири оголошення внизу
 • Пов'язані пошукові запити

Я нарахував 37 кліків, не включаючи верхню навігацію (тобто покупки, зображення, відео тощо). Якщо ви включите верхню навігацію, це додасть ще п'ять.

Видача не завжди була настільки багатолюдною. Раніше вони були чистішими. Користувачі можуть легко сканувати сторінку, щоб знайти те, що шукають.

Ось ще один приклад результату пошуку:

Як ви можете бачити, ці довші описи (з до п'яти рядків тонкого, сірого тексту) роблять сторінку набагато складнішою.

І навіть якщо ви знайдете час, щоб прочитати опис, ви не можете знайти його дуже корисним.

Насправді, єдиними частинами SERP, які є зрозумілими та легкими для поглинання, є - ви здогадалися - оголошення! Оголошення простіше скасувати через їх дизайн. Вони мають кілька кольорів. Вони мають розширення (наприклад, виклики, посилання на сайти, фрагменти) для диференціації відповідної інформації. І опис не є однією довгою лінією тексту, але розбивається на шматки.

Ось приклад:

Ось приклад:

Ця об'ява може бути не досконалою, але, звичайно, її легше читати, ніж органічні списки пошуку, і вона містить більше корисної інформації.

Виходячи з цього аналізу, ми можемо зробити висновок, що органічні списки все частіше відходять на об'яви. Вони не тільки отримують штовхнув далі вниз SERPs, вони стають все важче для користувачів, щоб швидко зрозуміти і поглинути.

Що тобі слід робити?

Отже, де це залишає ваш бізнес? Ось моя порада:

 1. Не поспішайте і не оновлюйте існуючі теги опису. (Якщо ви взагалі не створювали теги опису, це вже інша історія. Ви повинні.)
 2. Замість того, щоб використовувати всі 300 символів, дотримуйтеся 160-200. Більш короткі описи легше скасувати.
 3. Переконайтеся, що ключові слова, які ви використовували в тезі заголовка, використовуються в описі. Якщо користувач здійснює пошук цих термінів, терміни будуть виділені жирним шрифтом і спрощують перегляд списку.
 4. Переконайтеся, що вміст вашої сторінки чіткий та доречний! Як зазначено в статті про пошукову машину, Google може динамічно генерувати опис на основі того, що ви поклали в мета-опис і що на сторінці. Тому переконайтеся, що все добре!

Розгляньте AdWords

Все частіше, SEO є програшною битвою. Якщо ви не отримуєте хороший органічний трафік і / або хорошу видимість в пошукових термінах, які використовує ваш цільовий ринок, то, можливо, прийшов час розглянути AdWords.

Завдяки погіршенню органічного пошуку, онлайн-реклама AdWords швидко стає єдиною грою в місті. Для деяких підприємств це єдиний спосіб уникнути втрати в морі м'яких органічних результатів.

Якщо ви хочете дізнатися більше про мої служби AdWords , дай мені знати. Я радий відповісти на ваші запитання!

Постскриптум - липень 2018 року

Нещодавно Google оголосила, що повертається до більш коротких описів - і мета-описи будуть динамічно генеруватися на основі пошукових запитів користувачів. Як зазначено вище, дуже важливо, щоб вміст вашого веб-сайту вказував саме те, що ви робите і що пропонуєте. В іншому випадку ваші сторінки можуть відображатися для пошукових запитів, які не стосуються вашого підприємства.

Підписатися Журнал з маркетингу виробництва - єдиний журнал з практичними маркетинговими стратегіями для промислових виробників.

Dianna Huff є засновником і президентом Huff Industrial Marketing, агентства повного сервісу, який вирішує цілий ряд маркетингових і комунікаційних проблем для виробничих компаній.

Переглянути інші статті Dianna »

Чи потрібно оновити існуючі теги?
Як вони повинні оптимізувати ці теги?
Що тобі слід робити?
Отже, де це залишає ваш бізнес?