Навигация по сайту

Популярные статьи

[Розширений] Вступ до SEO - Що таке SEO? Куди йде 2018 рік?

 1. Машинне навчання - це частина Алгоритми Google
 2. Шукач задоволення
 3. Рівень запиту алгоритми
 4. Наближається SEO до більш цілісного органічна точка зору.
 5. Наприклад
 6. Пошук фірмового пошуку не відрізняється від створення традиційного бренду з кількома застереженнями:
 7. Вміст насичений (і автоматизований) - якість зробить або порушить вашу кампанію.
 8. Коли це станеться, Google програє довіра до вашого веб-сайту:
 9. Посилання все ще важливі, але якість справді має значення.
 10. Незважаючи на це все, основні поняття не змінюються (і не будуть)
 11. Технічні
 12. Зміст
 13. Посилання

Якщо ви абсолютно новачок в SEO, я можу уявити, що ваша голова, ймовірно, крутиться в цей момент. Я не збираюся вам брехати, SEO важко - і без глупостей все складніше.

Працюючи з такою кількістю клієнтів, ми отримуємо доступ до конкретних даних про те, що працює, а що ні. Окрім «традиційних» факторів ранжування SEO, ми бачимо, що багато нових факторів грають:

Машинне навчання - це частина
Алгоритми Google

Це не так страшно, як це звучить - в основному це означає, що алгоритми вивчають на ходу те, що повинен виглядати якісний результат, і постійно коригуючи алгоритм відповідно.

Це не так страшно, як це звучить - в основному це означає, що алгоритми вивчають на ходу те, що повинен виглядати якісний результат, і постійно коригуючи алгоритм відповідно

Шукач
задоволення

Коли користувач натискає на результат у Google, як вони поводяться? Чи пішли вони одразу і повернулися до Google, щоб знайти ще один результат? Чи уточнили вони тоді свій пошуковий запит в Google, щоб знайти щось інше? Ці дані безцінні для розуміння компанією Google того, що насправді шукають шукачі. Все це означає для вас, що ви повинні бути додатково усвідомлені якістю ваших сторінок, переконуючись, що вони задовольняють наміри пошуку в повній мірі.

Все це означає для вас, що ви повинні бути додатково усвідомлені якістю ваших сторінок, переконуючись, що вони задовольняють наміри пошуку в повній мірі

Рівень запиту
алгоритми

Це здебільшого міркування з мого боку, але я вважаю, що існують міні-алгоритми, що спрацьовують на рівні запиту. Google "дізнається", як виглядає хороший результат на основі пошукового запиту. Наприклад, "позики на день оплати праці" - це галузь, пронизана веб-спамом. Я вважаю, що алгоритм розуміє, як просіяти лайно і зрозуміти на самому рівні, що таке верхні сайти - я вважаю, що ваш сайт вимірюється проти цього. Що для вас це означає, що вам потрібно по-справжньому зрозуміти свою галузь і хто її вбиває. Ця інформація сама по собі розповість вам багато про те, що потрібно зробити для вашого сайту.

Наближається SEO до більш цілісного
органічна точка зору.

У деяких місцях SEO просто занадто конкурентоспроможний для невеликих веб-сайтів. Якщо ви щойно запустили веб-сайт, який продає джинси, майже неможливо перевершити The Gap за "джинсами", що стосуються ключових слів. Це знаковий бренд в Інтернеті та в режимі офлайн, який має перевірений досвід споживачів. Хоча ви все ще можете створити прибуткову органічну присутність у Google, вам потрібно буде творчо. Хоча ви дотримуєтесь традиційних практик SEO на своєму сайті, погляньте на створення органічних каналів на своєму сайті .

 • Такі сайти, як Yelp - це золота шахта для місцевого бізнесу - наявність сторінки з тоном позитивних відгуків приверне багато клієнтів до вашого бізнесу.
 • Платформи на зразок Avvo та Clutch також надають можливості для органічного впливу . Ці сайти займають реальне, дуже гарне місце для пошуків із високими намірами - потрапляння в рейтинг на вершині цих платформ настільки ж потужне, як і рейтинг вашого веб-сайту.
 • Перегляд відео на YouTube так само важливо, якщо не БІЛЬШЕ важливіше, ніж хтось читає допис у блозі.

Справа в тому, що не обмежуйте своє мислення лише "рейтингом" для ваших основних ключових слів. У деяких випадках ви ніколи не зможете потрапити туди - не бійтеся перенести свою увагу на інші органічні можливості впливу.

Google публічно заявив, що вважає, що "бренди" корисні для SEO, оскільки люди довіряють їм і хочуть бачити їх в результатах пошуку.

Наприклад

Якщо ви купуєте телевізори і бачите результат від Best Buy та Cheap-O-TV, на який ви, швидше за все, натискаєте? Бренди мають певний рівень довіри до споживачів, що робить їх корисними для алгоритму пошуку.

Для нас, селян, це важко подолати, оскільки ви просто не можете конкурувати з подобами Best Buy. Однак ми бачили, що деякі наші клієнти класифікуються дуже швидко, не будучи «брендом» за традиційними стандартами.

Google не визначає такого "бренду", як ви та я - алгоритм розглядає сигнали якості, що диктують повноваження чи "бренд" потужність веб-сайту. Традиційні аспекти, такі як посилання та контент, як і раніше, є основними факторами, але ми бачили клієнтів, які не мають посилань і не мають 1-го вмісту для надзвичайно конкурентних ключових слів (тематичне дослідження пізніше в книзі). Причина полягає в тому, що у них є тонка «фірмового пошуку». Іншими словами, щомісяця десятки тисяч людей шукають безпосередньо свій товар та веб-сайт.

Немає сигналу вищої якості, ніж фірмовий пошук. На відміну від інших факторів ранжування, фірмовий пошук неможливо наслідувати (ні, пошукові роботи НЕ працюють). Це чіткий знак для Google, що коли люди шукають певний товар, вони хочуть бачити ваш. Це потужна асоціація, завдяки якій ваш продукт настільки популярний, що люди не хочуть бачити жодних інших результатів пошуку.

Пошук фірмового пошуку не відрізняється від створення традиційного бренду з кількома застереженнями:

 • Офлайн-реклама (тобто радіо, телебачення тощо)
  Коли люди чують рекламу, яка їм подобається, вони вживають дій, прямуючи до Google, щоб шукати вас.
 • Реклама для впливів (Instagram, YouTube)
  Це метод, який використовує наш клієнт, і він потужний. Instagram не має можливості посилатися на веб-сайт із окремих публікацій. Коли користувачі Instagram неодноразово бачать людей, за якими вони слідкують, розмовляють про якийсь продукт, вони прямують до Google, щоб більше вивчити його. Деякі впливові фактори можуть охопити мільйони людей за лічені секунди, це далеко не найкращий спосіб збільшити пошук фірми. Однак це дорого - ми будемо детально обговорювати маркетинг про вплив на них пізніше в цій книзі.
 • PR
  Отримання послідовного висвітлення в ЗМІ, як в Інтернеті, так і в режимі офлайн. Якщо у вас немає доступу або ресурсів, щоб працювати з експертом, почніть з низу і зробіть це самостійно. Звертайтеся, щоб писати на великих сайтах, поспішайте виходити на подкасти та починати власний блог, наповнений чудовим вмістом.
 • Маючи чудовий товар / послугу
  Це звучить кліше, але ніщо не є більш потужним, ніж словесне слово. Коли люди чують про те, як ви великі, вони прямують до Google, щоб дізнатися більше. Орієнтація на якість товару / послуги може стати вашим найбільшим маркетинговим надбанням.

Вміст насичений (і автоматизований) - якість зробить або порушить вашу кампанію.

Ви роками чули, що "вміст король", а Google любить "якісний контент" ... так само, як і кожен інший маркетолог на планеті. Через це вміст створюється в тривожна швидкість і протягом наступних кількох років більшість цього будуть написані ботами .

Маючи так багато лайнового вмісту в Інтернеті, Google не хоче витрачати місця на його індексацію. Щоб відбити це назад, алгоритм став неймовірно вмілим у розумінні того, що "якість" насправді виглядає. Поки у нас немає офіційного слова від Google (ми ніколи цього не робимо), багато експертів галузі погоджуються з тим, що Google створює загальний показник якості для вашого веб-сайту. Хоча є й інші фактори, які мають занадто тонкі, застарілі та низької якості вміст, сторінки можуть формувати негативне сприйняття якості вашого сайту.

Коли це станеться, Google програє
довіра до вашого веб-сайту:

 • Ваш веб-сайт стає все менше і менше
 • Ваш веб-сайт втрачає індексовані сторінки, що постійно зменшується
 • З часом ваш веб-сайт втрачає рейтинг

У цій книзі ми поговоримо про те, як саме створити, очистити та підтримувати вміст найвищої якості (за бюджетом).

Посилання все ще важливі, але якість справді має значення.

Знову ж таки, я знаю, що ви знаєте, що посилання повинні бути якісними, але у нас є дані, які це підтверджують. Ми пощастимо, що допомогли веб-сайтам придбати понад 10 000 посилань за останні 2 роки - ми також маємо доступ до органічних даних про них. Іншими словами, ми можемо зрозуміти справжній вплив посилань на органічний трафік. Що ми знайшли (в двох словах):

 • Посилання позитивно впливають на органічний трафік 75% часу, ми виявили, на яких сторінках ми створили посилання на збільшення органічного трафіку (за 6 місяців).
 • Якість веб-сайту має значення. Аналізуючи сайти, на які ми хочемо будувати посилання, ми розглядаємо набагато більше, ніж просто доменне управління (DA). Ми дивимось:
  • Соціальне слідування
  • Якість публікацій, які вони публікують (тобто 1000+ слів, добре написаних, включаючи зображення та засоби масової інформації тощо)
  • Актуальна актуальність веб-сайту
  • З яким типом веб-сайтів вони зараз посилаються (вони випадкові?)
 • Якість посилання має значення. Я легко можу визначити платне посилання, просто переглянувши статтю - всі вони виглядають однаково. Немає зображень, 500 слів або менше та випадкова посилання на сайт. Якщо я можу це сказати, то може і Google. Наші дані показують, що навіть якщо це веб-сайт з високими повноваженнями, посилання не впливало.
 • Що ви посилаєтесь на питання Ми використовували для забивання сторінок продуктів електронної комерції посиланнями. Google дуже розумний у тому, щоб не лише нюхати низьку якість та оплачувані посилання, але й нерелевантні посилання.
 • Створюючи ваші посилання, ви повинні відповідати типу посилання та типу вмісту. Наприклад, скажімо, ви продаєте шнурки. Хто / що б посилався на сторінку продукту? Дуже мало органічно.
  • Відгуки про товар. Ви також хочете бути обережними з цим, оскільки Google знає, що більшість відгуків про товари оплачуються.
  • Списки "Кращий продукт" Наприклад, "найкращі різдвяні подарунки для чоловіків", природно, міститимуть посилання на ваш продукт (якщо ви включені).
  • Quora, Forms, Reddit та коментарі до блогу. Подумайте, це приблизно так чисто, як ви можете отримати посилання на товар - на рівні землі, де люди активно обговорюють те, що ви продаєте.

Ми виявили, що сторінки продуктів не надто добре реагують на прямі посилання, лише перелічені вище типи. Зміст (тобто в глибоких статтях) набагато позитивніше реагує на посилання. Ми вважаємо, що отримання посилання на глибокий вміст набагато природніше, ніж на сторінку продукту / послуги. Повідомлення в блозі, що ми створюємо посилання на рейтинги дуже добре і принесли тону трафіку для клієнтів. Посилання повинні використовуватись для "цитування", як виноски у творах про середню школу. Вміст слугує набагато кращою цитатою, ніж сторінка продажів. Google не карає, вона просто ігнорує і втрачає довіру. Як уже згадувалося, ми використовували велику кількість посилань для відвідувачів на сторінки продуктів електронної комерції. Заздалегідь ці сторінки могли бути покарані. Я маю на увазі, що нізвідки сторінка без посилань починає контекстно згадуватися у купі публікацій блогу? Не схоже. Замість того, щоб штрафувати сторінку (ми НІКОЛИ не отримували санкціонований веб-сайт), посилання просто не дають ефекту і ігноруються. Я думаю, що Google навчився їх уроку з покарання веб-сайтів. Я маю на увазі, що більшість веб-сайтів передають свій SEO в агентство - це просто не зручно зірвати чиюсь присутність в Інтернеті за дії, які вони не вчинили. Будівництво посилань - це велика робота (і дорога) - ви не хочете витрачати ресурси на тактику це не вплине на ваш трафік. Про це ми будемо говорити дуже глибоко в розділі придбання посилань. Ми поговоримо про те, як орієнтуватися на потрібні сторінки на вашому веб-сайті за допомогою правильного типу посилань і як ви можете їх захистити.

Незважаючи на це все, основні поняття не змінюються (і не будуть)

Мене весь час просять сім’я та друзі про допомогу щодо їхнього веб-сайту та SEO. Я кажу їм зосередитись на трьох речах:

 • Технічні

  Створіть добре організований, швидкий веб-сайт, який відповідає всім рекомендаціям Google. Якщо це невеликий бізнес / сайт, побудуйте його на WordPress, і він буде обробляти майже все для вас.

 • Зміст

  Населяйте цей веб-сайт вмістом, який ваша аудиторія бажає, потребує та шукає. Не пишіть жодної сторінки, яка не є корисною для ваших клієнтів. Якість дуже і дуже важливо.

 • Посилання

  Вам потрібно розібратися, як змусити інші веб-сайти говорити про вас. Спочатку вам потрібно буде це зробити вручну. Будьте активними на форумах, Reddit, Quora, Facebook групах - знайдіть свій голос і надайте значення. Знайдіть найкращі блоги у своїй галузі та запитайте їх, чи можете ви написати публікацію для них. Якщо ви зможете це зробити, люди відкриють ваш сайт і, припускаючи, що у вас є якісний контент, вони почнуть розмовляти про вас органічно.

Ми робимо просунуте SEO для веб-сайтів Fortune 500 і наші методи побудовані на цих принципах. Насправді вони є основною частиною нашого кроку продажу.

Чи пішли вони одразу і повернулися до Google, щоб знайти ще один результат?
Чи уточнили вони тоді свій пошуковий запит в Google, щоб знайти щось інше?
Вони випадкові?
Хто / що б посилався на сторінку продукту?
Я маю на увазі, що нізвідки сторінка без посилань починає контекстно згадуватися у купі публікацій блогу?