Навигация по сайту

Популярные статьи

Розширення Joomla

  1. Як можна збільшити продажі електронної комерції цього літа в 2019 році?
  2. 8 порад, які можуть поліпшити структуру веб-сайту вашого сайту електронної комерції
  3. 5 помилки дизайну електронної комерції, які вбивають ваші перетворення

Joomla є найбільш кращим онлайн Система управління контентом (CMS), який використовується для розробки високоінноваційних та інтерактивних веб-сайтів. Для додавання більш функціональних можливостей і створення інтуїтивно зрозумілих і привабливих для користувачів веб-сайтів, послуги розробки Joomla Extension надаються у Velocity.

Швидкість є провідним ім'ям у Росії Веб-розробка Joomla розробка розширень, розробка модулів і налаштування для надання спеціалізованих і технологічних послуг для покращення процесу Послуги веб-дизайну / розробки Joomla . Розширення Joomla, які ми розробляємо, призначені для додавання додаткових функцій до вашого веб-сайту Joomla. Наші розробники також обслуговують шаблон Joomla та розробку власних модулів.

Як одна зупинка рішення, для всіх ваших потреб Joomla, Velocity має широку групу талановитих і розумних розробників, які постійно працюють, щоб виявити краще для вас. Незалежно від того, чи йдеться про незначні налаштування Joomla або оновлення системи управління контентом Joomla (CMS), ефективна команда Velocity робить це все в дорозі.

Velocity має багаторічний досвід роботи з налаштуваннями Joomla, користувальницьким дизайном Joomla CMS та користувальницькою Joomla розробка сайту . Наші послуги є економічно ефективними і призначені для задоволення очікувань клієнта. Velocity працює за клієнт-орієнтованим підходом для надання послуг, які задовольняють наших клієнтів до оптимального рівня. Наша мета - забезпечити 100% досконалість і точність, тому ми пропонуємо послуги, вбудовані з деякими великими комерційними цінностями.

Розширення Joomla, які ми розробляємо у Velocity, сумісні з усіма основними веб-браузерами, що відрізняються різними роздільними здатностями екрану, що забезпечує найкращий сервіс для наших клієнтів.

Якщо ви відчуваєте, що ваш сайт Joomla не працює добре, то, будь ласка, негайно зателефонуйте нам. Ми знаходимося тут, щоб забезпечити фактор "woww" для вашого веб-сайту, як з точки зору продуктивності, так і зовнішнього вигляду. Ми пропонуємо широкий спектр розширень Joomla, які легко інтегруються з існуючим веб-сайтом. Аналогічно ми можемо розробка спеціальних розширень для поліпшення функціональності вашого веб-сайту Joomla.

Отже, негайно зв'яжіться з нами для розробки користувацьких розширень Joomla.

Як можна збільшити продажі електронної комерції цього літа в 2019 році?

Ми всі любимо літо, але це може бути важким часом для власника електронної комерції. Підвищення температури часто призводить до меншої кількості продажів, оскільки люди загалом користуються відпустками. Це означає, що вони витрачатимуть менше часу на свої пристрої та роблять менше покупок в цілому. […]

8 порад, які можуть поліпшити структуру веб-сайту вашого сайту електронної комерції

У цьому світі, де Інтернет і мобільні технології швидко розширюються, відсутність сильного сайту електронної комерції може бути руйнівним для зростання вашого бізнесу в Інтернеті. Без присутності привабливого та надійного сайту, ви не можете розраховувати на досягнення бажаних результатів з точки зору конверсій […]

5 помилки дизайну електронної комерції, які вбивають ваші перетворення

Електронна комерція - це величезна арена. Кожного дня новий учасник потрапляє на підлогу з його новою пропозицією. Однак, коли хтось вирішує нарешті щось придбати, не кожен сайт електронної комерції приходить на його перевагу. Вам потрібно надати сотні причин, щоб переконати клієнтів купувати з вашого сайту, але лише […]

Як можна збільшити продажі електронної комерції цього літа в 2019 році?
Як можна збільшити продажі електронної комерції цього літа в 2019 році?