Навигация по сайту

Популярные статьи

Розташування Маркетинг Хмара - Локальні SEO інструменти та довідники ...

  1. Чи не всі посилання створені рівними перед Google?
  2. Перевага Nofollow посилання
  3. Dofollow посилання можуть призвести до покарання
  4. Цитати матерії
  5. Винос
Ми часто звертаємося до наших клієнтів про те, що немає ніяких посилань - важлива, але часто заплутана тема. У чому різниця між nofollow і dofollow посиланням і чому це має значення? Як ви можете переконатися, що ви користуєтеся цитатою, використовуючи правильний тип посилання для оптимізації присутності в Інтернеті? У нас є відповіді.

Чи не всі посилання створені рівними перед Google?

Коротка відповідь - ні, але це не означає, що це добре, а одне погано. Насправді, обидва nofollow і dofollow посилання мають важливе значення для SEO, і кожен з них слугує цілі для поліпшення вашого загального веб-трафіку.

Але спочатку давайте розберемо, як відрізняються два типи зв'язків.

Dofollow посилання є строго "нормальними" посиланнями, що означає, що їх код включає все, крім атрибута nofollow. Точна різниця полягає в HTML-структурі посилання. Посилання на dofollow виглядає схематично так:

<a href = “ http://www.Uberall.com “> LINKTEXT </a>

З іншого боку, посилання "без переходу" має атрибут rel = ”nofollow”, що призводить до читання повного коду посилання таким чином:

<a href = “ http://www.Uberall.com “Rel =“ nofollow “> LINKTEXT </a>

Ця команда в коді впливає на те, як пошукові системи бачать посилання. Google індексує веб-сайти за допомогою сканерів, які сканують усі сторінки та переходять за посиланнями. Цільова сторінка посилання нагороджується посиланням як ознака релевантності та покращеного рейтингу. Чим більше посилань, тим краще рейтинг. Досліджувані Dofollow посилання згадуються в світі SEO як "зв'язок сік".

Посилання посилань, завдяки спеціальній команді в коді, читаються як звичайний текст і не простежуються.

У перші дні використання пошукової системи, професіонали SEO зрозуміли, що посилання збільшать їх PageRank, викликаючи манію гіперпосилання. Це призвело до потік посилань скрізь - навіть на сайтах, які не мали нічого спільного з їхніми цільовими сторінками.

Google відреагував на цю так звану поведінку blackhat SEO, караючи надмірне використання дофотографічних посилань і впроваджуючи політику, що підштовхнуло використання посилань nofollow.

З тих пір часто невірно припускають, що тільки dofollow посилання мають позитивний вплив на рейтинг пошукової системи. Насправді, nofollow посилання відіграють важливу - хоча і непряму - роль в SEO і виняткову в онлайн присутності.

Перевага Nofollow посилання

Зображення: Соціальні медіа вектор розроблений Freepik

Nofollow посилання використовуються далеко і широко в бізнес-довідниках, соціальних мережах, платному або стимульованому контенті, а також розділах коментарів у блогах. Хоча розміщення цього типу зв'язку в таких ситуаціях не створює прямого посилання, існують значні переваги для вашої стратегії SEO.

Незважаючи на те, що Google не розпізнає посилання, він позитивно оцінюється як згадка про компанію. По-друге, його можна виявити відвідувачами, які перейшли на ваш сайт. Це збільшує органічний трафік на сайт, який, в принципі, має бути кінцевою метою зв'язку.

Google надає все більше уваги релевантності вмісту веб-сайту. На відміну від ключових слів та побудови посилань, якість відбиває якість. Якщо показник відмов на веб-сайті низький, а відвідування та рейтинг кліків високі, Google бачить, що вони є показником хорошого вмісту та нагороджує сайт кращим рейтингом.

До тих пір, поки nofollow посилання призведе до відповідної сторінки, яка інформує користувача і заохочує посилення взаємодії, вона опосередковано призводить до поліпшення рейтингу пошукових систем.

Dofollow посилання можуть призвести до покарання

Як уже зазначалося, Google карає blackhat SEO - несправедливі заходи для поліпшення позиції веб-сайту в результатах пошуку. Якщо посилання на посилання виконані штучно, наприклад, за допомогою платежу, це призводить до біднішого розміщення в результатах пошуку Google.

Ось чому Google оновлює свої керівні принципи для блогерів, наприклад, заохочуючи їх використовувати тільки посилання nofollow, коли компанія пропонує стимул для перегляду продукту або послуги. Крім того, більшість онлайн-каталогів, особливо ті, які працюють з Uberall, використовують посилання nofollow, щоб уникнути можливих покарань від Google.

Цитати матерії

На відміну від довільних посилань, Google винагороджує накопичення послідовних посилань. Цитата - це згадка про вашу компанію на іншому веб-сайті (наприклад, онлайн-каталог у формі назви компанії або телефонного номера). В ідеалі, однак, вона включає повну відмітну інформацію, таку як назва компанії, адреса та номер телефону. Коли Google знаходить ці дані в декількох точках Інтернету в послідовній формі, це покращує рейтинг сторінки.

Оскільки Google 3-Pack на сторінці результатів локальних пошуків включає лише 3 елементи, цілісна й добре керована структура цитування важливіша, ніж будь-коли, щоб з'явитися в цих трьох найкращих результатах. (У майбутньому блозі ми детальніше розглянемо поведінку кліків після зміни результатів пошуку Google.)

Послідовна та точна інформація про місцезнаходження призводить до збільшення довіри між потенційними клієнтами, які здійснюють пошук в Інтернеті, і, зрештою, до більшої кількості відвідувань магазину. Згідно з пошуковою землею, будівля цитування є однією з 5 основних практик для поліпшення вашого рейтингу .

Винос

Створення посилань до довідки більше не є єдиною релевантною стратегією для покращення рейтингу результатів пошуку для вашого місцевого бізнесу. Повертаючись до кінцевої мети оптимізованої онлайн-присутності - більше користувачів в Інтернеті для більш автономних продажів - цитати в поєднанні зі стратегічним набором nofollow-посилань відіграють вирішальну роль.

Правильні, послідовні та повні дані про місцеположення в усіх онлайн-каналах не тільки покращують ваш шанс бути органічно знайдені потенційними клієнтами, але й матимуть позитивний вплив на ваш SEO. Профілі в онлайнових каталогах, картографічних службах і платформах соціальних медіа відображаються безпосередньо в Google, а через цитати та опосередковано через nofollow посилання підтримують ранжування вашого бізнесу в місцевих і органічних результатах пошуку.

Скористайтеся перевагами цитат і посилань nofollow! Запит Ваша особиста демонстрація продукту !

Чи не всі посилання створені рівними перед Google?
У чому різниця між nofollow і dofollow посиланням і чому це має значення?
Як ви можете переконатися, що ви користуєтеся цитатою, використовуючи правильний тип посилання для оптимізації присутності в Інтернеті?
Чи не всі посилання створені рівними перед Google?