Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Розвиток дитини далеко від зовнішнього світу

Опубликовано: 29.09.2018

видео Розвиток дитини далеко від зовнішнього світу

Daphne Koller: What we're learning from online education

Як у нас відбувається розвиток дитини ? Дитина з'являється на світ і ми ставимося до нього, як до істоти нерозумному, яке треба швидше напхати всякими знаннями, оточити його яскравими брязкальцями, вертушками, запустити швидше в роботу його ліва півкуля і заглушити праве. І нам це розвиток дитини вдається, найчастіше і найлегше.У племені Мамас прийнято час від часу відправляти майбутню матір народжувати в печеру. І розвиток дитини відбувається в цій печері.

В горах Південної Америки, в Колумбії, живе плем'я аборигенів. Сотні років тому, ще за часів іспанських завойовників, вони сховалися високо в горах. Вони повністю відмовилися від благ цивілізації і від спілкування з представниками цієї цивілізації.


Історія України

Це були Мамас. Вони думали, що все залежить тільки від їх волі, але те, що ми називаємо технічним прогресом, підступало все ближче і надавало таке згубний вплив на середовище проживання аборигенів, що врешті-решт змусило їх звернутися до цивілізованого зовнішнього світу через журналістів і телеоператорів і висловити своє застереження людству. Сенс цього застереження був такий: «Поважайте природу та її закони».


Rezonans Kanunu Nedir ve Kişisel Gelişim Eğitim

Розвиток дитини в печері

А ще вони повідали цивілізації про деякі свої особливих звичаях. Виявляється, у племені Мамас прийнято час від часу відправляти майбутню матір народжувати в печеру. І розвиток дитини відбувається в цій печері. Дитина росте в ній до 8-10 років і навіть не підозрює про існування зовнішнього світу.

Що вийшов з печери, він разюче відрізняється від всіх інших дітей. Фізичний зовнішній світ він не сприймає, він дитя світу нефізичного. Він пов'язаний з Творцем, він відає всяку мудрість. Що чим лікувати, чим харчуватися. У нього безпомилкове чуття, інтуїція, дар пророцтва. Не допускаючи зростаючого дитини до знань про матеріальне зовнішньому світі, ці аборигени вирощують генія.

У нас же розвиток дитини відбувається під впливом різних обмежуючих програм - наше здоров'я обмежена, тривалість життя обмежена, день-ніч обмежені, дитинство, юність, старість - все, що нас оточує. У мозку нашому засіла думка, яку звідти «треба обов'язково вижити».

Людство зараз набуло доступ до багатьох знань, які раніше або ховалися, або заборонялися. Ми нічого не знали про те, як влаштований наш організм, наш мозок. Але тепер-то ми знаємо, що в правій півкулі мозку зберігається вся інформація про все - про минуле, сьогодення, майбутнє, про Всесвіт, про життя на Землі. І ця інформація - «мати нашої інтуїції».

Розвиток дитини у нас

Як у нас відбувається розвиток дитини? Дитина з'являється на світ і ми ставимося до нього, як до істоти нерозумному, яке треба швидше напхати всякими знаннями, оточити його яскравими брязкальцями, вертушками, запустити швидше в роботу його ліва півкуля і заглушити праве. І нам це розвиток дитини вдається, найчастіше і найлегше. Замість того, щоб привчити дитину користуватися книгою мудрості, яка є у нього в голові, ми, впевнені в тому, що розвиваємо його, підсовуємо йому чистий зошит і вчимо писати каракулі.

Тому що нашому суспільству не потрібні генії. Адже навіть в племені Мамас не всіх дітей поміщають в печеру, а вже в нашому цивілізованому суспільстві і поготів. На все є свій шаблон. І поки ще тих, які вибиваються з цього шаблону, одиниці, держава мириться з їх існуванням, але коли прагнення до свободи стане масовим, тоді з'являться закони, що забороняють таке небезпечне інакомислення.

А поки в цьому немає необхідності - батьки самі, як шамани, брязкальцями відволікають своїх маленьких геніїв від скарбів, закладених в них.

rss