Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Румунський паспорт ціна, громадянство Румунії

Опубликовано: 28.10.2018

видео Румунський паспорт ціна, громадянство Румунії

Як українці масово стають румунами

# оформлення румунського громадянства

... покрокова оплата, по кожній стадії процесу отримання громадянства Румунії ...Оформлення румунського громадянства за допомогою нашої компанії - це швидка і комфортна процедура з гарантованим позитивним результатом. Важливою перевагою є покрокова оплата, яка здійснюється після закінчення кожної стадії процесу отримання громадянства Румунії .


Вопросы - Ответы №2. Сроки Получения Гражданства Румынии

Ціна отримання румунського громадянства

ВАРТІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ РУМУНСЬКОГО ГРОМАДЯНСТВА

Перший крок

Після первинного збору необхідних документів і надання нам на перевірку відбувається укладення договору з нашою компанією на надання послуг отримання громадянства, а також оформлення довіреності, щоб кваліфікований юрист представляв надалі Ваші інтереси на всіх кроках отримання громадянства Румунії .


Вопросы-Ответы №1. Легально ли Получение Гражданства Румынии?

Другий крок

На другому кроці оплата здійснюється за поїздку в Румунію до м. Сучави (Румунія) разом з нашим представником, щоб подати зібраний і перевірений пакет документів до Міністерства юстиції. В результаті таких дій Вам присвоюється індивідуальний номер в загальній черзі заявників, потім повинен вийти наказ про присвоєння Вам бажаного громадянства (документ буде опублікований на офіційному сайті міністерства). Поки Ви будете очікувати виходу наказу, наші фахівці допоможуть Вам оволодіти румунською мовою на базовому або більш високому рівні за Вашим бажанням (Ви можете вивчити румунську мову онлайн, за допомогою курсів, наших репетиторів).

Третій крок

Це комплексний і завершальний крок отримання громадянства Румунії . Ми організовуємо спільну поїздку до Румунії з нашим фахівцем для прийняття присяги на вірність румунському народові. Після успішного складання присяги в цей же день Вам урочисто вручають Сертифікат про громадянство Румунії . Ми говоримо з Вами і визначаємо, які документи державного зразка Ви хочете отримати на підставі сертифікату: свідоцтво про народження , ідентифікаційний код, внутрішній паспорт (булетін) з румунської пропискою (оформлюється на підставі попередніх документів). Також можна оформити закордонний паспорт Румунії і водійські права . Приблизно через два місяці знадобиться фінальна поїздка у м. Бухарест для фото й отримання паспорта Румунії . Тепер у Вас на руках паспорт Євросоюзу !

rss