Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Рівненських патрульних розчулив собака, який охороняв покійного господаря-безхатька.

Опубликовано: 18.01.2019

Кілька днів тому в Рівному помер безхатько, який жив на сходах центрального відділення "Укрпошти". Його тіло знайшли перехожі, вони й викликали "швидку" та поліцію.

Прибувши на виклик, правоохоронці розчулилися, що собака, яка завжди ходила з безпритульним чоловіком, навіть після смерті не підпускала людей до нього.

Не стримав емоцій і начальник рівненських "копів" Сергій Мерчук, який залишив на своїй сторінці у " Фейсбук " зворушливий допис:

Він про вірність,і дружбу,якості які на роботі патрульного я бачу дуже рідко в людей...

Неважливо хто твій друг, і який спосіб життя він веде.

Коли вже покійний "друг",з тобою не поділиться останньою крихтою хліба,яку він купував на милість Вашу,він- безхатько,більшість їх любить називати "бомжі", тому що так самостверджуються,бо впевнені що не будуть в такі ситуації. 

Друг який на фото не забрав з карманів покійника останнє,не ділить його майно ,не гризеться через це з рідними(як часто, я з патрульними це бачу між людьми,загиблий ще не охолов, а над ним вже за його нажитки сваряться і бються)

Цей друг вірно сидить поруч і нас не підпускав,ще довгий час,і погляд в нього якись не такий ,він охороняє як і в літку,коли його друг дебоширив ,а ми його заспокоювали він був з ним,і знову ж гарчав і впевнено ластився до безхатька від якого у всіх відраза.

І тут він поруч до останнього,бо він щирий друг...не зважаючи що він простий дворовий собака,але з якостями які багатьом нам людям не відомі!

rss