Навигация по сайту

Популярные статьи

Сайт як інструмент просування бізнесу в Інтернеті. Частина 2.

Прес-реліз статті "Сайт як інструмент просування бізнесу в Інтернеті" для глянцевого видання ШІКоЛАД. Червень 2013.

У попередньому номері журналу ШІКоЛАД ми розглянули два найпоширеніших виду сайтів: візитку і Інтернет-магазин . Тепер ми хотіли б розповісти ще про трьох видах сайтів, необхідних для ведення бізнесу.

Види сайтів (продовження)

3. Промо-сайт рекламує певний об'єкт, послугу або товар. На відміну від Інтернет-магазину, промо-сайт націлений на рекламу тільки одного певного товару. Тематика промо-сайтів може бути найрізноманітнішою: від презентації нового фільму, концерту, виставки до реклами унікального антивікового крему. Промо-сайт може бути як одностранічнік (класична landing page), так і містити кілька сторінок. Як правило, обсяги такого виду сайтів невеликі.

Дизайн, текстові, аудіо- та відеоматеріали для промо-сайту повинні бути дуже високої якості як з точки зору їх виконання, так і в плані конверсії. Цей сайт, як і будь-який інший вид реклами, повинен робити гроші, приводити власнику або творцеві сайту нових клієнтів. А при його статичності і невеликому обсязі сторінок та інформації, такого ефекту можна досягти тільки в тому випадку, якщо промо-сайт виконаний дуже грамотно і якісно. Особлива увага приділяється SEO-оптимізації промо-сайту і написання так званих продають текстів, які спонукають відвідувачів сайту купувати товар або замовляти послугу.

Промо-сайти, завдяки своїй вузькій тематиці і хорошою оптимізації дозволяють чудово формувати цільовий трафік. Тому, якщо Ви хочете збільшити обсяги продажів, подумайте про створення декількох промо-сайтів, які будуть відмінно доповнювати основний сайт підприємства.

4. Сайт компанії (підприємства) - це корпоративний сайт. З одного боку, він чимось нагадує сайт-візитку, тому що є презентацією компанії підприємства. Але, з іншого боку, корпоративний сайт набагато більші візитки. Він містить б про льшие обсяги інформації. Крім основних сторінок, властивих сайту-візитці, корпоративний сайт може містити блог, форум, повноцінний магазин, призначену для користувача зону, розділ для партнерів, юридичну довідку з нормативними актами, законами, що стосуються діяльності підприємства і продукції, що випускається і т.д.

Також всередині корпоративного сайту може перебувати службовий сайт закритого типу - Інтранет-сайт, призначений тільки для певного кола співробітників компанії. Інтранет-сайт потрібен для організацій, де є великий потік внутрішньої інформації, яку не можна виносити на публіку. Якщо компанія має велику кількість відділень, філій, Інтранет-сайт їм просто необхідний, тому що він дозволяє обмінюватися інформацією всередині локальної мережі компанії. Яскравим прикладом Інтранет-сайтів є закриті сайти банків.

5. Портал - це великий сайт, призначений для забезпечення відвідувачів новинами, аналітичною інформацією. Портали можуть бути новинними, рекламними (дошки оголошень), тематичними, науково-пізнавальними (наприклад, wikipedia). За допомогою порталу можна добувати цільовий трафік, формувати громадську думку, навіть управляти масами людей. Портал буде корисний підприємствам, політичним партіям, науково-дослідним центрам, газетам, журналам, телекомпаніям, які хочуть збільшити коло своїх прихильників і потенційних клієнтів.

У наступному номері ми поговоримо про те, що потрібно для повноцінної і безперебійної роботи сайту .

Далі буде…