Навигация по сайту

Популярные статьи

Сайт для заробітку Seosprint.net - відгуки. Негативні, нейтральні і позитивні відгуки

  1. негативні відгуки
  2. нейтральні відгуки
  3. Позитивні відгуки

негативні відгуки

Victoria

Хочу поділитися неприємним моментом на сео спринті з 2013 року, а суть в тому, що керівництво та технічна підтримка дуже несправедливі і нічого не бажають слухати, банять і видаляють акаунти не розібравшись і наполягаючи на своїй правоті. В тому то і образливо удвічі, що не праві в видаленні і чути нічого не хочуть, ще й в той самий момент, що дуже недобре з їх боку, копіткою працею зароблені кошти залишаються у них, по-людськи спочатку б попереджали, що ваш аккаунт підлягає видалення, спочатку б розібралися, а то різко видаляють і всі грошові кошти плакали як то кажуть, враження залишилося дуже негативний. Чи не намагаються розібратися в ситуації, а просто бан..і просто нема за що !!!!!!!! Не йдуть назустріч навіть тим, у кого хороша репутація, відмінні відгуки і немає нарушеній.Хотя б кошти людям переводили, їх кровние.Огромное розчарування! Вирішили, що у мене два аккаунта, доводиш, що один, вони нічого не слухають ... Справді , аккаунт один, на одному би впоратися ... Дуже несправедлива техпідтримка! Не вміють і не бажають розбиратися в обставинах, що ситуаціях.

vika

така ось проблема. Мені кидали ліві звіти на завдання я вирішила написати адмінам скаргу. У відповідь: ми не несемо відповідальності. Я задала питання а як бути з лави і чому адміни не карають таких людей.Так у відповідь мій акаунт видалили з тієї точки зору що я підриваю проект.))) Ні грубила ніяк. правила не порушувала. да ладно не проблема можна нову учетку створити але проблема серйозніша у мене на основному рахунку було 1200 рублів і на завдання близько 300. Гроші не повернули спробувала зв'язатися з адміністраторами так мені відкритим текстом написали йди нахуй повія. І як таке проект працює в топку його

Олексій

Сайт відстій на цьому сайті я витратив більше ніж заробив, все що я заробив за три тижні клікаючи по рекламі і вирішив виконати завдання і на це завдання я витратив більше ніж заробив тепер буду обходити його стороною, якщо хочете зберегти свої гроші обходьте цей сайт стороною.

tancha

http://otzovik.com/review_82367.html

Переваги: не виявлено;

Недоліки: повний ідіотизм за гроші

Хочу поділитися своїм досвідом роботи на цьому сайті. Я багато чула позитивних відгуків про нього, але сама не вирішувалася. Але цікавість все-таки взяло верх, і я спробувала. Загальне враження таке: сама по собі ця робота здатна довести до отупіння - це повний ідіотизм. Та ще за гроші.

За два дні отримала 2 рубля 14 копійок, т. Е мінімум до висновку. Більше заробити було просто нереально: завдання з'являлися досить рідко, особливо з листами, а багато сайтів просто не завантажувалися. Тому нещодавно прочитане тут твердження, що хтось щодня заробляє 10 рублів за 5 хвилин на рекламу, - не більше ніж фантазія. За 5 хвилин можна заробити хіба що 10 копійок, і то при вдалому збігу обставин.

Для порівняння: на Адвего найдешевший замовлення - $ 0,05, т. Е. Близько 1,3 руб (з урахуванням комісійних), а зробити його можна максимум за 30 хвилин, включаючи час на пошук замовлення, реєстрацію на сайті, орієнтацію на ньому , саму роботу і складання звіту. А коли сайт вже знайомий, все йде ще швидше. Та й завдань за 5 центів мало, менше 6 центів майже не буває. А в середньому за 1 коментар виходить 10-12 центів. Аналогічні завдання на цьому сайті оплачуються в розмірі 20-60 копійок, т. Е. В межах 2 центів. За такі гроші простіше спілкуватися на форумах з оплатою за повідомлення, там принаймні ні замовлення ловити не треба, ні реєстрацію проходити для кожного поста, ні звіт писати.

Решта варіантів (тести і щось ще) протягом усіх цих двох днів були недоступні. Про який надійному заробіток може йти мова?

Загалом, така робота особисто мене не влаштовує ні за якими параметрами. В інтернеті можна знайти щось більш інтелектуальне, і не за такі смішні гроші.

Rapper

https://otzovik.com/review_6655730.html

Переваги: Нету і не може бути!

Недоліки: Само додатки величезний жирний мінус!

Всім доброго часу доби! Мене звуть Олександр і я хочу поділиться враженнями від використання програми для заробітку на Андроїд від сайту Seosprint.

Відразу хочу відзначити що гірше програми на телефон я ще не бачив, не тестіл, і навіть не думав що така може бити в апріорі.

Ось так виглядає головна сторінка програми після входу в особистий кабінет. По суті ето просто поганий браузер але ніяк не додаток.

В основному все глючить злітає і поводиться як завгодно але не так як ви собі уявляєте. Прога тупо живет своїм життям.

Варто зазначити що плата за завдання на самому сайті не надто висока і коли ти заходиш через ето додаток, у тебе повністю відпадає бажання працювати з етім сайтом.

Наприклад етот відгук я пишу з телефону, з додатка "Отзовік" і повірте тут реально є з чим порівняти так як саме додатки так і надихає на написання статті.

Категорично не рекомендую програму seosprint на Андроїд.

З радістю відповім на будь-які ваші питання щодо даного неподобства!

Дякую за увагу!

З повагою, Олександр!

unbroad

https://ru.otzyv.com/seosprint/review-300557

один суцільний мінус. тут не можна заробити гроші. копійки платять. люди виконають рабська, копійчаний працю. не поважають себе. сайт для школоти і п .....

Іоланта

Багато хто починає роботу в Мережі саме з самшиту на кшталт Seosprint, і я не виняток. Колись прийшла туди зеленим користувачем і близько 2 місяців прокліківала свій вільний час, поки добрі люди не запропонували нормальну роботу і не пояснили, чим насправді займаються Сеоспрінт.

Сервіс пропонує рекламодавцям нібито ефективне просування в Мережі, а претендентам простий заробіток, який полягає в серфінгу сайтів, в простолюдді кликання по посиланнях. Обіцяний заробіток становить від 4 копійок за простій клік до 15 рублів (буває трохи більше) за реєстрацію по рефссилке або виконання "складного" завдання (пройти по посиланню, зареєструватися, підтвердити пошту, проявити активність, перепост, лайки в соцмережах, стати чиїмось рефералом).

На мій погляд, єдиний спосіб заробити на Сеоспрінте стерпну суму, якої вистачить хоча б на телефон - стати рефоводом і тільки цим і займатися, залучати рефералів. Тому що клікати за копійки - це вбивство часу з мінімальною віддачею, так як мало перейти по посиланню, потрібно ще почекати певний час, плюс ще можна відкривати декілька вкладок в браузері одночасно, це не буде зараховано і сплачено (тільки одна).

Ніякий це не заробіток. Але обурює мене інше - власник Сеоспрінт стверджує на головній сторінці, що сайт пропонує способи розкрутки, а не накручування рейтингів і лічильників. Хоча в чому розкрутка, якщо люди просто тупо відкривають посилання, не читаючи, що там є, не роблять переходів, немає конверсії, а через 30 секунд закривають.

Ось кажуть, що замовник отримає потенційних клієнтів. А ви коли-небудь заходили, реєструвалися на цих численних блогах по заробітку на МЛМ, мані-фермах, казино, які там зазвичай даються для серфінгу? Я ні. І 98% інших користувачів теж.

Для мене показник якості сайту, якщо його перегляди замовляють на буксе. Нормальним сайтам не потрібно така чорна розкрутка.

Виходить, що заповзятливий творець букса просто набирає за жалюгідні копієчки численних трудяг, в числі яких байдикувати школярі і ті, хто не знайшов іншого легального заробітку, ось і клацають. А значить - накручують трафік. Для ГС або тих, хто свідомо бажає обдурити і наварити, а потім зникнути, тому що, повторюся, НОРМАЛЬНІ сайти не клікати на буксах. До речі, за це легко потрапити під санкції пошукових систем.

Не рекомендую нікому ні працювати на Сеоспрінт, ні звертатися в якості замовника. Чекаю, що коли-небудь цю та їй подібні контори по накруткам заборонять в Інтернеті. Давно вже пора.

Saibl

Перший час, коли тільки починала шукати, де б заробити, натрапила на сайт для заробітку Сеоспрінт. У свій час кликала по рекламі, але потім зрозуміла, що це просто марна трата часу і сил. Можна просидіти три години і заробити 10 копійок - це того не варто. На мою думку, набагато корисніше і продуктивніше працювати на біржах копірайтингу, там хоч теж не мільйони платять, але і не зовсім копійки. Безсумнівним і, напевно, єдиним достоїнством Seosprint є те, що гроші з нього дійсно виводяться, причому відразу, як тільки назбиралася сама мінімальна сума. Але витрачати час на таких сервісах я не раджу.

Esperiderhaps

http://otzyv.expert/seosprint-lohotron-203995

переваги:

Простота при реестраціі

недоліки:

Суцільний великий мінус

подробиці

Сиджу в Seosprint вже 2 тижні, заробіток скажений, не знаю куди подіти і з ким ділитися, заробив цілих (Україна-2 грн, Росія-4,86 рублів, або 35 центів) кому як зрозуміліше. Пропонують варіанти заробити більше, але сходиться все до того, що треба перераховувати гроші, або обіцяють перерахувати заробіток протягом 2-3 днів (ще жодного не отримав). Одним словом ЛОХОТРОН, на шару тільки сир у мишоловці ... Дякую.

Hurrowess

http://otzyv.expert/pustaya-trata-vremeni-794678

переваги:

надійність

недоліки:

потрібно витратити дуже багато часу

подробиці

На мій погляд робота в Seosprint.net це марна трата часу.

Навіть якщо ви будете працювати там по 10 годин на добу заробите за тиждень 30-50 рублів, воно того не варто.

При серфінгу сайтів, після перегляду (60 - 40 секунд) кожен третій раз перевірка на робота глючить і видає яку якось не зрозумілу помилку. Що займає велику кількість часу і дуже напружує.

Заповнення тестів теж на мій погляд марна трата часу. один тест коштує 15-30 копійок, а часу піде хвилин 8-10.

Можна звичайно заробити і по більше виконуючи завдання, але знову ж таки час вб'єте неміряно.

Тут можна працювати якщо ви в it сфері як риба в воді, але все одно багато не заробите.

Єдиний на мій погляд спосіб заробити в Seosprint.net це знайти купу рефералів і отримувати з них відсотки.

нейтральні відгуки

Permony

http://otzyv.expert/sayt-tolko-dlya-nachinayushih-93649

переваги:

знайомство з заробітком в інтернеті, гроші відразу ж можна отримати

недоліки:

дуже малий заробіток

подробиці

Перебуваю в декретній відпустці по догляду за дитиною. Природно, грошей не вистачає ... Ось і задумалася, про заробіток в інтернеті. Приятелька по дому докладно розповіла про даний сайті, і в результаті заманила мене ...

Скажу чесно, перші дні сиділа на сайті по 8-10 годин, тобто комп'ютер постійно працював, а я металася по квартирі і до комп'ютера. Добре, що бабуся допомагала доглядати за дитинкою.

В результаті практично цілого дня я заробила 8рублей (читаючи листа, проходячи тести, виконуючи завдання і переглядаючи посилання), чому спершу дуже зраділа. були моменти взагалі образливі: виконуєш тест, мучишся, гортаєш сторінки ... ура, довгоочікувані відповіді знайдені, а тест вже не дійсний ...

Потім домачадци почали на мене наїжджати, що я запустила все навколо ... я стала приділяти цьому заняттю пару годин в день. Заробіток різко знизився, максимум до 1 рубля. Запросила трьох рефералів, вони теж перші дні посиділи на сайті і охололи ...

Моя думка, що для початку своєї діяльності в інтернеті цей сайт не поганий ... але достатньо грошей на ньому нереально заробити!

Я не шкодую, що витратила час на цей сайт, зате знайшла інші сайти і зсередини "Кухар в цій каші".

Рінуся

Хочу поділитися своїм досвідом роботи на сайті Сеопрінт. Чесно скажу, мені сподобалося, що з'явилася така можливість, знайти підробіток в інтернеті. Спочатку, коли я тільки потрапила на сайт Сеоспрінт, я заробляла дуже мало грошей. Так, свої перші 10 рублів я заробила за два дні. Але чим далі я розбиралася в тих видах роботи, які представлені на сайті, тим більше могла заробити. Причому без рефералів. Поясню чому, по-перше спочатку я кликала в основному на серфінгу сайтів, читала оплачувані листи, проходила тести, а це низькооплачувані завдання і багато на них не заробиш. Потім, коли я трошки розібралася як влаштований сайт, то у мене з'явилися завдання, які можна було заносити в "обрані". Таким чином, мені було потрібно менше часу на пошук багаторазових і більш оплачуваних завдань. Потім за 2 години роботи в день я легко стала набивати на завданнях від 20 до 30 руб., Але можна і більше, так як на сайті є дорожчі завдання. Якщо це помножити на місяць, то виходить підробіток близько 600 - 900 руб., Що я вважаю непогано. З усього вищесказаного, можу порадити тим хто захоче спробувати підробити на Сеоспрінт, не йти відразу з сайту, а спробувати розібратися в завданнях, оскільки вони діляться на багаторазові, одноразові, кліки, капчи, статті та інше. Спробуйте просто вибрати те, що Вам ближче або легше вдається і тоді може і у Вас з'явиться підробіток в інтернеті.

celont

Я, як і багато людей, року 3 назад задався питанням "чи можливо заробити в інтернеті?", Так я і познайомився з сеоспрінтом. Я дуже сильно зрадів після того, як я зареєструвався, заробив кілька рублів і вивів, але через кілька днів така робота почала набридати, занадто нудно і багато не заробити. В даний момент я майже закинув сеоспрінт, але якщо потрібно рублів 20, а взяти ніде, то можна і посидіти півгодини-годину, хоча іноді трапляються завдання які вимагають мало часу і платять пристойно, але це рідко.

Але якщо ви рекламодавець, то тут ви можете за копійки залучити трафік на свій сайт і багато іншого, знаю з власного досвіду.

Підсумок: Якщо ви не ледачий, то можете піти роздавати листівки і за годину заробите більше, ніж за весь день на сеоспрінте.

А якщо вам потрібна робоча сила за копійки, то ласкаво просимо!

VitekUA123

http://otzovik.com/review_308749.html

Переваги: Миттєво виплачують від 2 рублів!

Недоліки: Дуже мало платять, копійки - мізер!

Сеоспрінт, інтернет - заробіток, як на мене для початківців в цій сфері. Заснований на перегляді рекламних сайтів, читання листів, участь в тестах і опитуваннях, а так само виконання завдань. За перегляд сайту - мізер - 0,02 копійки, при цьому ще чекати одну хвилину, не включаючи наступне посилання, так як видасть помилку і пропадуть гроші. Листи трохи дорожче - 0,04 копійки. Потрібно їх прочитати і вибрати правильну відповідь. Правда за ці копійки читати не варто. Є тестові завдання, яке від 0,10 копійок, але вони займають час, і не варті цих зусиль. Так само завдання, здебільшого переманювання на інші сайти, пропозиції стати рефералом і так само інвестувати і отримувати дохід. Можуть бути від 0,20 копійок до нескінченності, але чим більше грошей, тим складніше завдання. Гроші переводяться миттєво через вебмані при досягненні мінімуму від 2 рублів, але щоб їх заробити потрібно сидіти 2 години за комп'ютером. Люди, які хочуть заробити гроші в інтернеті, цей сайт для них не вигідний!

Позитивні відгуки

Володя

Я нормально там заробляю (мені вистачає) для новачків написав в блозі докладний опис по заробітку на сеоспрінт що б дивилися що й до чого. Багатьом мій блог допомагає, на перших кроках саме те. Якщо відразу пояснити людині що там і як то нормально все буде в заробітку.
Набираємо в пошуку: monibux .Це власне і є блог по заробітку на сео. Заходимо, читаємо, реєструємося і заробляємо ......

Андре

Один з небагатьох хто платить! Хороший ресурс. Можна виводити з 2 рублів на різні гаманці. Вебманей, Яндекс гроші і т.д. Реєструєтеся, вводите реферала 11772175 і починаєте заробляти гроші! Хай щастить!!!

dikulik

http://otzovik.com/review_280704.html

Переваги: стабільний дохід, дуже зручний сайт. Рекомендую молодим матусям, студентам, у яких поки немає можливості працювати, з'явиться зайва копійчина

Недоліки: мінус, невеликий заробіток, щоб заробляти більше потрібно залучати рефералів

А мені сайт сподобався, звичайно великих грошей може бути на ньому і не заробиш на перший час, але свій стабільний дохід можна мати. Потрібно виконувати завдання, з ними впорається навіть школяр, я не комп'ютерний геній, запевняю вас, я звичайна домогосподарка, але навіть я справляюся з такою роботою, з часом потрібно залучати рефералоф і ваш дохід буде збільшуватися. Не сподівайтеся, що ви відразу заробите, потрібно трохи постаратися, спочатку здається, що невожможно виконати стільки завдань, але з часом, можна набити руку на цьому і виконувати їх з легкістю.

Гість

https://ru.otzyv.com/seosprint/review-329473

Привіт всем.Что то переглянула відгуки про Seosprint і трохи в подиві .Я напевно не помилюся, що кожен напевно працював на цьому сайте.І з якихось причин сайт їх не устроіл.Многіе скаржаться, що там копійки, ну, що можу сказати по цього приводу, ну звичайно якщо сидіти тільки на кліки з серфінгу, то звичайно чого ви хочете, а покажіть мені сайт де можна пристойно заробити на серфінгу, думаю такого не найдется.А ось завдання там цілком пристойні і непогано, нормальні завдання варіюються від 25 рублів і више.Так, що друзі мої, як говорити я як потопає так і полопаешь.Аеще там є дуже чудова функція як переклад з основного балансу на рекламний і я вам скажу це дуже удобно.Для поширення своєї реклами і залучення рефералів. Так, що сайт мені дуже подобатися починала з нього і продовжую працювати, та й у перед буду залишатися на нём.Всем удачі і хороших заробітків.

Максим

https://ru.otzyv.com/seosprint/review-484608

Seo sprint хороший сайт, у него в порівнянні з іншімі сайтами такого типу просто шикарний інтерфейс. Заробіток може і не великий, але це знову ж які в тебе цілі. ТИ можеш просто приділяти Ен-ве час на виконання простих завдань і у тебе буде капіться, яка ніяка гріш, я прихильник таких роздумів, що кожен зароблений карбованець, це тільки плюс, що не знімай його нехай там лежить, або зняв нехай висять на рахунку, збирай, просто люди хочуть відразу і легко і багато, а довго сидіти за невеликі гроші, але все ж гроші, вони не хочуть, хоча тупо поваляться на дивані у вільний час у них є бажання, а трохи заробити - не навіщо, я ледачий і всім розповім, що сайт поганий, раз я не можу.

Краще витратити трохи вільного часу і заробити доп. тисячу, ніж тупо чекати, коли тобі щось дадуть, це вже від людини залежати. Повторюся сайт реально хороший, виконуєш завдання, підбив цінник за завдання і вперед, якщо цікаво ось посилання http://www.seosprint.net/?ref=11534895, якщо треба розповім, та й покажу як і що робити, щоб не витрачали час на звикання до виконання такої роботи, мені не важко. Сенс є в цьому, щоб хто не казав!

абр

Дуже проста і разом із тим зручний майданчик для заробітку в мережі і одночасного навчання новачків азам інформаційного бізнесу. Для рекламодавців комфортний сервіс у просуванні свого контенту і підвищення рейтингу своєї інтернет-продукції.

SEOsprint пропонує дворівневу систему рекрутів, і відповідно відрахування від кожного запрошеного Вами, просування кожного користувача по кар'єрних сходах з збалансованою системою пільг. Акції та конкурси скрасять Ваш дозвілля і робота на майданчику не буде нудною і нудною. Зручна внутрішня пошта і наочна система оповіщення дозволяє комфортно відчувати себе, займаючись серфінгом, виконуючи нескладні завдання або читання листів рекламодавців.

vlabodo

Серед всіх своїх побратимів Seosprint вигідно відрізняється тим, що дозволяє заробляти без наявності певних знань і умінь. Крім того, це один з найбільш надійних і шанованих буксов (сайти подібного плану серед користувачів називають буксами) на просторах рунета. Звичайно, сказати, що робота на Seosprint - це серйозний бізнес в інтернеті можна, але для новачків він прекрасно підійде для розуміння принципів роботи в інтернеті. На даному проекті завжди можна знайти масу корисної інформації, а якщо пощастить - потрапити на дійсній хороший і серйозний проект зі стабільним доходом.

brocker.pro

Для заробітку в інтернеті інтернет-грошей людьми не володіють спеціальними навичками приголомшливий проект. Завдяки великій кількості завдань і наявності партнерської програми можна в день заробити від 500 і вище рублів. Єдиний мабуть недолік необхідно затратити дуже багато часу для виходу на такий заробіток, є правда і швидший шлях почати купувати рефералів на ярмарку бажано не дорогих, але працюють. При досягненні рейтингу 100 їх можна продати і отримати певну вигоду.

foks37

http://citykey.net/review/kopeyka-k-kopeyke

На цьому сайті, я почав заробляти свої перші копієчки в мережі Інтернет. Сайт гарний, має оригінальний дизайн і навігацію, як то кажуть все під рукою і нічого зайвого. Ресурс seosprint.net вважається найкращим з усіх сайтів, які надають новачкам в мережі Інтернет заробляти з самого простого - кліки по посиланнях. Потрапив я на цей ресурс абсолютно випадково. Побачив рекламний банер на одному з сайтів і здійснив перехід. Відкрилася головна сторінка реєстрації, але перш, я вивчив всі правила, побував на форумі і ознайомився з розділом - Допомога.

Далі, зареєструвався, тут треба ввести в потрібні поля - адресу поштової скриньки, нік, пароль і капчу. Після цього, натиснути на довгу кнопку - Реєстрація, тепер можна приступати до роботи, але перш, необхідно провести вхід за вказаною в реєстрації нику, паролю, ввести капчу і поставити галочку запам'ятати мене на цьому сайті. Ця галочка важлива для того, щоб при наступному вході не потрібно було знову вводити нік і пароль. Після успішного входу відкриваються всілякі розділи для заробітку, це - Сepфінг caйтoв, Чтeніe піceм, Проходження тестів і Виконання завдань. Натискаючи на підрозділ - Серфінг сайтів, відкривається наступна сторінка з посиланнями. У кожному посиланні є маленький кольоровий кульку, натискаючи на нього, відкривається напис в зеленою або жовтою окантовці - Перейти на сайт рекламодавця. Натиснувши на цю кнопку, відкривається безпосередньо сайт замовника, який ви повинні подивитися на протязі від 20 до 60 секунд.

Все залежить від того, який період часу призначив замовник щоб його сайт був переглянутий. Після перегляду і звіту таймера часу в зворотному напрямку, в нижньому кутку ліворуч, відкривається капча, звичайно вона буває цифрова, вам варто тільки вирішити просте рівняння або порахувати скільки зірочок знаходиться в цьому маленькому віконці і натиснути на правильну цифру. Якщо відповідь збігся з капчі, то піде напис зеленого кольору - Дякую за відвідування. Таким чином, вам за одне відвідування оплачується сума в розмірі 0,03 копійки. Роботи в даному розділі завжди багато і при повторному натисканні на кнопку - Серфінг сайтів, практично завжди відкривається кілька запропонованих посилань для заробітку. Нижче розділу - Серфінг сайтів, існує розділ - Читання листів, тут вам запропоновані платні листи.

Принцип той же, як і в серфінгу сайтів, тільки потрібну відповідь на запропоноване лист знаходиться в самому листі, оплата за правильну відповідь складе 0,04 копійки. Далі, йде розділ - Проходження тестів. Тут відкривається нове вікно, де задаються три питання, на які потрібно відповісти перейшовши на запропонований сайт, переглянути його і знайти відповіді. Натискаючи і вибравши правильні відповіді, слід натиснути кнопку - Надіслати звіт. Далі буде зрозуміло, якщо ви все вірно вказали у відповідях, то піде напис - Виконано. За правильну відповідь вам нараховують десь від 0,04-0,06 копійок. Останній підрозділ містить в собі - Виконання завдань. Ви можете в даному розділі виконувати різні запропоновані платні завдання учасників. Розцінки за завдання коливається від 1 рубля до 55 рублів.

В налаштуваннях особистого кабінету вам потрібно буде поставити аватар і заповнити деякі поля для виведення грошових коштів з проекту, на гаманець Вебмані. Так само сайт seosprint.net пропонує управління рекламою, де можна самому написати і розмістити оплачуване завдання або посилання на пошту або в серфінг сайтів.

З даного сервісу можна вивести мінімалку, всього 1 рубль і набирається ця сума дуже швидко, протягом 10-15 хвилин. Найбільша моя сума до висновку складала - 74 рубля. Коли я вперше отримав такі гроші, то був щасливий. З цього сайту я давно еже пішов, так як знайшов найцікавіші сайти в мережі по заробітку, де можна заробляти на багато більше і швидше.

Violettt

http://citykey.net/review/seosprintnet-otlichnyy-buks-dlya-zarabotka

Доброго часу доби. Сьогодні хочу поділиться з вами враженнями від сайту seosprint, який існує вже близько 3 років. Даний сайт дає можливість заробити реальні гроші, без будь-яких вкладень, просто виконуючи різного роду завдання і отримуючи за це винагороди. Є кілька видів завдань - переглядати сайти (протягом певного часу - серфінг сайтів), читати листи і правильно відповідати на поставлені питання, виконувати цікаві і нескладні тести і останній вид самі завдання (це може бути, наприклад, вступити в групу в соціальних мережах , зайти на ютуб і переглянути пару відео з переходом на сайти рекламодавців і т. п.). Завдання досить прості і не потребують великих витрат часу і розуму. Крім того, є можливість отримати пасивний дохід від залучення своїх рефералів і мати відсоток від їх заробітку (чим більше кількість залучених рефералів і вище їх активність, тим більше ваш дохід). В середньому за добу можна заробити до 200 рублів, але звичайно за умови роботи (просто так гроші «падати з неба» не). Це нормальні гроші, за рахунок яких можна покрити витрати на оплату інтернету і мобільного зв'язку. Для виведення коштів є кілька платіжних систем, вибирайте яка вам більше підходить самостійно.

Крім того, даний сайт відмінна можливість для рекламодавців ефективно просунути свої будь-які інтернет-проекти. Для цього на Seosprint існує величезна кількість різних методів розкрутки. При чому, це живі відвідувачі, а не автоматична накрутка лічильників і рейтингів. Також, ви самі визначаєте звідки повинні прийти відвідувачі - з пошукових систем (Яндекс, гугл і т. П.) Або безпосередньо з самого сайту Seosprint.

Я зареєстрована на даному проекті вже більше трьох місяців і жодного разу не розчарувалася. Виплати відбуваються миттєво і без обману. При чому цей виду заробітку не вимагає спеціальних знань і навичок, може працювати будь-хто у кого є комп'ютер та інтернет і в зручний для вас час.

Про який надійному заробіток може йти мова?
А ви коли-небудь заходили, реєструвалися на цих численних блогах по заробітку на МЛМ, мані-фермах, казино, які там зазвичай даються для серфінгу?
Net/?