Навигация по сайту

Популярные статьи

Сайт візитка - РЕКЛАМАН дизайн студія - створення сайтів, просування сайтів в Маріуполі

Сайт-візитка - невеликий інтернет-ресурс, який надає користувачеві можливість отримати саму основну інформацію про компанію та пропонованих їй товарах і послугах Сайт-візитка - невеликий інтернет-ресурс, який надає користувачеві можливість отримати саму основну інформацію про компанію та пропонованих їй товарах і послугах. Такий сайт коштує недорого і може ідеально підійти для тих, хто не потребує наявності многофукціонального інтернет-проекту.

Створення сайту-візитки в Маріуполі, Донецьку, Києві та інших містах України може надати далеко не кожна веб-студія. Пояснюється це малими бюджетами на створення такого сайту, а про просування і мови бути не може. Не дивлячись на це фахівці веб-студії «РЕКЛАМАН» готові допомогти кожному клієнту в створенні абсолютно будь-якого інтернет-проекту.

Створити сайт-візитку в веб-студії «РЕКЛАМАН» можна в найкоротші терміни і з мінімальним бюджетом. Надалі такий сайт можна модернізувати і додати необхідний функціонал, що дозволить клієнтові просувати свій бізнес в мережі інтернет з більшою віддачею. За допомогою вмілих дій наших програмістів і дизайнерів сайт-візитка може бути доопрацьований до корпоративного сайту, інтернет-магазину або інтернет-порталу.

Дуже важливою перевагою сайту-візитки, розробленого в веб-студії «РЕКЛАМАН», є його легкість сприйняття при зручності використання, що сприяє високому рівню користувальницької лояльності. Пошукова оптимізація сайту-візитки займає мінімальну кількість часу, що дозволяє досить швидко запустити інтернет-проект в роботу.

Створення сайту-візитки в Маріуполі, Донецьку, Києві вирішує такі дуже важливі завдання:

  • основна інформація про компанію;
  • коротка інформація про товари і послуги;
  • прайс-лист товарів і послуг;
  • контактна інформація та карта проїзду.

Створення сайту візитки в Маріуполі, Донецьку, Києві - це можна сказати перший етап розвитку Вашого бізнесу в мережі інтернет. Якісне виконання всього обсягу робіт навіть за таким невеликого інтернет-проекту дозволяє створити сайт-візитку зі зручним функціоналом, унікальним контентом і перспективами в майбутньому.

Вартість створення сайту візитки в веб-студії «РЕКЛАМАН» - від 700 грн.