Навигация по сайту

Популярные статьи

Сайт за 5000 рублів!

Сайт "візитка" - відмінна пропозиція для тих, хто хоче отримати свій сайт всього за 5000 рублів.

Ви отримуєте сайт, що складається з 5-10 сторінок, під керуванням якої Amiro.CMS (одного з лідерів російського ринку по створенню систем управління сайтами (CMS), або Wordpress CMS (одна з найвідоміших світових CMS). Сайт буде розташований на домені в зоні .ru (www.ваш_сайт.ru), або в іншій зоні (на ваш вибір), а також 3 місяці безкоштовного розміщення на хостингу. Отримуючи повністю робочий сайт, ви зможете без зайвих проблем самостійно займатися його подальшим наповненням, зміною та просуванням в мережі , або доручити цю роботу нашим фахівцям. Сайти на основ е цих популярних CMS дають вам великі можливості, такі, як:

Зручна робота з зображеннями

Завантажуйте зображення на сайт, не думаючи про масштабування і оптимізації Завантажуйте зображення на сайт, не думаючи про масштабування і оптимізації. Всю цю технічну роботу CMS візьме на себе. При цьому, у вас безумовно залишиться можливість регулювати основні параметри картинок.

SEO-оптимізатор

Набір інструментів для успішного пошукового просування. Технічні характеристики платформи повністю відповідають всім сучасним вимогам оптимізації для пошукових систем. Навіть просто вибравши наші CMS в якості платформи, вже можна відчути значимий seo-ефект: установки, що використовуються за замовчуванням, дозволяють отримати позитивні результати, наприклад, по низькочастотних запитах.

Основні можливості SEO-модулів і плагінів:

- повна відповідність сучасним вимогам пошукової оптимізації інтернет-ресурсів;
- автоматичне гнучке призначення meta-даних з можливістю ручної корекції для будь-яких елементів сайту;
- генерація дружніх посилань (ЧПУ), з можливістю корекції;
- зручне управління індексацією контенту сайту;
- автоматизація рутинних SEO-операцій;
- гнучке налаштування редиректів;
- легке створення хмари міток (тегів);

Новини

Публікація і управління новинами на сайті Публікація і управління новинами на сайті. Модуль призначений для ведення новинної стрічки сайту і дає можливість тримати відвідувачів сайту в курсі останніх подій. Новини виводяться у вигляді датованого списку анонсів в багатосторінковому режимі, з посиланням на повну версію новини.

Plugins

Плагін (надбудова) - це сторонній модуль, який може бути підключений і використаний в якості розширення функціоналу сайту на CMS. Модуль дозволяє управляти встановленими надбудовами (додавання, видалення, конфігурація). On-Line консультування користувачів

Моментальний обмін повідомленнями з потенційним клієнтом, що дозволяє прискорити роботу і обробку інформації.

"Поділитися"

Поділитися

Вам є, що показати на сайті. Надсилайте інформацію в соціальні мережі, розширюючи аудиторію. Вибирайте самі ті соціальні мережі, які вам цікаві! Інтернет лічильник відвідувань вашого сайту

Будьте завжди в курсі змін кількості відвідувачів вашого сайту користувачами і тих сторінок, які їм найбільш цікаві.

Карта сайту

Карта сайту дозволяє пошуковим роботам швидше індексувати сторінки вашого сайту.

додаткові модулі

Корреспондент: Точка зору готовий до використання модуль мережевого щоденника - блогу.

Форум: розвинена система для спілкування відвідувачів і адміністрації сайту.

Гостьова: модуль, що дозволяє відвідувачам залишати відгуки.

Відеоблог і фотогалерея.

Також ви отримуєте ящик електронної пошти виду назву вашого ящика@ваш_сайт.ru. Якщо ж ви зацікавлені в створенні більш складного сайту, який розкриває повну структуру вашої роботи, ми зможемо індивідуально розрахувати вартість виготовлення сайту і терміни його створення.

Настійно рекомендуємо ознайомитися з розділом "Питання відповідь" !