Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Що повинен уміти дитина в 5 років

Опубликовано: 29.09.2018

видео Що повинен уміти дитина в 5 років

Дитина в 1 місяць

П'ятирічного малюка вже важко назвати зовсім маленькою дитиною. Адже в даному віці він вже має свої поняття, свою думку і може її висловити цілком обгрунтовано. Кожен батько в свою чергу переживає про те, що повинен вміти дитина в 5 років. Адже завжди хочеться, щоб твій малюк не відставав від однолітків.Фізичний розвиток

Щороку малюка істотно змінює його і фізично, і розумово. У кожної дитини відбувається стрибок у розвитку, який неможливо не помітити.

Про те, що повинен вміти дитина в п'ять років, можна писати багато. Але все ж варто виділити кілька основних моментів з життя малюка.


Вчимося сидіти у 6 місяців - Мамина школа - 5 канал

П'ятирічний малюк вже дуже впевнений у своїх рухах. Навіть закривши очі, він з легкістю буде контролювати свої рухи. Його цілком можна порівняти з дорослою людиною. У цьому віці малюк з легкістю буде ловити і кидати м'ячик. Бігає він досить швидко і впевнено. Пробігти дитина зможе до 300 метрів, але все ж не варто випробовувати його серцево-судинну систему, яка ще не зовсім зміцніла до цього віку. У 5 років у малюка дуже розвинене відчуття рівноваги, тому падіння трапляються лише з необережності.


Дитині 3 місяці

Малюк з великою спритністю лазить по канату і «шведської» стінці. Він може стрибати досить високо і далеко. Дуже багато дітей відрізняються великою активністю, тому не варто обмежувати малюка у свободі, адже це є природним етапом розвитку. Головне, забезпечте йому захист від падінь і травм.

Розумовий розвиток

На ряду з фізичним розвитком також активно просувається і розумовий. У п'ять років малюк вже являє собою маленького чоловічка, здатного поглинати нові знання. Пам'ять в цьому віці дуже хороша, тому він з легкістю запам'ятовує все сказане. Якщо ви будете грати з малюком в ігри, при цьому навчаючи його, ви дозволите йому краще розвиватися.

У цьому віці малюк кожен день вбирає в себе нові слова. Він з легкістю може вивчити довгий вірш, навіть якщо не розуміє його змісту. Деякі дітки вже вчать іноземні мови - адже доведено, що в даному віці вони навіть краще запам'ятовують все.

Труднощі у вихованні

У цей період життя можуть виникнути деякі труднощі. По-перше, малюк вже противиться безмовно виконувати всі прохання батьків. Він часто бунтує і поводиться так, як йому хочеться. Це пов'язано з розвитком власного «я». З одного боку, не варто занадто обмежувати малюка, щоб він не втратив впевненість у собі. З іншого боку ви повинні показати своїй дитині авторитет, щоб він вас слухався.

У цьому віці також можуть виникнути різні страхи. Не варто лаяти свою дитину за них, тому як йому тепер дуже важко, адже всі страхи для нього дуже реальні і обгрунтовані. Тому просто приділяйте дитині більше уваги і обдаровує своєю любов'ю. І тоді страхи з часом самі пройдуть.

rss