Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Що повинен уміти дитина в рік

Опубликовано: 29.09.2018

видео Що повинен уміти дитина в рік

Дитині 3 місяці

Зміст:

Як привчати до горщика Свобода пересування Зуби Основні вміння

Ось і закінчився перший рік життя вашого малюка. Рік - це важливий переломний момент у житті дитини. Чи не правда, це час пролетів дуже швидко? Дитина за цей час навчився багато чому. Більше ніколи він не буде розвиватися так активно. Ніколи не буде радувати вас кожен день новими вміннями. Дитина вже такий великий: важить в три рази більше, ніж при народженні, і доріс до 70-80 см. У наступні місяці дитина вже не буде так швидко рости і набирати вагу.Як привчати до горщика

Дитина на горщику

Багато батьків в рік починають привчати дитину до горщика. І це правильно, тому що дитина вже все розуміє і може легко придбати нову навичку. Купуйте горщик раніше, нехай він звикне до цього предмету і дізнається його призначення.


РОЗВИТОК ДИТИНИ в 6 МІСЯЦІВ - Marichka Kulish

Привчаючи дитину до горщика, наберіться терпіння і постарайтеся з'ясувати, в який час малюк звик ходити в туалет. Зазвичай діти якимось чином попереджають про майбутню «катастрофи»: вони починають кректати, тужитися, завмирають. У цей момент потрібно посадити дитину на горщик. Якщо п'ятнадцятихвилинне сидіння на горщику ні до чого не привело, а вставши з горщика малюк «надумав», потрібно проявити терпіння, не тиснути на дитину і не кричати на нього - це може викликати психологічний блок, і дитина взагалі відмовиться сідати на горщик, думаючи, що за цим послідує покарання. Не створюйте неправильних асоціацій. Краще привертайте увагу дитини до позитивного результату. Хваліть його, коли він все зробив правильно.


Дитина в 7 місяців

Обов'язковою умовою швидкого привчання до горщика є відмова від памперсів. Коли памперси зняті, дитині стає набагато зручніше, він відтепер позбавлений від громіздких трусиків і відчуває полегшення. Єдине, що буде заподіювати йому незручність - це мокрі штанці. З часом малюк зрозуміє, навіщо його садять на горщик, і буде використовувати його самостійно або спочатку буде проситися на горщик. На проміжному етапі, швидше за все, успіх буде змінним. У якихось випадках дитина буде ходити на горщик, в якихось - буде лінуватися. Не зайвим буде накрити м'які меблі поліетиленом, щоб полегшити собі прибирання, у випадку «аварії».

Свобода пересування

Швидше за все, ваша дитина вже почав самостійно ходити, а, може бути, бігати і підійматися по сходах. Це найзначніше з того, що повинен вміти дитина у рік. Перші кроки обов'язково супроводжуються невдачами, падіннями, тому батькам необхідно убезпечити дитину: видалити всі сторонні предмети з підлоги, закрити гострі кути меблів. Нестійкість ходи дитини і цікавість, яке властиво дітям у цьому віці, може призвести до травм та іншим непорозумінь. Обов'язково приберіть з межами досяжності дитини, а краще і ще далі, всі предмети, які вам дороги, щоб дитина не могла випадково розбити, наприклад, подаровану мамою вазу, або порвати улюблену книгу.

Коли діти починають ходити у них нерідко виявляються різні відхилення, наприклад, клишоногість. Якщо ви помітите цю недугу або зверніть увагу, що дитина ходить на носочках - зверніться до фахівців.

Зуби

Зуби на рік

Найчастіше, в рік дитина може похвалитися 8-12 зубами. Однак бувають і такі випадки, що перші зуби з'являються пізно, наприклад, в десять місяців. У цьому немає нічого страшного, кожна дитина розвивається за власним календарем. На це впливають не тільки справжні обставини, але і генетика. Якщо у мами чи тата зуби з'явилися пізно, то і у дитини вони, швидше за все, припізнилися. У період росту молочних зубів необхідно забезпечити достатнє надходження вітамінів і мінеральних речовин. В рік дитині обов'язково потрібно давати прикорм, тому що одного молока йому вже недостатньо.

Основні вміння

Основні вміння малюка в рік

Малюк впевнено відгукується на своє ім'я. Повторює всі за дорослими, і йому це подобається. Якщо батьки покажуть дитині усмішкою або сміхом, що їм подобається, як дитина, наприклад, штовхає ногою м'ячик, то він обов'язково повторить це дія, щоб доставити батькам задоволення. Розуміє, коли йому щось не дозволяють, супроводжуючи сказане словом «не можна». Він може говорити кілька слів, у тому числі і двоскладові. У його словник, швидше за все, входять слова: «мама», «тато», можливо, «бі-бі» та інші лепетние слова. Причому малюк не тільки може вимовляти слова, але й усвідомлено співвідносити їх з навколишніми предметами. Він знає, як звуть членів сім'ї і впізнає їх в обличчя, кажучи слова «мама» і «тато», асоціює їх з батьками. Виділяє своєю увагою маму і обожнюваних родичів. У рік дитина може наслідувати звуки, які видають тварини. Дитина вже розуміє, що його люблять, і показує свою любов. Він уміє цілувати рідних і притискається до них від надлишку почуттів. Виконує деякі команди, що складаються з простих фраз, типу «принеси це», «дай те». Може пити з чашки. Варто відзначити увагу дитини до музики, він може дати зрозуміти, яка музика йому подобається, а яка не подобається. У багатьох дітей вже проявляється схильність до певних видів діяльності: деякі діти можуть довго роздивлятися книжки, перегортати сторінки, інші діти із захватом виводять олівцем хитромудрі каракулі на папері, комусь подобається збирати і розбирати іграшки, наприклад, збирати пірамідку з різнокольорових пластмасових кілець.

Дитина в рік

У годик дитина дуже хоче бути схожим на батьків і старанно намагається повторювати все, що ви робите. Будьте уважні, щоб ненароком не навчити дитину яким-небудь небажаним діям, відучити його потім буде дуже складно. Показуйте малюкові нові схеми дій: як можна укладати спати ляльку, катати машинку, робити пасочки - без вашої допомоги малюк не дізнається про це.

Вищеперелічені вміння та навички - це лише найбільш загальний середньостатистичний перелік. Ваш малюк, може бути, не вміє все, що тут написано, або, навпаки, значно випереджає у своєму розвитку середні показники. Відставання в термінах набуття вмінь зовсім не означає того, що ваш малюк гірше інших. Пам'ятайте, що малюк не зобов'язаний навчитися всьому тоді, коли ви хочете, він розвивається за власним графіком.

rss