Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Що обрати парео чи туніку?

Опубликовано: 07.01.2019

Говорячи про літній відпочинок багато хто починає заздалегідь планувати куди і коли вони поїдуть і головне, що їм потрібно з собою взяти. Взагалі процес упаковки валіз можна вважати дійсно найбільш трудомістким процесом який належить пройти перед відпусткою і в її кінці. Одна справа взяти з собою все найнеобхідніше, але інше це оновити свій гардероб, і не просто оновити, а підібрати одяг таким чином, що б вона підходила під колір очей, взуття та головне — купальник.

Якщо купальник ви вже вибрали, то завдання стає трохи легше, але що робити, коли навіть його ще немає, а за покупками вже необхідно йти. Хто знає що побачите ви першим: купальник або ж літній одяг? Як бути? Вихід є. Вибір універсальної одягу полегшить ваші покупки, адже якщо ви вибираєте такий одяг, то зможете її комбінувати з усім.

Інше питання виникає тоді, коли ви намагаєтеся визначитися, що ж краще парео або туніка. Відповісти однозначно на користь того чи іншого елемента не вийде, адже у кожної дівчини свої погляди на моду і свої переваги в одязі, проте розглянемо ці два варіанти докладніше, що б зрозуміти, що ж все-таки краще.

Парео це універсальна річ, її можна використовувати як накидку, хустку і навіть зробити з неї оригінальне плаття. Вибравши парео правильного кольору ви зможете підкреслити свої достоїнства і виглядати ефектно.

Що ж стосується туніки, тут все складніше. Справа в тому, що туніки як правило однотонні, а ще частіше білі. Туніка це свого роду вкорочене літнє плаття, яке одягається зверху на купальник. Однак більше з ним не можна нічого зробити. Вони відрізняються різними фасонами і квітами, вони бездоганно привабливі і красиві і ідеально підійдуть для відпочинку, де то в райському куточку. Але врятли ви захочете піти в таку річ на міський пляж, адже там вашу ефектність ніхто не оцінить.

Що ж можна сказати в підсумку? Вибираючи між тунікою і парео необхідно враховувати той факт де ви будете відпочивати і які кошти ви маєте. Якщо це відпочинок, де то за кордоном, то звичайно не варто скупитися на красиві речі, що б там вами всі захоплювалися. Якщо ж відпочинок десь у рідних краях, то будьте практичні, тут це куди більше цінуватися.

Туніка і парео це незамінні літні елементи жіночого гардеробу, і якщо є можливість, то краще всього придбати ці два варіанти, що б бути і красивою і практичною одночасно. Бути стильною просто, якщо вміти вдало комбінувати навіть самі просту речі.

rss