Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Щодо усунення порушень законодавства про цінні папери ТДВ "Синтез", Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Опубликовано: 16.09.2018

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

20.08.2013  № 1575

Щодо усунення порушень законодавства про цінні папери ТДВ " Синтез "

Відповідно до Закону України " Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні "( 448/96-ВР ), керуючись статтею 108 Цивільного кодексу України( 435-15 ), на підставі листа Одеського територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі — Комісія) у зв'язку з виявленням в діях товариства з додатковою відповідальністю " Синтез " (код за ЄДРПОУ 02971143), яке є правонаступником закритого акціонерного товариства " Синтез " (код за ЄДРПОУ 02971143), порушення вимог пункту 3 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій( z0822-13 ), затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23.04.2013 № 737, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.05.2013 за № 822/23354 ( пункту 3 .1 глави 3 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій ( z0180-99 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.12.98 № 222, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.03.99 за № 180/3473) (далі — Порядок), з метою захисту інтересів держави та інвесторів у цінні папери Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

1. Зобов'язати товариство з додатковою відповідальністю " Синтез ", правонаступника закритого акціонерного товариства " Синтез ", у строк до 20 жовтня 2013 року усунути порушення вимог пункту 3 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій( z0822-13 ), затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23.04.2013 № 737, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.05.2013 за № 822/23354 ( пункту 3 .1 глави 3 розділу III Порядку ( z0180-99 )), та протягом одного робочого дня після усунення порушення повідомити Комісію та додати до повідомлення документи, які підтверджують факт усунення порушення.

2. Зупинити внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів закритого акціонерного товариства " Синтез " та до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених закритим акціонерним товариством " Синтез ", на строк до усунення порушення.

3. Заборонити:

реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів закритого акціонерного товариства " Синтез ", вносити зміни до системи реєстру власників іменних цінних паперів вказаного емітента;

депозитарію, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, та зберігачам, які здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені закритим акціонерним товариством " Синтез ", вносити зміни до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених закритим акціонерним товариством " Синтез ", пов'язані з проведенням облікових операцій на рахунках їх клієнтів та депонентів.

4. Зобов'язати депозитарій, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, в день отримання цього рішення або не пізніше наступного робочого дня довести це рішення до відома зберігачів, які здійснюють облік прав власності на цінні папери закритого акціонерного товариства " Синтез " у депозитарній системі України.

5. Реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів закритого акціонерного товариства " Синтез ", депозитарію та зберігачам, що здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені закритим акціонерним товариством " Синтез ", у триденний термін з моменту отримання ними копії цього рішення повідомити Комісію про взяття його до виконання.

6. Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів (А. Папаіка) забезпечити повідомлення товариства з додатковою відповідальністю " Синтез " та відповідних учасників Національної депозитарної системи України про прийняте рішення.

7. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (А. Заїка) забезпечити опублікування цього рішення в офіційних друкованих виданнях Комісії.

8. Законодавством передбачена відповідальність юридичних осіб, громадян чи посадових осіб за ухилення від виконання або несвоєчасне виконання рішень Комісії щодо усунень порушень законодавства на ринку цінних паперів.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Одеське територіальне управління Комісії.

10. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

Голова Комісії

Д. Тевелєв

Протокол засідання Комісії від 20.08.2013 р. № 41

rss