Навигация по сайту

Популярные статьи

SEF Архіви - SEO перезавантаження

Деякі люди думають, що дизайн сайту не має нічого спільного з SEO або Пошукова оптимізація веб-сайту. Однак це абсолютно неправильне припущення. На пошукову оптимізацію впливає ряд факторів, які включають як оптимізацію на сторінці, так і техніку оптимізації за межами сайту або поза нею.

Теги заголовків, мета-ключові слова та теги мета-опису, а також вміст веб-сайту та ключові слова, що використовуються у вмісті тексту, сприяють факторам на місці або на сторінці Що веб-майстри іноді ігнорують, що дизайн і розробка веб-сайту є ще одним фактором, який впливає на рейтинг пошукових систем.

Веб-сайт може бути розроблений з табличним розташуванням або він може бути створений на основі Div. Дизайн, заснований на DIV, використовує стиль CSS для керування компонуванням всієї сторінки. Оскільки більша частина дизайну керується за допомогою стильових таблиць CSS, код HTML веб-сторінок значно зменшується, отже, покращує співвідношення тексту до HTML кожної сторінки веб-сайту. Це поліпшення допомагає в оптимізації на сторінці і, отже, може призвести до поліпшення рейтингу пошукових систем.

Маючи дружній веб-сайт пошукової системи важливо для поліпшення рейтингу пошукових систем. Деякі веб-майстри зосереджуються на тому, щоб їхні веб-сайти були сумісні з W3C. Проте слід враховувати, що стандарти W3C надмірно розкручені, а створення веб-сайтів не є надзвичайно необхідним.

Інші фактори, які сприяють наявності веб-сайту для дружньої пошукової системи, включають наступне:

 • Навігація на основі тексту
 • Хороші внутрішні посилання на веб-сторінки
 • Карта сайту

Інші речі, які слід уникати, такі:

 • Навігація за допомогою Flash
 • Навігація зі спадного JavaScript
 • Використання фреймів
 • Веб-сайт на основі Flash

Тому, коли ви розробляєте та розробляєте свій веб-сайт, переконайтеся, що ви дотримуєтеся перерахованих вище пунктів, щоб зробити його пошуковою системою якомога зручнішою. Залишайтеся з нами, щоб отримати більше порад щодо створення дружніх для пошукових систем веб-сайтів.

Глобальний інтернет-індекс  Бізнес-довідник  є дружньою пошуковою системою PR6  Веб-каталог  з PR на всіх сторінках внутрішньої категорії та підкатегорії
Глобальний інтернет-індекс Бізнес-довідник є дружньою пошуковою системою PR6 Веб-каталог з PR на всіх сторінках внутрішньої категорії та підкатегорії. Веб-каталог має більше 5000 категорій і підкатегорій, які роблять його якісним веб-каталогом. Каталог приймає безкоштовні (nofollow посилання), регулярні та популярні посилання. Регулярні та популярні посилання є платним посиланням, і структуру ціноутворення можна переглянути, коли ви надасте посилання на відповідний розділ. Додаткові внутрішні посилання можна також надіслати до веб-каталогу для кращого розміщення пошукової системи. Оскільки вона є редагованою людиною директорією, вам гарантовано перегляд за 48 годин. Відповідно до інструкцій щодо їх подання, якщо Ваша інформація не буде прийнята, Вам буде відшкодовано 100%. Усі сторінки на рівні категорій містять статті для додавання нового вмісту та для оновлення сторінок.