Навигация по сайту

Популярные статьи

Семінар №12 від Студії F1 в Москві: огляд, доповіді

  1. Спікери та доповіді
  2. Спілкування і afterparty
  3. думки учасників
  4. Сергій Синютин
  5. Дмитро Шахов
  6. Олексій Паньшін
  7. Ленар Амірханов

Це був вже не "квартирник", як всі звикли називати семінари Студії F1. Це була по-справжньому повноцінна конференція. Спеціально для 12-го семінару ми вирішили зробити Лендінгем https://seminary.studiof1.ru/ в якому надали всю інформацію по спікерам з їх доповідями, спонсорам, прикрутили зручну оплату. Так само це нас сподвигло на створення цього Лендінзі не просто на якийсь адмінки або на чистому коді, а ми підключили безкоштовний веб-фреймворк Laravel і оформили це все за допомогою October. Вийшло дуже круто!

Спікери та доповіді

Спікери та доповіді

Спілкування і afterparty

Спілкування і afterparty

Було маса неформального спілкування! Спікерів роздирали на шматки розпитуваннями не тільки за доповідями, а й особистими питаннями в кулуарах. Для цього ми влаштували обід, який тривав півтори години і кава-брейк тривалістю в годину. Після семінару всі бажаючі могли потрапити на "закриту" вечірку (необхідно було просто забронювати столик) в караоке-барі неподалік від конференц-залу. Гуляли і спілкувалися до п'ятої ранку, що дозволило обговорити все, що тільки цікавило наших гостей.

Гуляли і спілкувалися до п'ятої ранку, що дозволило обговорити все, що тільки цікавило наших гостей

думки учасників

думки учасників

Сергій Синютин

Спікер минулих семінарів

Найголовніше в семінарі - це люди. І що вражає, це атмосфера яка допомагає новачкам втягуватися в нашу SEO тусовку. Основна риса і сама на мій погляд головна, це відкритість людей. З відкритості йде легкий і невимушений обмін досвідом. З обміну досвідом (і звичайно ж практики) = професійне зростання. Те місце, де в людей поєднується як професійний успіх, так і особиста харизма і чарівність. Погляньте на виступ Юрія Хаїта, або Дмитра Шахова. Це майстри своєї справу, і приємні в спілкуванні люди.

Сам будучи спікером, мені було приємно що коли я прийшов на останній семінар, багато слухачів дізналися мене. Звичайно ж це залишає приємне враження. Ну і звичайно ж, хоч і всі ми займаємося однією справою - SEO, у всіх різних підхід. Зазвичай з кожного виступу можна витягнути мінімум 2-3 свіжі фішки, які в результаті при застосуванні дають, якісне зростання моїх проектів. Головне - спілкуйтеся, розвивайтеся, відвідайте семінар Ф1, будьте відкриті для чого то не тільки нового, і але і дуже корисного.

Дмитро Шахов

Ремарка

SEO-квартирники - прекрасна традиція, яка народилася з вечірніх посиденьок за келихом чаю і стала чудовою нагодою для обміну досвідом фахівців з пошукової оптимізації без довгого очікування поки трапиться черговий тематичний івент. Головним тут завжди було спілкування. І воно на семінарах Ф1 на висоті - більшої концентрації фахівців на квадратний метр важко зустріти. Ви не уявляєте, як це прекрасно - коли не потрібно нічого пояснювати, а досить просто ділитися своїми знаннями та напрацюваннями, в тому числі досить сирими, на межі інтуїції. Сподіваюся, сео-квартирники будуть жити і далі. Удачі Денису і його команді в цьому проекті!

Удачі Денису і його команді в цьому проекті

Олексій Паньшін

Паньшін Груп

Семінари від F1 - чудова нагода поспілкуватися з колегами по цеху і обміняти досвідом. Регулярно приїжджаю сам і організовую співробітників агентства. Тепла лампова атмосфера семінарів, будьто виїзної або в офісі F1 дозволяє в неформальній обстановці отримати нові знання та перейняти досвід. Спасибі F1 за відмінні заходи!

Спасибі F1 за відмінні заходи

Ленар Амірханов

"ЮЛА Group"

В черговий раз семінар Студії F1 довів свою ефективність і нестандартність! Це не просто корисна і актуальна інформація від досвідчених SEO-фахівців, а й прекрасна можливість піднятися на новий рівень професіоналізму всього за один день. Невимушена і дружня атмосфера SEO-квартирника породжує бажання брати участь у цій події як можна частіше, розкриваючи для себе все нові seo-фішки та відчуваючи радість від зустрічі з колегами.

Представлені на сайті доповіді - по-справжньому цінні знання. Але самостійне читання цих текстів не зрівняється з тим доброзичливим спілкуванням, яке панує під час обіду або кава-брейку. Атмосфера SEO-квартирника просякнута незвичайною теплотою. Без пафосу, "по-свійськи" і для своїх, спікери діляться своїми напрацюваннями і новими темами в області SEO. Спасибі всім виступаючим і організаторам за роботу і ентузіазм. Семінар вдався, втім, як і завжди!